Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

dzien dobry:)🖐️ Beza...martwie sie o Ciebie:o :p kawe za cwile sobie zaparze...ktos jeszcze sie pisze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Setunia-->no mam nadzieje,ze juz jestes w dorodze...:D,a tak na serio to czekam ,az mnie tu odwiedzisz:-)) Beza-->a co ty tak pijesz?:Dmalo Ci jeszcze;-)) Lubis-->🖐️juz w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooziaaaa
no zaczelam sie usmiechac-nareszcie Mrrr to juz przeszlosc-takie zycie kumpela mi tarota postawila i wyleczylam sie z niego tzn z Mrrr w 100% a jej tarot wczesniejszy mi sie sprawdzil wiec cos w tym jest :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zóziaaaa...a nie boisz sie polegac na kartach? nigdy nie miałam stawianego tarota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooziaaaa
LUBIS 1 raz mialam stawianego na poczatku czerwca-sprawdzilo sie 90% ale ja na sile z bruneta Mrrr chcialam robic blonyna:) teraz to co mi wczoraj pisala -tarot przez gg :) to tez sie wszystko zgadza -wiesz bylam w zajebistym trojkacie, takiej ex nie zycze nikomu teraz oni sa razem- i tak sie pozabijaja :D a ja pszlam swoja droga i dam rade jak zawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooozia
pije piwko tzn dopijam -zostalo mi od wczoraj i szkoda wylac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zóziaaaa...moze ten Mrrrr..chciał za pomoca Ciebie...wzbudzic zazdrosc...w tej swojej niby eks....tacy...tez chodza po ziemi niestety...:o ale oki,ze sie z tego wyplatałas:) ciagle szukam tego dokumentu...jak go nie znajde....to naprawde bede muisiał sklejac paski z niszczarki😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooooziaa
lubis to byla szopak, tak jak obiecalam kiedys wam wszystko opisze:) ale jestm dzielna olewam go na gg i esow tez nie napisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak Zóziaaa trzymaj:classic_cool: w razie co...napisz mu..\"spieprzaj dziadu...księżyc jest mój\":D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posprzatałam w kompie:classic_cool: szuflada tez sie o to prosi....nazbierało sie w niej mnostwo przydasi...ehhh...nie chce mi sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooooozi
wyrzucilam dziada z gg :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za days:P Bezik chbya juz drugi raz sie tak zegnasz z praca, co?:D:) pewnie bedzie Ciebie im tam brakowalo:) chbya ze teraz pijesz juz w nowej pracy:classic_cool: Asiulka ale to dopiero w nowym toku:( Zozia ehh przykro mi ale widze ze dobrze sie trzymasz:) ja se porzadki male robie siostra zjazd zrobila i jak zwykle mi bnalagani:D nie doniesie rzeczy do siebie tylko u mnie wszystko zostawia zawsze i do kompa siada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjełam szarlotke z piekarnika:classic_cool: na ciasteczka juz nie mam siły...upieke w piatek... noooooo...co za dzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Jestem w domu :) przeszło mi już :) teraz piję już drugą herbatę :) Ostatni dzień mojej pracy minął :O ale jeszcze będę do nich jęździć. Mam zaproszenie na imieniny i na następne pożegnanie koleżanki :) No i jeszcze parę spraw służbowych niezałatwionych :O Podziwiam Was że chce się Wam ciasta piec :O ja nie potrafię :O wychodzi mi z piekarnika zawsze mniej niż tam wsadzę :) :P Lubiś 🌻 Setunia 🌻 Asiulka 🌻 Zoozia 🌻 Hakuna ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->to czekamy do NR-u:D Beza-->to co TY za ciasta pieczesz,ze nie wychodza?:D Z pracy wrocilam,glowa mnie boli,ale choroba jak by troche ustapila:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka -- różne :O kiedyś piekłam ale przestałam bo się zniechęciłam :O Teraz mam nową kuchenkę i piekarnik ale jeszcze w nim nie piekłam bo się boję :( Jeszcze nigdy mi nie wyszedł biszkopt. Zawsze był krzywy i lepiący :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza--->a mi sie jeszcze nie przytrafilo ,aby biszkopt mi nie wyszedl:-)),moze masz kiepski przepis? Setunia--->kolorowych snow🖐️:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ Seti...prosze nie nasladowac:D:p pije kawe.. za godzine w auto i do rodzinki...jakies 80km.... pogoda u mnie paskudna..mglisto...mzy...i zimno brrrr...ale to juz listopad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza na pocieszenie dodam,ze mi biszkopt ...tez raczej nie wychodzi...nigdy nie wiem co wyjme z piekarnika;) trzymajcie sie ...bo dzien z jednej strony smutny...ale ...z drugiej to chyba radosny..nic naprawde sie nie konczy...tylko zyskuje inny(lepszy?)wymiar🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z grobów. Trochę siąpiło :O ale teraz się rozpogodziło. Napatrzyłam się na naszą polską piękną jesień :) i na korki na ulicach. Wypiłam herbatkę i najadłam się kupnych gotowych ciasteczek :O niestety :O Ciasta domowego ani widu ani słychu :O Pozdrawiam Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny🌼 Ja po pracy ,szybko dzien mi minal...przykro mi ,ze nie moglam byc w tym dniu na cmentarzu w pl:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny🌼 Ja po pracy ,szybko dzien mi minal...przykro mi ,ze nie moglam byc w tym dniu na cmentarzu w pl:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny🌼 Ja po pracy ,szybko dzien mi minal...przykro mi ,ze nie moglam byc w tym dniu na cmentarzu w pl:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×