Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Witam wszystkich goraco🖐️ Z pracy wrocilam -glowa ciagle mnie boli(pewnie przez ta okropna pogode). Setunia-->goraca kapiel sobie zrob z olejkiem z drzewa herbacianego:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez rozpadało sie na dobre...i jest tylko 12 st...brrrrrr.. jesien...a jescze wczoraj była pełnia lata... pije herbatke z dzikiej rozy...i karmie wampirka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za te rady cenne:) ale niestety nie mam ani miodu ani tego olejku:( jakos przezyje:) ide na m jak m:) u mnei tez pada i pada ok lece:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie powoli zwijam...przynajmniej na razie;) musze dokonczyc prasowanie...a przy tv..to jakos...szybko leci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj:)🖐️ nie całuje sie dzisiaj z Wami....bo chyba anginka sie przyplatała:( wezeł mi sie powiekszył...nie tylko go wyczuwam...ale i widze:( kawa mi w zwiazku z tym...nie smakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ wstalam z wielkim bolem i z bolem glowy tez :O-szalu chyba dostane i jak tu caly dzien normalnie funkcjonowac:-(( Setunia-->🖐️🌼 Lubis-->🖐️🌼,Lubic podobno na angine i w ogole na bol gardla dobry jest kit pszczeli -kilka kropli na kostke cukru i ssac:D Zycze szybkiego powrotu do zdrowia:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka dziekuje🌻 zostałam w pracy..bo mam pilna robote... pije teraz herbatke z miodem i cytryna...i jem miod;) zasłodziłam sie...ale...gardło przynajmniej od tego mniej boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zjesc obiad bo sniadania niezdazylam zjesc teraz mi jeszcze zaczyna sie ❤️ odzywac moze to z niewyspania boshh nie cierpie sie zle czuc:/ do potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sobie troche polezalam ❤️juz sie troche uspokoilo:) jestem dobrej mysli:) ide zaraz na klan:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🌼 Z pracy wrocilam -zmeczona i ciagle z bolaca glowa. Niancze 3-ke dzieciakow:O Chyba sobie kawy zrobie:-)) Udanego wieczorku:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hakuna oj ja bym chciala na studi:( mam nadzieje, ze jakos to zaloatwie;) Asiulka cos za czesto ta glowa Cie boli:o;o moze jakies badania:) jem maslanke z bananem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka..trojka obcych...maluszkow:otrzymaj sie:) Hakuna...zazdroszcze...za pare lat...komus młodzszemu tez bedziesz zazdrosciła:D Seti...a to serduszko to chore masz...czy...z miłosci cierpisz?:)❤️ boli mnie gardło...wypiłam juz hekto;itry roznych ciepłych napojow...skutek jest taki,ze ciagle biegam do toalety;0nerk beda mi wdzieczne;) rozpaliłam w kominku:classic_cool: za chwile przygotuje sobie ciepła kapiel do stop...taka rozgrzewajaca:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis takie kolatanie mialam:( mam tak co jakis czas ale to juz mi przeszlo:) a Ty z tym gardziolkiem tez wybierz sie do lekarza lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u lekarza...anginy nie stwierdził...jeszcze...ostre zapalenie... ale..nigdy nie wiadomo w co sie moze...przerodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zyje:O,za 10 min pozbede sie 2 dzieciakow ,zostaje mi jedno ,z ktorym najlepiej sobie radze :D Setunia-->jest takie powiedzenie ,ze \"dobra glowa cale zycie boli\":o,ale fakt mnie czesto ,mam nadzieje,ze po mamie nic nie odziedziczyla:-((.Myslalam o badaniach ,ale ten strach...moze kiedys sie przelamie. Lubis--->jak tam gardeko?poplucz sobie woda z sola ,albo tak jak mowilam i bedzie dobrze.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooziaaa
rozmawiam z moim Mrrrrr przez skypa :) mrrrrr moze mi odwiedzi za mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka wiec lepiej zrob badania , tak dla pewnosci:) i mysl pozytywnie! Zozia zycze Ci tego, zeby przyjechal:) ide spac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry🖐️ dycham...ciezko...ale dycham...katar mam:o Zóziaaaa:)bawcie sie dobrze:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis kup sobie ibuprom zatoki:) jsa sobie chbya magnez musze kupic bo ostatnio byudze sie w srodku nocy i nie moge zasnac , do 5tej:o😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti na aspirynie jade...to na mnie działa najszybciej...a katar...wyglucic sie chyba musze:o pije magnez b6 forte zdrowitu..takie tabletki musujace...jedna na dobe... teraz to kawusia...ciepła z mleczkiem...podjadam miod ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...dobry pomysł:) moze jakies tabletki ziołowe przed snem...takie bez recepty?sama nie korzystam...ale słyszałam ,ze pomagaja... po tej aspirynie to zrobiło mie goraccccooooo..uffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzichna
siedze w pracy i obserwuje przystojniaczka z obok sklepiku hehehehs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubi nie chce tabletek:D juz wole ten magnez bo jest nmaprwde zdrowy:) po aspirynie, to powinnas lezec w lozku! ja chyba zalicze dzis las:D juz mi sie polepszylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam zjawic sie w pracy...ale coraz lepiej sie czuje:) po pracy od razu do domu..pod pierzyne...rozpale w komiku..bedzie :classic_cool: herbatke z dzikiej rozy sobie zaparzyłam:classic_cool: udanego spaceru...uwazaj na wilka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×