Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

haj:)🖐️ Beza...ja tez pierwszy dzien po urlopie..dłuzy mi sie niemiłosiernie.... Hakuna....mam jeszcze różowa sukienke....bez rekawów...bawełniana...czuje sie w niej jak landrynka:D:o raz sie ufarbowałam na rudo...bez komentarza:o Zóziaaa....fajnie ,ze szczesliwie dojechałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz pije kawe z mlekiem oczywiscie...i zjadłam własnie banana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia -- ja po długim zastanowieniu zamówiłam sobie wizytę u stylisty bo naczytałam się tyle o tych metamorfozach i pomyślałam że może i ja spróbuję... szkoda mi było trochę pieniędzy bo pomyślałam że to takie głupoty i jak można nie wiedzieć w czym mi do twarzy :O ale jak przeczytałam w jakiejś gazecie że babka też miała takie same opory i jednak poszła na taką wizytę i później powiedziała że nie żałuje tych pieniędzy to to przeważyło i poszłam i ja... jak powiedziałam u stylistki (bo to kobieta była) że żałuję że nie przyszłam do niej 10 lat wcześniej (bo ja już swoje latka mam) to ona się roześmiała i powiedziała że każda która do niej przyjdzie to ten sam tekst mówi :D lubiś -- mi się nie dłuży bo czytam zaległości na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja licze juz minuty do konca pracy... zapieprz miałam dzisiaj... musze zamówic wizyte u fryzjera....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smacznego.....
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam az \"dojdzie\" mi to jedzenie cale i coraz bardziej odechciewa mi sie jesc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik ano mnie tak samo jak hakunke nie stac na taka wizyte [poki co:classic_cool:] z tego samego powodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nareszcie w domu 🌻 zakupy po drodze zrobione... dla pieska, dla kotków i na końcu dla nas... :D hakuna --> masz rację że to trochę kosztuje... ja byłam w Warszawie w dobrym salonie i kosztowało mnie to 600 zł siedziałam prawie dwie godziny na takim spotkaniu... myślę że w mniejszym mieście i z kimś umówionym prywatnie np. z ogłoszenia kosztowałoby dużo mniej... nie wiem czy przepłaciłam ale taki to był trochę prezent... piszesz o kolorach w jakich Ci dobrze... ja też myślałam że mi dobrze w innych a okazało się że w innych... tutaj bierze się pod uwagę przede wszystkim kolor cery i skóry w ogóle... na jaki kolor się opalasz itd... ja bardzo fajne porady znalazłam kiedyś w internecie tylko nie pamietam jaki to był adres... jak sobie przypomnę to Ci podam linka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z psem od weta...jak dobrze pojdzie to w srode ostatnie wizyta... w pracy z kolorami nie poszaleje...granaty...szarosci...czern...ciemna zielen...beże...latem jest troche lepiej...w kolorach spodnic akurat moge:D za to na spacerach z psem sobie odbijam:D...czerwien...błekit...pomaranczowy....moj gajowy to mi nawet zaleca takie kolorki na spacery w lesie....mam byc dobrze widoczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ta nowa poczta w tlenie.... fajnie przeglada sie foty:classic_cool: uswiadomiłam sobie własnie,ze cały dzien \"jade\" na trzech bananch.... nabrałam ochoty na budyn waniliowy z galaretka z malin:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z krotkiego spacerka teraz troche sie pogimnastykuje umytje i kafe bedzie nalezec do mnie :classic_cool: wiec strzeszcie sie!!!!:P:D 🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posprzątałam w garażu... nastawiłam obiad na jutro... i dla psa i dla kotów zostawiłam też trochę... namoczyłam grzyby suszone do sosiku... chyba ten mini urlopik mnie rozruszał :D mam psiunię, ale ten sąsiada pies to mnie tak wkurza :P bo go uwiązali do stołu grillowego a on szczeka i skamle i drugi mniejszy obok uwiazany i też szczeka... hakuna --> zobacz to może się otworzy to trochę poszukaj i poczytaj http://www.makijaz.net/analiza-kolorystyczna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam we wtorek ciepły i pogodny... przynajmniej u mnie :) a mimo to mam jakiegoś doła :( same złe wieści mnie dobiegają... i na dodatek dzisiejszy sen był taki że obudziłam się w połowie i nie żałowałam... :( na to wszystko zrobiłam sobie herbatę... hakuna --> widzę że się zainteresowałaś tematem :D ja tam nie żałuję że tam byłam, wręcz przeciwnie... ale w pracy nic nikomu nie powiedziałam bo się boję że będą na mnie krzywo patrzeć że taka rozrzutna jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, synek oglada domowe przedszkole,usiadłam na chwilke,ale zaraz ide sprzatac po remoncie,pozdrawiam wszystkich sprzatajacych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooozia
kilkam i spr poczte nie wiem jak w Pl ale tu zimno i10stopni bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooozia
ps milego dnia kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj🖐️ Zóziaaa...masz dostep do kompa...super:) klikne na link od Bezy....jak wróce z wyjazdu słózbowego...chyba cały dzionek z szefem spedze...stesknił sie;) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zapowiada sie raczej ciepły i parny dzien...nad ranem przeszła burza...tropiki bede dzisiaj miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoozia faktycznie zimno u Ciebie, wiec wracaj do nas;) ddo tropikow;) chbya tez wejde na link od Bezika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem bułke s serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojaze z szefem...srednia przyjemnosc...ma mnie cały czas na oku... przepraszam Was za ortografy...oczywiscie...służbowy* pije kawe...ufff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh..siedze na kaffe i czekam na chwile w ktorej bede mogła opuscic stanowisko pracy:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadłas Hakuna:D:D:D jeszcze tylko kilka minut...zadzieram kice i lece:D;) postaram sie uwazac na ptactwo...ale dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiece* acha..:D:D:p szef sie zdziwi...ze na niego tak napadne i go pocałuje...no ale skoro to od Ciebie:D:D;) do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×