Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

przycinałam zywopłot...od strony jeziora...mam nadzieje,ze mnie nie przewiało...sprzatanie w domu sobie odpusciłam.... na po 19 umowiłam sie z kolezanka...ma saune...no to posaunujemy:classic_cool: przyjemny wieczor mnie czeka;) własnie..Beza...odezwij sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooziaaaa
klikam na gg z moim mrrrrrr, dzis mila 3 mies od naszego pierwszego spotkania i ...............mrrrrrrrrrrrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zóziaaa...:)🖐️ dlaczego sie tak długo nie odzywałas? miałas szlaban na net...po tej historii z autem? pozdrow Mrrrrrrrrrrrrr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superasnie prawie skonczylam:o ide robic zapiekanke;0 luska mnie tez cos dzis glowa pobolewea;/ Lubis ja se saune swoja dzis urzadze:classic_cool: mimo iz nie moge za bardzo ale lezenie w wannie bedzie dzis zamiast prysznica:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...lezac w wannie..tez sie mozna fajnie bawic:D;) ja...lecitko sie dzisiaj pozywiałam....sauna;) rano biały serek z miodem...potem dwa banay...sok pomaranczowy...teraz pije magnez... Seti...fajna stopka:)swego czasu bardzo Ja lubiłma...tzn autorke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooziaaaa
a czesc kobietki:) net mam teraz czesto hehe szlabanu nie mialam ale jak mam net to klikam z Mrrrr, a gdy mielismy male problemy to nie mialam ochoty na kafe itd ale tera zjest ok pozdrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🖐️🌼 Ja z pracy wrocilam,nogi znow mnie bola-urwanie dzis mialam:O Ale jutro odpoczywam :-)) Winko sobie chlodze i pewnie jakis filmik wlacze:-)) Milego wieczorku zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez glosowalam:classic_cool: i torta jadlkam:classic_cool: i piwo pije:classic_cool: a moze jeszcze drina jakiegois wypije:P ogolnie dzionek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka nie strasz!!!!Nie mozesz Nas opusic!!!!!!!! be takich mi tu😠 cvzekam na wyniki komisji:o normalnie jakis przekret wyczuwam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w sumie
wkurwiam sie ze gg nie dziala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj!! kawe 3in1 pije:P co rzadko robie;) wczoraj mialam fatalny nastroj! dzis nieco lepiej;) Lubis do lekarza \"raz dwa\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Set🖐️ łyknełam apap...bol głowy przechodzi... odkryłam,ze Beza jest na kaffe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny🖐️ Jak widac ciagle jeszcze tu jestem:-)),cos nie moge odejsc:D jak wiedze u Was wszystko dobrze-i tak trzymac🌼 Ja siedze w domciu dzis,pije czerwona herbate i wcinam czekoladki:O Pogode mam sloneczna -piekna jesien jak narazie sie zapowiada:-)) Kurcze mam chec na kebaba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...nie odchodz:D skonczyłam prace domowa.... mam ochote...na sama nie wiem co...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadam z mezem i zamarzam bo siedze tylko na majteczkach hihi ale sie nie ubieram bo ide zaraz do wanny ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije piwko tez czekoladki jemj troche:P czerwona herbate tez poipijam czesto:D dla rownowagi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×