Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość 2kc
lecze kaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za dziewczynki za te gratulacje🌻:D naprawde ciezko bylo rzucic:P Lubis no wlasnie zagladam, zagladam i niby mam jakies propozycje spotkan ale na wszystkie przeciez nie moge sie godzic:classic_cool: Bezik no wlasnie poki co to te sroki odlatuja:P U mnie tez pada , a przynajmniej padalo konczy mi sie kawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ U mnie piekne sloneczko od rana:-)),mozna w krotkim rekawku chodzic:-)) Do pracy smigam za 30 min:O Bawcie sie dobrze dziewczyny i milej niedzieli:-))🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka no to masz przerabane z ta praca w neidziele:( u mnei tez sie troche wypogodzilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki👄 tęsknie.... Seti...najwazniejsze ,ze masz wybór:classic_cool: Beza...moze nie doczytałam...ale z jakich okolic piszesz?:) uwielbiam buraczki...i to jest dobry pomysł na jutro:classic_cool: Asiulka...ksiazka i winko...mhmmmm....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą zjadłam kawał tortu :) oj będzie będzie w bioderkach :) Asiulka -- u Ciebie jeszcze lato nie odeszło :) możesz się jeszcze nacieszyć ciepełkiem :) Lubiś -- ja jestem z centrum PL :) może trochę w stronę Podlasia ale w Twoich rejonach mam bliską rodzinkę i jestem tam bardzo często. Dlatego wiem że jak tam pada to i umnie też na pewno. To już sprawdzałam nie raz. Te same chmury które były tam są za chwilę u mnie :) :D Setunia -- jak tam Twoja wytrwałość w postanowieniu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza:)...zapraszam:) ja sie własnie z centrum Pl...z W przeniosłam..;) opady zapowiadają od wtorku..ale moze sie rozejdzie po kosciach...bo od czwartku znowu cieplo...oby... musze liscie dokonczyc...no i poprzykrywac gałazkami swierkowymi rabaty z bylinkam... zjadłam poł opakowania delicji pomaranczowych...i juz czuje je w biodrach:o bawie sie w skojarzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo... Lubiś -- to teraz rozumiem skąd u Ciebie ten zachwyt nad przyrodą :) i radość z mieszkania tam :) Za zaproszenie serdecznie dziękuję :) jak będę w okolicy to do Ciebie machnę Moja siostra tam mi uciekła na stałe :( za mężem :( Ale uwielbiam do niej jeździć i przez to znam dobrze te okolice. Wakacje oczywiście były tam najfajniejsze. Zabawy i dyskoteki też :D Ale to już tylko wspomnienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza...:D dyskoteki to tutaj ciagle sa najfajniejsze:classic_cool: włacze tv...i popatrze sobie jak w wielkim swiecie tancza;) miłego wieczoru🖐️ w kominku pale...bo minus 3st ma byc w nocy...brrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie jem mandarynki :D nareszcie mają zapach i smak jak mandarynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey 🖐️ A co Wszystkie juz spia?:D Ja ogladnelam film \"Katyn\" i teraz dla odmiany ksiazka+herbatka i cos slodkiego:-)) U mnie tez noce zimne ,ale w dzien sloneczko jeszcze mocno grzeje....mozna sie opalac:D Spijcie dobrze🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)🖐️ Asiulka...ten Katyn to Ty chyba troche nielegalnie ogladasz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Lubis:-)),no i sie wydalo:D Na spacer ide,ale zimno chyba za oknem rano:O Milego poniedzialku zycze🖐️:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...tez bym tak sobie obejrzała;) Beza...narobiłas mi apetytu na mandarynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza jakie postanowienie?:D Kurcze Wy sobie Ty takie pysznosci wczoraj zajadalyscie, a ja nic slodkiego w ustach wczoraj nie mialam:( chbya musze to dzis nadrobic i moze nawet ciasto zrobie;) Poza tym cos mnie lamie w kosciach w kregoslupie tak ze mam strasznie ograniczone ruchy, nawet glowy do przodu pochylic porzadnie nei moge:/ i nie wiem czy to jest od tego ze mam ostatnio malo ruchu, czy od tego, ze zle spalam albo siedzialam:/ czy moze mnie przewialo:o wiem tylko , ze mi to strasznie przeszkadza i nie wiem co z mtym zrobic:/ ok pouzalalam sie :D bede pozniej🖐️🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooziaaa
