Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

na kompie? :D:D:p zatwierdzony:classic_cool: jaka ja mam ochote na truskawki... widziałam w markecie...ale to nie sa TE truskawki....mhmmmmm....normalnie czuje zapach truskawek.... w domu mam dzem truskawkowy mojej mamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena30
pracuje, ale mam lenia dzisiaj. Pozdrawiam wszystkich z leniem :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha na kompie, pzred kompem, klikam sobie, jak zwał tak zwał:D pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumaka..idac tym tropem...namietnie bawie sie myszka;) Seti....a co tak długo sie spało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgrabiały mi ręce w czasie pisania :( mam nieogrzewany pokój :( Asiulka -- ja niedawno jadłam tort śmietanowy z bezą zamiast ciasta. Ale był pyszny :D umm... Lubiś -- to tak się pracuje ??? z myszką ???? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez w rece zimna:o Bezik nie no nie pisalam tyle ze sroczkiem:D tylko poszlam spac zeby on se mogl pracowac:classic_cool::D Lubis wczoraj na przyklad o 4tej rano obudzila mnie siostra jak szla spac i gadalysmy do 5tej:D:D wiec chbya odsypialam;0 zreszta melisek wczoraj popilam to spalam jak dziecko:classic_cool: ide chbya jakies sniadanie zapodac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś -- mnie to już nic nie rusza:( dopiero jak w piecu napaliłam to mi pomogło :P jeszcze ciepłe gacie i skarpety i pełnia szczęścia :P Setunia -- fajnie tak pogadać z siostrą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboleooo
a ja w pracy siedze i sie nudze i nazekam na faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza...najwazniejsze to w piecu rozpalic:classic_cool: lubie wieczory przy kominku...mhmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik no bardzo fajnie tak sobiem pogadac:) zwazywszy na to ze sie rzadko widujemy ;) ] ale mi zimno:o chbya pojde poczytac ksiazke Jak burcvzy w brzuszku to trzeba cos do niego wrzucic:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja juz po pracy:-))szybko mi dis dzien mija. ..ooo i widze,ze jakies nowe twarze sie zjawily:-)) U mnie dzis slonecznie ,ale chlodno.zabieram sie za pieczenie ciasta..tylko jeszcze nie wiem jakiego:Dz makiem czy szarlotka?jak myslicie,ktory lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooozia
czekam na kolacje ktora robi Herr ,a potem jade na niemiecki na 20ta:o po nocy mi sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zozik 🌻na poscieszenie;) a ja se pocwicze chbya bo ostatnio malo spaceruje cos ii wiecie jakie sa efekty pozniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...z makiem:) jem gorzka czekolade..tak lubie najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wolę z makiem :) U mnie dzisiaj padał śnieg :D :D uwielbiam taką pogodę :D zrobiło się biało ale już topnieje :( Zrobiłam sok z ostatnich zebranych winogron. Ale pycha :) Zostawiłam sobie cały dzbanek do wypicia na świeżo :) resztę w słoiki. Jeszcze mi pigwa została. