Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

pije kawe, siedze na kafe, klikam na gg z kumpela z szkoly sredniej:D -dawne czasy , plynujemy sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ ..chyba sie nie wyspalam,za dlugo wczoraj siedzialam przy kompie i teraz mam tego skutki:-) beza-->wbrew pozorom ,wcale nie mam tak lajtowo,ale fakt lubie spokojne wieczory ,winko,muzyka i ksiazka-niekoniecznie w tej kolejnosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzywam sie ...odzywam...:D dopiero teraz moge spokojnie popisac... zjadłam własnie budyn waniliowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey🖐️ ja to mialam dzis dzien:D dwaj starsi panowie przyniesli mi do pracy tort truskawkowy...tak z sympatii,nie ,zeby cos tam:D I jedna pani po zrobieniu u mnie zakupow,wyciaga z torebki perfumy(Lacoste) i mowi,ze dostala od siostry ,ale jej sie nie podobaja,ale moze ja bym chciala ,to niucham i mowie,ze ladne i ze o podobnym zapachu uzywam,a ona na to \"wiec sa twoje\",mi tak jakos niezrecznie sie zrobilo,wiec nalegam ,ze zaplace ....,o czym nie chciala nawet slyszec i wyszla:-))zostawiajac mnie z perfumami:-)) Taki mam dzisiaj dzien prezentowy:D Wcinam torta:Da mialam sie ograniczyc do slodkosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka....to udany dzionek miałas:classic_cool: smacznego:) a tak se lukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->niby tak,tyle,ze na koniec z szefem sie poklocilam:O A ciacho smaczne ,juz drugi kawalek wcinam:D U Ciebie wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu od wczoraj albo dzis nie mam moich ulubionych temato:o se teraz dodam:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryssiiaa
IDE SPAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> tak wpadłem ;) a co złego jest w \"obżartusie\"? :p Przecież nie mówię \"grubas\", bo do tego określenia nie ma najmniejszych podstaw :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:classic_cool:🖐️ Wielbicielu...do Asiulki pasuje...o wiele bardziej...łakomczuszek;) i nie kojarzyc tez tego z grubasem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ A Wy co zmowiliscie sie :D:P,chyba kazdy lubi dobrze zjesc:P,ale fakt ja to chyba musze sie zaczac ograniczac,bo kilogramy przybywaja:-(( Spac mi sie chce,moze kawka i spacer postawia mnie a nogi:-)) Milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmmm...nie jestesmy w zmowie:D a co robiłas w nocy? szef mnie wzywa...nasiadowka sie szykuje.... miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dopiero teraz mogę coś napisać bo mi wczoraj myszkę zabrano :O U mnie szaro, buro i ponuro :( a już miałam nadzieję na zimę :) Asiulka -- :D chyba masz jakiś wyż emocjonalno-intelektualny :D :P Dziwisz się że kierownik zły. Jak się samemu torta wcina to później tak jest :P Lubiś -- co było na nasiadówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj:D tez kawe pije:D Asiulka jest szczuuplutka:) i do grubaska to jej ho ho i jeszcze troche:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->w nocy to ja czytam w lozku,bo w dzien to malo czasu mam i jak sie tak zaczytam to do 1 w nocy lub pozniej i mam problem rano z obudzeniem sie:D Beza-->szef to zly ,ale nie z powodu torta,bo go nawet nie widzial:P,ale z powodu tego ,ze sie dopominam o swoje..liczy chyba ,ze zapomne.:O Setunia-->mamy chyba podobne gabaryty,wiec Ty tez jestes szczuplutka,chyba nawet bardziej niz ja:P Herbate antonowke pije :-)) P.S a czytala ,ktoras z Was \"pachnidlo\"-historia pewnego mordercy? Dostalam wczoraj od kolegi ksero tej ksiazki i sie zastanawiam czy warto zaczynac ,bo literki takie malutkie ,ze za nim ja przeczytam to oslepne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->a ile masz wzrostu?Chyba mowilas,ale nie pamietam:-(( Skleroza wieku sredniego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka -- ja nie czytałam tej książki ale widziałam zwiastun filmu nagranego według niej. Nie chcę Ci opowiadać o czym to jest ale według mnie jest straszna. Myślę że warto przeczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ja mam z 160cm:D a ksiazke czytalam :) i film pozniej tez ogladalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->to ja ciut wiecej 164cm:D w takim razie dzis zaczynam \"Pachnidlo\",mam nadzieje,ze koszmarow miec nie bede:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnidło mam...nieczytane...zupełnie dziewicze....chyba sie za nie wezme... ja mam 165 cm.... na nasiasidówce dostałam ...nowego klienta....i nowy zakres obowiazkow..... a teraz pije kawe..bo cosik klapłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->mi nasiadowka kojazy sie zupenie z czyms innym:D:P Matko:O do pracy ide za 10 min🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...wiem...rumianek..i tym podobne;) a ja za 50 min do domu....juz mi sie nogi wyrywaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrocilam z lasu;0 Lubis czy teraz sa w lesie rydze bo cos w podobie widzialam;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×