Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

musiałam zjawic sie w pracy...ale coraz lepiej sie czuje:) po pracy od razu do domu..pod pierzyne...rozpale w komiku..bedzie :classic_cool: herbatke z dzikiej rozy sobie zaparzyłam:classic_cool: udanego spaceru...uwazaj na wilka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny🖐️ Setunia-->meliske sobie wypij ,moze to Ci pomoze ,ale jak dla mnie to za salaby srodek jest;-)),ale kapiel w olejku z lawendy dobrze robi-odpreza i relaksuje i dobra na stres:-)) Lubis-->mam nadzieje,ze juz lepiej sie czujesz🌼 :-((mnie jeszcze boli glowa to juz chyba 4 lub 5 dzien:o,moze to przez te zamiany pogody...sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ🌻 juz mi lepiej:) spałam prawie 12 godzin...sen to chyba jednak jedno z najlepszych lekarstw ;) katarek jseszcze jest...ale on leczony...czy nie leczony....7 dni trwac musi...podobno:D zamiast kawy...herbatka z dzikiej rozy z miodem i cytryna.... miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka chbya masz olejki na wszystkie dolegliwosci:) musze chbya sie w nie tez zaopatrzyc, bo co naturalne metody to naturalne:D:) a Tobie tabletki8 zadne nie pomagaja, czy nie chcesz brac?:( Lubis no ciesze sie , ze juz lepiej:) ale z tym katarem to jednak mit:D bo u mnie nie caly tydzien byl , bo zaczelam leczyc:classic_cool::) uuuuuuuuu ale sie u mnie za oknem ciemnisto zrobilo!!!chbya zaraz jakas mega ulewa bedzie:D ssuper:) szkoda tylko, ze juz w lozku lezec nie musze, a jak musialam to slonce bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti:) mam takie tabletki od kataru...ale ja po nich...wszystko w zwolnionym tepie robie...a i prowadzic auta nie moge... ale juz mi z nosa nie leci...troche tylko..da sie zyc;) na bol głowy i w ogole na bol to biore ibuprom albo aspiryne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Setunia-->to fakt u mnie same naturalne rzeczy na rozne dolegliwosci,jakiegos takiego hopla mam na tym punkcie :D A na moj bol glowy to nic nie pomaga:-((kiedys dobry byl eferalgan ,ale na krotko,ostatnio bralam nurofen ,na troche bol ustal ,ale kazdego dnia lykac nie bede :Owiec musze sie meczyc:-(( U mnie piekna pogoda -sloneczko swieci,co prawda narazie chodno,ale wczoraj to w krotkim rekawku chodzilam:-)),aby tak jak najdluzej bylo. Lubis-->🖐️jak leci?duzo pracy?:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka🌻 nie chce smedzic,ale moze jakis badania powinnas zrobic... u mnie zgnilizna...11 st..mżawka....buro...szaro....taka zgniła jesien... na razie mam troche luzu...ok13 mnie przycisna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ my juz po obiedzie...wczesnym i lekkim...makaron swiderki z sosem grzybowym... za dwie godziny idziemy do znajomych..koncza sezon...taki pozegnalny grill...tylko nie wiem jak to bedzie,bo pogoda paskudna...wieje...chyba popada,tylko 12 st...moze sie to wszystko w domu skonczy...oby..bo ja jeszcze nie do konca wyleczona.. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyn🖐️ jak niedziela mija ?mam nadzieje ,ze milo i spokojnie:-) Ja dzis wolne ...czekam na kolezanke z kawa i z ciastem :-)) Nowosci u mnie zadnych:-)) Pozdrawiam serdecznie i zycze udanej niedzieli🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka przyjemnego spotkanka przy kawce zycze:) ja zaraz ide na spacerek:) jak wropce to tez ciasto zrobie [ze sliwkami babcine chbya;)] no a pozniej zjem obiadek poogladam seriale pozniej jakas komedie rom:classic_cool: pozniej \"ja wam pokaze\"ten serial potem komp:D i lulu:D czyz nie ciekawie:P do potem🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ A co tu taka cisza,zawsze juz Lubis od rana tu bywa...a dzis ?pewnie zapracowana:-)) Na spacer ide,tak z ranca,moze dobrze mi to zrobi:-)) Pozdrawiam wszystkie Panie i zycze milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)🖐️ Asiulka ...zgadłas...od rana młyn..teraz dopiero usiadłam z kawa..pierwsza...bo troche zaspałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zmywac:o cos nic mi sie dzis nie chce:o a papryke chbya musze powkladac do sloikow o ile juz nie zwiednela:D czy tam zwiedla;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpaliłam w kominku:classic_cool: popijam jogurt pomaranczowy:classic_cool: troche boli mnie gardło...a to juz nie jest cool... przegladam kaffe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm i ja przegladam kaffe i inne forum:-)) i nic ciekawego sie nie dzieje. Spac mi sie chce strasznie ,moze jakas kawke sobie strzele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witam:)🖐️ no...pustawo...ale moze sie poprawimy;) wszystkiego najlepszego Hakuna:)🌻🌻🌻 pracy dzisiaj mam bardzo duzo...przynajmniej do południa do netu nie zajrze.... a teraz...tradycyjnie wiadomo co;) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×