Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Kudłata👄 rozumiem i audit...i PMS....:o martwiłysmy sie o Ciebie👄 [a teraz to juz spadam...bede miała podkrazone oczy....:o i zadna maseczka mi nie pomoze:o] udanego week:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry spiochy🖐️ A co tu taka cisza...? No tak ,wszystkie wczoraj zabalowaly do pozna na kafe :D Sniadanie palaszuje,prysznic i do pracy. Milego dnia wszystkim zycze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijem kawe:D Owlosiona co za niespodzianka🖐️:D:) Bezik dla mnie ta czerwona bluzka wydaje sie byc ciekawa:) i co do niej planujesz zalozyc, albo do tej czarnej ?;) Hakunka no widzisz sama sobie zaszkodzilas nieodpowiedzialnoscia!!!!:D:) mam nadzieje, ze juz doszlas do siebie i ST,,,,,,,,,,,,, lepiej sie czujesz:) Lubis zabierz mnie z soba na te balety dzis:D;) Asiulka wilka gdzies spotkac nie moge, chbya zmienie teren-las:D;) u mnie dzis slonce od rana pogoda niemal przedwiosenna:D albo wczesnowiosenna:D takie fajne powietrze po prostu:) dzis robie dziewczynki pierozki z kapusta i grzybami, wiec meldowac ile ktora zje sztuk:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asilka Dobi:) smacznego sniadanka!:) ja ciagle przed sniadaniem;) Tobie tez milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka tez wlasnie chbya tak uczynie:D ale moze trzeba las na miasto zamienic:P :D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ Setunia...idz za mnie plissssssssssss:):):):)[ładnie prosi] to spotkanie klasowe...po 11 latach....i nie bede udawała...ale nie chce mi sie isc... sukienka czarna w białe groszki...gora...bez rekawow...dopasowana...doł do kolan...rozszerzany...pasek...czółenka lakierki....do tego mam zakiecik...czerwony....ale na baletach i tak bez niego.....ponczochy....opalona jeszcze jestem...to nawet nawet...włosy puszcze luzem...specjalnie ich ostatnio za bardzo nie skracałam...:o jakos to przezyje:D...postaram sie przynajmniej... za chwile kolejna maseczka...i jakies płatki na oczy...;) udanej soboty...i niedzieli:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis slicznie bedziesz wygladala:) ja to bym chciala takie spotkanie klasowe:) a to ze szkoly sredniej masz to spotkanie?:) wiec ja za Ciebie pojsc nei moge , bo jeszcze sie zorientuja, ze z Wami do klasy nie chodzilam i co wtedy :D moze za kilka lat pomysle o zorganizowaniu takiego spotkania jesli nikt [zadna-jesli chodzi o szkole srednia:D] na to nei wpadanie przede mna;) ja dopiero farsz robie ale najgorsze przede mna dopiero-cisto!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierogi zaraz beda podane:D a leniwe tez sda pyszniaste:) ja osobiscie uwielbiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dopadłam wreszcie do netu...naprawiali mi go trzy dni😠 a w pracy nie mam ostanio czasu... musze odpowiedziec na kilka maili...i wyczyscic skrzynke ze spamu...a podobno przechwytuja spam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dostawce pizzy
a własciwie to na pizze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglosowalam wspolczucie za tym netem!!!!!!;) tez bym pizze dobra zjadla!!!!!!! narazie najlepsza pizze w zyciu jadlam w gdansku ale moze wtedy taka glodna byla ze mi tak smakowala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey. autko oblewam....dzis kupilam:-)) Oblejcie ze mna ,aby nie nawalalo:-)) A tak to padam ...taka jestem zmeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asilka gratuluje zakupu:) ja mecz ogladam to i przy okazji Twoje autko piwkiem obleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kolejny sloneczny ranek ,mowie wam dzien dobry🖐️ Wszystkie pewnie jeszcze spia po balowaniu:D Ja jem sniadanie i moze na wycieczke pojade ...auto testowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhh u mnie leje od rana tam , ze odechcialo mi sie do kosciola pojsc a mialam dzis ambitny plan, ze do kosciola pojde, bo jeszcze nowego ksiedza nie widzialam:D ale raz , ze sie nie wyspalam[bo moi rodzice na 8ma jezdza , wiec nie dalam rady wstac:D] , a dwa - to ten deszczyk;) i pada sobie nadal pije kawe i slucham Moniki Olejnik i innych\" krzykaczy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka oczywiscie jedz na wycieczke daj czadu:D chociaz slyszalam, ze tam ogolnie sie wolno jezdzi:o i jak to jest, ze jak bylo lato , to u Ciebie byla brzydka pogoda i narzekalas, ze