pije kawe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero zjadlam sniadanie[jajecznica na maselku] a teraz pije zielona herbate;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociłam ze zmiany kół na zimowe...i zmarzłam... pije kawe z mlekiem i staram sie nadrobioc zaległosci w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się nie mogę rozstać z tą swoją pracą :P Dzisiaj znów tam byłam :) ale tylko gościnnie :) Napaliłam się papierosów dla towarzystwa :( a przecież ja nie palę :O teraz jest mi niedobrze :( Taka moja głupia fantazja :O Dzisiaj ogladałam fajny film o Sejmie i Senacie :D Setunia -- jakie ciasto pieczesz ? Wiesz co, mogło Cię gdzieś przewiać i dlatego nie mozesz ruszać szyją :( a później jak się jeszcze źle śpi to te bóle wyłażą :( Seunia o jakie postanowienie pytasz ? Lubiś -- i co padał śnieg u Ciebie ? bo u mnie nie. Ale się zanosiło że zaraz spadnie. Zimno jest bardzo prawie mróz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik no mam nadzieje ze te fajki nawet do towrzystwa juz nigdy sie nie powtorza! Nie zrobilam ciaasta w koncu:( znowu nic slodkiego:o moglam w sumie zjesc sobie kanapke z dzemem ktore robilam sama, przynajmniej wiedzialabym czy mi wyszly:D moze jutro nadrobie zaleglosci:) na pewno wychodzi mi to na zdrowie :D Mozliwe ze mnie przewialo:/ juz w tamtym roku tak mial;am tyle ze barrdziej drastycznie:D aaaa mteraz Bezik nie pamietam o co z tymi postanowieniami chodz:D ide moze lukne na tv;) i moze jeszcze pozniej pogadam na gg z jedna ze \"srok\":D chbya ze mnei ta melisa ktora se zaparzylam uspi:D kolorowych i kosmatych🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia -- wiesz co, ja też nieraz jak chce mi się coś słodkiego to lubię sobie zjeść kanapkę z dżemem :) ale takim mojej roboty :) a Ty jeszcze nie próbowałaś swoich dżemików ? Miłego gadania :) kolorowego i kosmatego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BociaN
posuwam twoja stara =o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyy🖐️ Nie mowcie ,ze w pl taki ziab,ze juz o sniegu wspominacie:O Beza-->i po co bylo palic?:D,ale ja mam podobnie,nie pale ,ale ze znajomymi to chetnie fajeczke wypale:-)) Setunia-->to wlaz do lozka i sie grzej ,abys jutro wstala zdrowa i bez bolesci:-)) Hmm...a ja dzis generalne sprzatanie w kuchni robilam i az dziw mnie ,ze tyle niepotrzebnych rzeczy w niej bylo. A teraz jem cos slodkiego ,ale nie powiem co :D,ale mowie Wam takie pyszne ....dodam ,ze z beza , lodami i malinami:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za spanie o tej porze?:D Wstawac mi tu szybko:P,bo kawy nie mam z kim wypic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooziaaa
witajcie:) koncze kawe i za chwile i de sprzatac:o pogoda do d...y pada deszcz ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka -- a od kiedy Ty taki ranny ptaszek :D :D :D zawsze nas witałaś z nietoperzami :) U nas mróz dzisiaj. brrrr... biały, ale śnieg nie spadł :O a już bym chciała bo lubię takie mroźne powietrze i jak tak fajnie prószy :) Ja szafki w kuchni to już miesiąc temu posprzatałam i też wyrzuciłam tyle niepotrzebnych rzeczy że zrobiło mi się kilka dodatkowych półek na następne. Mogę zbierać od nowa :P Asiulka a dlaczego nie chcesz powidzieć co jadłaś zwłaszcza że ugryzłaś kawałek z mojej osoby :P Zjadłam mandarynki :) narobiłam zapachu, który mi pasuje to tej pogody za oknem :) Setunia -- chyba się dobrze spało po tej melisie ? :) Lubiś -- znów masz prezentację ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a haj:)🖐️ Asiulka..prezentacje to miał przed chwila bhp-owiec...machał mi przed twarz duza czerwona gasnica..i cos tam mowił:D pije kawe....i czekam....przyjma raprt czy nie:) pewnie przyjma...nie maja wyboru:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza:D hurtem Was przeczytałam;) a w Pl...chyba ziab..tzn.u mnie swieci słonce..wieje zimny wiatr...ale sniegu nie widac...pewnie wystraszyłam go zimowkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->🖐️jak tam ,raport zatwierdzony? Beza-->dzis wyjatkowo rano napisalam,bo cos kiepsko spalam i koszmary mialam,moze to przez te bezy:D zjedzone na noc:P,w sumie to taki deser lodowo-bezowy z malinami ,ale mowie Wam pycha...pol zjadlam.Kurka czas sie wziac za siebie ,bo jeszcze chwila i bede musiala rozmiar ubran zmienic na wiekszy:D Zbieram sie do pracy....a lenia mam dzis takiego:D moze kawka na miescie mnie postawi na nogi;-)) Pa Slonka moje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×