Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

AAAAAAAAcchhhhhh Jak ja kocham ten czas piątek po południu. Jestem już w domciu. Koty nakarmione. Słoneczko świeci. Idę trochę popielić w ogródku. setunia --> niestety zielone, te czerwone to już przeminęły z wiatrem :) lubiś --> bananowego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Lubis Bananowego:)slonecznego:) Bezzik aha , a ja zadnych nie mama:( ide w teren troche;) oby nie b\\padalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka dlaczego???:( ja juz sie troche otrzasnelam:( tez dasz rade:) ide robic ciacho[o ile mam wszystkie skladniki:o] bo nic slodkiego dzies nie jadlam jeszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z ogródka i odpoczywam. Komary mnie zdziabały ale przejdzie. Chyba znowu przegapiłam Nianie Franie. Mój mężuś woła mnie na drinka :) :) :) ..........idę........ może później wrócę z lepszym chumorem hi hi ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej przecież dzisiaj piątek a ja tu o Niani Frani eeejjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik a ja nie ogladam tego seriala ;) tzn kiedys b. dawno temu ogladalam nie zrobilam ciasta bo maki zbraklo bylam w sklepiej to o niej nie pomyslalam;) teraz mecz lookam ciekawqe kiedy sie spakuje:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam na chwilę. Setunia --> a gdzie Ty się pakujesz ? czy może nas opuszczasz ?!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////
,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bi troo bi troo bi bi
pisze na forum sluchajac przy okazji mojej codziennej playlisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza jade do znajomej , notabene poznalam ja na tym forum i w tamte wakacje pierwszy raz sie spotkalysmy teraz bedzie drugi raz;) aczkolwiek ostatnio ona ma ograniczony dostep do neta i nei wiem jak to bedzie z forumem:o :D a jade dokladnie do Trojmiasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evlenka
jestem na kafeterii.. a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) jestem w trakcie pakowania[niecierpie sie pakowac:o] a teraz bede sie malowac:P:P[rzadko to robie;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia tak patrzę na te wcześniejsze wpisy i wydaje mi się że Ty w ogóle nie spałaś ?! ale co tam, jak mus to mus Przyjemnego wypoczynku :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż dziw bierze ile można robić jednocześnie pisząc na klawiaturze. Doprawdy zadziwiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dochodze do wniosku...ze nie lubie miasta....:o dobrze,ze spedzam w nim tylko niektore weekendy... Setunia...słoneczka zycze...moze spotkasz Szyszki...;)...to je ucałuj ode mnie:) ide...w miejsce....do ktorego wolałabym nie isc...:( trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwompou
dziwnie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda w 1miesiacu
czekam na obiad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich🖐️w koncu do czlapalam do kompa:D A co tu taka cisza...pewnie dla tego ,ze setunibrak:-(( Setus--->milego likendu:-)) ...i calej reszcie tez:-))) Drinka pije:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też piję drinka... jestem w czasie oglądania filmu... przerwa na reklamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena89
czekam na mojego M bo wraca z podrozy;/ jednak chyba zaraz zasne bo juz ledwo sioedze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam śniadanie i szykuję się na basen... muszę tam pojechać bo już się umówiłam... a wolałabym gdzieś nad rzeczkę posiedzieć w cieniu... taka piękna pogoda...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooziaaaaaa
koncze kawe, pokrece sie troche,zajme stworami o 12tej na basen:D ,a w juz w czwartek do Polski:) seti -podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki kibic wloch
a ja niedawno wstalam, cos zjem i biegne do babci na obiad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstalam z takim bolem glowy,ze chyba znow sie poloze:-((,chyba przez ta pogode deszcowa:-(( Pozdrawiam wszystkich serdecznie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×