leje caly czas;0 teraz chbya sytuacja sie odwrocila i u nas leje i nie ma slonca:D;) tyle, ze zbliza sie jesien i to sa w miare normalne warunki klimatyczne;) LUbis i Bezik pewnie odsypiaja imprezy;) Moze Hakunka tez, jesli juz byla w stanie pojsc na balety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->🖐️ To fakt szybko nie jezdza,ale na autostradzie troche moze go rozbujam:D U nas ostatnio bez deszczu,ale dokladnie tak jest ,jak w PL slonce tu pada i odwrotnie,wiec musze sie cieszyc ,bo jak zaczna sie te mgliste ranki i deszczowe dni -to juz nigdzie nie pojade:-)) Milej niedzieli Ci zycze i dla reszty kobitek tez ----jak juz wstana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooozia
zawiozlam psy na wystawe, potem 20 min bladzilam po Bern, a teraz............siedze przed kompem, napawam sie cisza i za 30min tam wracam :) nie ma to jak samochod do dyspozycji :) ps milej niedzieliiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka wiec grzej,,,,,,:classic_cool: udanej przejazdzki:) i niedzieli , suzo sloneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielę ... niedawno wstałam i jak zrobię jakiegoś byka to się nie dziwcie bo dzisiejszy dzień to jest taki jakby go wogóle nie było... po prostu luka, przerwa w życiorysie... Dawno nie byłam na takim weselu jeżeli wogóle byłam ... rewelacja !!! ale dzisiaj odpokutowuję ... czysta Finlandia, trzy samogony, porterówka, drinki od barmana, piwo z sokiem lub bez, chłopskie jadło...super muzyka, super goście... Poszłam wreszcie w tej bluzce koronkowej bo z tej czerwonej jak się okazało za bardzo się wylewałam przez wszystkie mozliwe otwory , cieszyłam się że spódnica mi nie pękła w czasie wesela... szok !!! muszę się wziąć za siebie... lubiś --> widzę że Ty też na jakichś baletach spędziłaś czas... napisz jak było... hakuna --> dobrze że już lepiej z Tobą... ja przez taki basen o mało nie ogłuchłam ... straciłam nagle słuch bez powodu z dnia na dzień... jak się okazało że przez różnicę temperatur... basen - dwór .... Asiulka --> jaki samochód kupiłaś ? czy u Was drogie są samochody ? w przeliczeniu na pensję, czy możesz sobie pozwolić na samochód z jednej pensji czy musisz długo odkładać ? jak nie chcesz to nie odpowiadaj, tak z ciekawości pytam... setunia--> ja też dzisiaj jajecznicę na śniadanie robiłam ale sama nie jadłam bo nie mogłam... moi goście ją jedli... zoozia 🌻 zagłosowałam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza-->i ja bym poszla na takie weselicho,juz dawno nie bylam-nikt sie nie rodziny zakladac;-)) ...moze setunia jakiegos \"wilka zlapie \" i nas zaprosi;-)) Beza--->Subaru Forester kupilam:-))takie brzydkie cacko ;-)) Chcialabym tyle zarabiac na msc ,co to auto kosztowalo,ale coz realia sa inne,ale nie jest zle-zawsze moze byc gorzej ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Asiulka To chyba piękny samochód :D nie znam się za bardzo na samochodach to i nie wiem jak on wygląda :( ale na pewno piękny, szybki i dobrze wyposażony... Ale dobry pomysł dałaś ... a ja myślałam że już żadne wesele mi się nie trafi :D a tu przecież setunia :D :D :D ale czy będzie chciała nas zaprosić ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tez sie wczoraj dobrze bawiłam...az jestem zdziwiona:D to co mnie teraz meczy...to sie chyba kac nazywa...:o ale przezyję...chyba:p mnie by sie przydała terenówka...byłaby jak znalazł...szczegolnie zima...gdy drogi w puszczy oblodzone....i sniegiem zasypane....hmmm...az sie rozmarzyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->to moje wlasnie ciagnie na 4-y lapy i wczesniejsze autko tak samo mialam-fajna sprawa:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik ciesze sie , ze dobrze sie bawilas:) Asiulka no przestan z tym wilkiem:P narazie raczej na moje wesele sie nei zanosi;) stety niestety ale nie:D poza tym wrozka forumowa napisala , ze wyjde za maz dopiero za dwa lata:(:D ale kiedy juz nadejdzie ta wielkopomna chwila , to uwazajcie, bo mzoecie sie zdziwic jak dostaniecie zaproszenia:P;) Lubis widzisz ja zawsze tak mam , ze jak nie chce mi sie gdzies pojsc , czy jechac to super sie bawie:D:D:) Hakunka moze odchorowuje jeszcze i lezy w lozku:( zdrowka Hakunko!:) Zozia pewnie nie ma dostepu do kompa:(🌻:) Zafglosowalam pewnie sie pojawi niebawem:D:) A'propos tematu to pije piwko i slucham trojki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×