Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Asiulka..tak tylko zapytałam;) Zóziaaaa...no trzym sie w ten pon:) a tak se lukam...co na kaffe słychac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->i ja lukam czy zyjecie ,bo cisza straszna . Bezy nie ma hakuny nie ma setuni nie ma ,ze juz o sedzinie nie wspomne,co z nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i zapomnialam dodac ,ze wlosy nacieram i skore glowy jakims specyfikiem ,aby mi wszystkie nie wypadly:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pije wirtualnie z Mistrzem;) jutro bede miała kaca... Asiulka...i to pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia_boleslawa
pije wino i sie ciesze, ze jutro zaczyna sie weekend!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ spałam dobrzeeee...ale krótko...;) kawa czy herbata....sama nie wiem....a woda.juz wrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
hej hej🖐️ jestem juz w pracy i zanim szef sie zjawi to buszuje w internecie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sloneczny ranek:-)) Lubis-->🖐️🌼 ...i reszte spiochow tez witam🌼🖐️ Ja Lubis to sie nie wyspalam,ciagle zle sypiam...chyba zaczne cos brac:P Ide pod prysznic:-)) P.Si milego dnia wszystkim zycze,dzis juz piatek...a ja jutro i w niedziele tez do pracy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka....🌻 chyba wiem...dlaczego sie nie wysypiasz;) chwila przerwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->to nie tak jak myslisz;-)) Z pracy wrocilam...dzis mam troszeczke lepszy humor,ale aby sie jeszcze bardziej poprawil to wypije sobie lampke wina:-) A gdzie Wy jestescie ?:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...nie jest????? a jak jest?;) kominiarza miałam:classic_cool: placuszki ziemniaczane na obiad miałam:classic_cool: mam w domu osobnika.ktory te placuszki przygotował i jeszcze po tym wszystkim pozmywał:classic_cool: generalnie jest :classic_cool: a gdzie jest reszta..to nie wiem...i to juz nie jet takie cool....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie widze:D o której to sie wstaje?:D ja jutro bede...i to jest wielce prawdopodobne....rowniez...niewyspana:classic_cool: ;) ST udanej nocki zycze:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooziaaa
wrocilam z zakupow pieszych:o z auta cos cieknie po wczorajszym kurde ale bedzie jak wroca jego wlasciciele hehe:) ide cos zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:Okoncze juz pol kilo czekoladk i jakos nastroju mi nie poprawiaja:-(( Dziewczyny chyba spia lub inne \"fajne \"rzeczy robia:D Ja chyba tez sie klade ...nie ma dzis nikogo do pogadania😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis ja wstalam o 8mej ale spac poszlam o 4tej jako:o:D Asiulka nie zartuj ze tyle czekoladek zjadlas i nawet sie nei podzielilas:o:D:) Zozik fajnie Cie widziec:) Deko a od jutra masz glodowke jakas czy co??:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro hamuje.. już mam wielkie postanowienie.. i wiem że jak przetrwam sob i nied. to przetrwam reszte..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko chora jestes, tabletki bierzes;o nie mozesz sobie teraz glodowek robic:o przemysl to sobie lepiej jeszcze raz;) a ja dzis krokiety robie;) weiec Agus Twoje kotlety jeszcze troche poczekaja zanim ujrza swiatlo dzienne:D po prostu nie mam co z grzybami zrobic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie głodówke.. secia.. co Ty ja bym na głoduówce nie wytrzymała..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Secia chce i się troche założyłam że schudne 5kg noi tak wyszło.. ale nie głodówka.. co Ty poprostu nie będę jadła po 18-19 .. i jeszcze pare innych rzeczy.. ale zanudzać tutaj o tym ni ebędę..:) mam jeszcze karnet na basen - a przez ta chorobe chyba mi sie ważność zaraz skończy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko ale to troche niedojrzales zakladac sie o cos tsakiego;) a poza tym to jak schudniesz tyle , to bedziesz chbya jak wieszak jakis wygladala:o no nic rob jak uwazasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×