Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Hey hey🖐️ lubis-->dzieki sliczne,mam nadzieje,ze spokojne zajade,jak pomysle,ze czeka mnie 34 godz drogi:O Pakuje sie ...juz 3 walizke:-(( U wszystkich jakies fajne rzeczy \"stosunkowe \"sie dzieja ,a u nmnie nic:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac przytulona do mojego Mrrrrrrr Lubisia ::D no fajny on ci jest -ciekawe jak dlugo potrwa moje szczescie -przerabialam to juz milion razy:o eh zycie bede sie odzywala z tego wygnania jutro jeszce cos klikne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleep
zieeeeeeewaaaaaammmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!.dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ miłego dnia:) STOSUNKOWO oczywiscie:D;) ognisko wczorajsze i po ognisku ST udane;) pogryzły mnie komarzyce....jak zwykle...w nadgarstki....bo to miałam odsłoniete...walcze ze soba aby sie nie drapac... wróciłam z psem od weta...znowu ma problemy z uchem:( seria antybiotyku nas czeka... osobisty wyjechał...zobaczymy sie dopiero za dwa tygodnie:( jutro wyjezdza mała:( hmmm..jakoś to bedzie:) pozdrawiam...bawcie sie ST dobrze na tych wszystkich imprezkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna:D...ja unikam dekoltów...bo nie mam co do takiego dekoltu włozyc...a jak juz...to zawsze zapominam ,ze mam dekolt....i sie za mocno nachylam :D...ale golf odradzam... Setunia...przypomniało mi sie moje pierwsze smazenie rybek...były to płotki i okonie prosto z wedki...przesoliłam i to nawet bardzoooo....ale wszyscy dzielnie jedli ,aby mi nie robic przykrosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja musze sie zajac ogrodem....pod moja nieobecnosc chwasty sie rozpanoszyły .... fasolka szparogowa az sie prosi o zbiór...to juz wiem co bede miała na obiad....zielona fasolka z masełkiem i bułeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge odejsc od kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi jakos sie nie chce sprzatac:D wstalam po 9tej 11nascuie pokrecilam sie troche skonczylam poranna gimnastyke:classic_cool:[czasami mnie tak nachodzi na cwiczenie;)]i pije kawe;) zaraz jakies sniadanie sie zje i pewnie posprzatam troche pozniej zrobie szarlotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka....mniammm:) ja mam jeszcze bułeczki .... nie moge sie doczekac az dojrzeja antonówki...wtedy sobie poszaleje z szarlotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiska to jeszcze dzis Cie swedza te pogryzione nadgarstki???Szok! mnie wczoraj w nocy [jak siedzialam przy kompie] ugryzl komar w srodstopie[czyli tam pod spodem-wiecie gdzie?:D] i strasznie mnie to swedzilo:o ale posmarowalam mascia z wit A i przestalo zaraz:) Lubis ale ja wczoraj nie smazylam pierwszy raz rybek:)ale wiem to taka anegdotka odnosnie moich przypalonych:) u mnie tez wszystkim smakowaly, ja ze swoiuch po prostu zdjelam panierke przynajmniej mniej kaloryczne byly:classic_cool:w ogole chbya zaczne jesc ryby bez tej calej \"otoczki\";) odejsc od kompa , to i ja teraz nie moge:o :ED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis masz ta jablonke ?:) lubie te jablka bo maja fajny kwaskowy smaczek i nazywaja sie prawie tak jak moja miejscowosc:classic_cool::D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hakuna jak ja bym sie podensila 😭 juz z 2tyg nie trzachalam biodrem :( lipa:o no i co z tego , ze sie gapil/i :P pokusic troche nei zaszkodzi chbya:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam trzy antonówki ...i trzy inne jabłonki...ale co to za odmiana...to nie wiem...jedna ma takie pysznnneee słodkie...czerwone jabłuszka...własnie dojrzewaja...a dwie pozostałe sa troche pozniejsze,dojrzeja w poł wrzesnia...dobre na przechwanie... antonowki miałam cztery...ale na poczatku lipca przeszła nawałnica i niestety wyrwała jedna z korzeniami...:( sama je sadziłam:classic_cool: wydawało mi sie ,ze wczoraj cos smazyłas... a swedzi mnie bardzo...moze za duzo o tym mysle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis no szkoda drzewka:( tak smazylam i zjaralam rybke jedna wlansie :) i pozniej ja jadlam i tak pyszna byla:) a teraz to chbya pojde na to sniadanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda...ale w to miejsce jesienia posadze nowe:) ja juz po sniadaniu... obowiazki wzywaja....a tak ciezko komp wyłaczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis moj komp jest nachodzie od momentu kiedy wstane i , czy korzystam , czy nie to dopoki spac nie pojde to caly czas wlaczony jest:o ale chbya to zmienie dla dobra calej ludzkosci, coby nie przyczyniac sie az w takim stopniu do powstawania efektu cieplarnianego;) tymczasem,,,,,,,🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny🖐️ Ja jeszcze nie w podrozy,za 2 godz.wyjezdzam:-)),ale nie martwcie sie wroce :D Trzymajcie sie wszystkie zdrowo i cieplo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze 4h do podrozy:o a autokar o 19tej ciekawe czy po mnie przyjedzie bo ostatnio mnie k...a na liscie nie mieli i jescze wpierali ze to ja sama zmienilam date wyjazdu wrrrrrrrrrrr a gdy laskawie przyjechali po mnie po 2 dniach to nie bylo miejsca i siedzialam obok kierowcy:D teraz czekam az Mrrrrr z pracy wroci i pokliamy chwile ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem jablko;) Asiulka bezpiecznej jazdy🖐️:) Zizia tobie zycze komfortowej jazdy:D🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałam ,ze to bedzie spokojny wieczór...obejrzymy se z mała jakies dvd...albo poplotkujemy jak siostra z siostra... ale na spacerze dostałam zaproszenie na grilla i jakos nie mogłam odmowic:) robimy sie wiec na bóstwa:)juz wiem,ze jedna z moich bluzek odjedzie jutro wraz z mała:D miłego wieczoru,do jutra:)🖐️ Asiulka i Zoziaaa wracsjcie szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis bawcie sie wiec dobrze:) czy ta \"mala\" to Twoja corka, czy ktos z rodziny :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajszy grill:classic_cool: mała to moja siostra-bratanica mojej mamy:)o połowe młodsza ode mnie...pół godziny temu wyjechała....smutno mi bez niej:( chyba wybiore sie na rower...za godzinke:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwompou
czekam na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×