Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

mhmmm...nalesniki z bitą smietana i brzoskwiniami...pychaaa... ja zjadłam zapiekany ryż z jabłuszkiem i cynamonem...polany słodka śmietanką.... jeszcze trochę..a nas przeniosa na kulinarny:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...odnajdziemy się;) muszę sobie herbatki zapzrzyć....posiedzę troche przed kompem....musze raport poprawic...złe dane mi przysłali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaparzyć* niezły...bajki opowiadasz...sam siedzisz przed kompem...i marzy Ci się:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej srody:)🖐️ kawę sobie zaparzam....przyniosłam z domu kanapki....postanowiłam urozmaicic swoje menu... zobaczymy...zobaczymy.... jak tam wieczór przy winku i kotletach?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->witaj. No tak sie wszystkie pchaly,a zadna nie przyjechala:D,a ja sie tak staralam:p U mnie sroda cos mglista narazie:-(( Milego dnia dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka bo jednak za daleko mieszkasz:(nie da sie tak szybko dojechac:(wewentualnie doleci sie szybko ale to trzeba wczesniej bilet zaklepac:( wczoraj mialam beznadziejnego dola:oa dzis juz jest oki wiec sie bardzo ciesze bo niecierpie sie dolowac:o no to kawka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->jak juz kieys pisalam,chetnie Cie ugoszcze. A nie myslalas o tym,aby rodzinke odwiedzic? Seti,szkoda czasu na dolowanie🌼 no to herbatka -czerwona oczywiscie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka myslalam o tym,,,,,porzeciez wiesz, ze tak:o ale teraz to prewdzej chbya ona nas odwiedzi;) a ja herbatka zielona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->szkoda😭myslalam,ze po drodze bys mnie odwiedzila:-((,moze jeszcze bezie okazja;-)) I jak bedziesz miec chec oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...za daleko;) Seti:) tak szybko stopki zmieniasz...ze nie nadążam.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka mysle, ze bedzie ejszcze okazja:) Lubis bo mam takie zmienne nastroje:Pzreszta wiesz sama , ze kobieta zmienna jest:D:) ide zrobic sobie jajecznice z pomidorkiem, cebulka i szczypiorkiem:) tylko nei wiem czy mam te [omidory bo ostatnio szybko znikaja u mnei:D to milego dnia laski:)🌻🌻🌻🌻🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meczyk inny se pozniej poogladam ten pewnei przegramy:o a teraz lece robic,,,,,,,,kopytka:P:P:P:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pracy wrocilam ,a glowa mi peka:O,w ogile jakis taki dzien do d..y:-(( U setuni kopytka sie robia...mmmm juz tak dawno nie jadlam :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądam tego meczu..bo chyba nie powinnam kibicować Finom:o wpadłam sprawdzić..co tam u Was słychac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zla jestem i wscieknieta:poczta mi nie chce zalaczyc plikow i pozyczylam ksiazke pol roku temu gosciowi ,a on mowi ,ze jej nie ma:O,co za ludzie.........brak slow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka🌻🌻🌻 nie nerwuskuj sie:) 👄 poczytam sobie coś...chyba.. moze przed snem wpadnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak...wypije cos z procentami;) jak macie ochote...to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Wstalam ,jeszcze w bardziej zlym nastroju niz sie polozylam,nawet ochoty na sniadanie nie mam:-(( Lubis🖐️ Setunia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis dzieki za kwiatuszka:) tez mam dla ciebie takiego:D🌻:) ale mi ochote na drozdzowke narobilas:Dwlasnej roboty?????? Asiulka dlaczego masz zly,,,,,?????ja mam dzis lepszy tyle , z emnie troche glowa od piwa boli i dzis juz nei pije:D:D:D a i poczta doszla Asulka!:D:) Milego dejsa;)!:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za kwiatki:) drozdzowka ...ze sklepu....ale smaczna:) miłego rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowiłam sie na jutro z kominiarzem:classic_cool: bedzie mi czyscił i sprawdzał ciagi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to chodz
ze ja nic w tej chwili nie robie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Z pracy wrocilam,obiad zjadlam i klikam na gg-z jakims napalencem:D Ciagle zla jestem i ciagle mi smutno:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...zapmiętam:) Asiulka...zapytam sie...seksisz sie na gg? jakby co...to pytania nie było.... tez klikam na gg:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooziaa
hej moze ja napisze co robilam przed chwila 2h po wyjezdzie :szefa: na 4 dniowe wakacje rozwalilam blotnik jego padaki:o >Postanowilam z kumpela pojechac obejrzec panorame Alp wjechalysmy w droge ktora prowadzila do gospodarstwa rol.musialysmy zawrocic a ze tam wasko jak na chodniku wiec stalo sie:D blotnika lata, jakis rolnik poskrecal nam go na sznurek- co my im powiemy w poniedzialek jeszcze nie wiem :D ehh a teraz pijemy wino i nic z naszego zwiedzania bo teraz to strach ta padaka gdziekolwiek jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×