Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość kończe prace
i wybieram się do fryzjera ,poprawić sobie humor!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis , a nie ma zadnego objazdu??;) u mnie na razie nie leje ;) ale pewnie bedzie chociaz w pogodzie wczoraj pokazywali , ze ma nie padac;) moja sis "juz" wstala , wiec pewnie zaraz mnie z kompa zgoni:D to pojde sobie sniadaniowac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma objazdu....a jak jest to polnymi drozkami...juz lepiej stac i czekac... Setunia...to smacznego:) czerwona porzeczka dojrzała:) upieke chyba tarte porzeczkowa....nabrałam ochoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna🖐️ do fryzjera..to sie w przyszłym tygodniu wybieram... ja spałam...cos ok 10 godzin....wczoraj padłam jak zabita:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kończe prace
jak już pisałam idę do fryzjera.może poradzicie jakie kolorki są teraz modne ale szybko bo umówiłam się na 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie zastanawiam nad zmiana upierzenia;) Ciemnooka...ja wczoraj biegałam za odkurzczem...mam to juz za soba:Dpowodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakunka tos sobie pospala , pewnie mialas co odyspiac[nocne tygodniowe buszowanie po kafe:D;)] tak, z kobiecych powodow mnie boli ale juz w sumie przeszlo:) ale na przyszlosc ta rada cenna sie przyda:) moja sis tez boli , wiec jest nadzieja, ze nie wysiedzi przed kompem:) z rana zjadlam dwa super wafelki kakaowe [takie na wage] i na razie nie bardzo chce m,i sie jesc;) Lubis tarty z czerwonymi porzeczkami jeszcze nie robilam ale kiedys zrobilam superasny dzem z tych porzeczek , bez zadnych zelujacych cukrow, byl przepyszny:) ja to mam ochote na szarlotke z kruchego ciasta , najlepiej z papierowek ......ehhhhh nie moge sie doczekac kiedy papierowki beda:) oki ide cos porobic;) do potem🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ no to powodzenia Hakuna🖐️:) tez...na razie jestem w domu tylko z psem...ale on mnie olewa...spi sobie smacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galaretka z czerwonych porzeczek jest przepysznaaaa...porzeczki maja to do siebie,ze sie same zeluja;) powoli dojrzewa tez czarna....cały dzien zbierania mnie czeka...ale z czarnej...to pewnie winko domowej roboty;) mocne i aromatyczne;)...hmmmm...jest jeszcze pare butelek z poprzedniego nastawienia...;)porzeczkowy wieczor mnie czeka;) Hakuna...zazdroszcze koloru włosow...ja to taki ciemny blondzik.... Setunia...do zobaczenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto upieczone...bardzoooo....pysznieeee pachnieeee:) mam nadzieje,ze tak samo smakuje;) winko...to dopiero wieczorkiem...;) rozpalimy w kominku...bo pogoda jesienna:) Hakuna powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oczywiscie...wszystkich chetnych zapraszam:) [dlaczego ja nie mam brata ani siostry co za mnie orobia brudna robote?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis nie wiem dlaczego;)moze zapytaj kogo trzeba:D:) ide obierac ziemniaczki chbya;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam sie kiedys...kogo trzeba...ale odpowiedzi nie otrzymałam...:o a co bedzie do tych ziemniaczków Setunia? bo ja mam surówke z marchewki i poledwiczki wieprzowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowię
dzien dobry bardzo 🖐️ dzis troche lepszy i mam cicha nadzieje, ze tak juz pozostanie ;) mimo, iz juz polowa dnia minela, ja nadal niestrudzenie i z gracja rosyjskiej baletnicy przemierzam zakamarki mieszkania w pizamce z firanki :P ;) zatem szykuje sie leniwa sobota ;) probuje zrobic jak najlepszy uzytek z tej resztki wakacji, jaka mi pozostala :classic_cool: wieczorem mam co prawda wizytatorow, ale to nie odwodzi mnie od zapadania sie od samego poludnia w kafeteryjnym bagnie. taki mnie len zlapal, iz w chwili obecnej nawet wyskoczenie z pizamki lezy poza zasiegiem moich mozliwosci :P setunia, Asiulka - dzieki za przesylki, juz zdolalam nawet odpisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis tez chetnie bym sprobowala tego Twojego swojskiego winka z czarnej porzeczki , poniewaz wszystko z czartnej porzeczki lubie[jedyny sok jaki toleruje na \"wyjsciach\" to wlasnie sok z czarnej porzeczki;)], wiec ustawiam sie za Hakunka do ewentualnej konsumpcji:Dciasta tez oczywiscie:classic_cool:;) Ja juz po obiadku , na ktyry byl sosik z zeberek i mielone jeszcze z czwartku;) ziemniaczki i surowka z mlodej, kiszonej...;) teraz zastanawiam sie , czy robic dzis ciasto[mam smaka na domowe cisto] , czy odlozyc to do jutra;) ale chbya lepoiej zrobic dzis:D Pozdrowie ciesze sie , ze w lepszym nastroju dzis jestes:) masz racje - upajaj sie tym lenistwem poki jeszcze mozesz:) Ja odpisze wieczorkem na malpe jak cos;) Hakuna i Pozdrowie jest cos ciekawego na forumie dzis??:D;) u mnie do teraz bylo caly czas slonecznie i nie padalo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie fajne:D ale se laska jaja robi:D chbya pojde to ciasto robic;0 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd itd.
zjadlem obiad, pije soka i przegladam kafe & inne takie tam nudne strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam ogladac 4wesela i pogrzeb po raz n-ty juz;) i troche mni9e pokrzepil ten film mimo wszystko a teraz piwko pije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja juz miałam sie połozyc...ale komp mnie tak kusił;) i prosze...poczta....:D ogladam zdjecia od Pijawy....:D ciepły...słoneczny...kraj....:) az przyjemnie popatrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooo a gdzie Pijawa sie wygrzewa???? ja nic nie wiem na ten temat:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podróz poslubna:) mhmmmm.... ide lulu🖐️ pogoda nas nie rozpieszcza...to se przynajmniej na gorace foty popatrzyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiac miodowy ...raczej;) noc poslubna;)...ale z tego to akurat filmu nie przysłała;) baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×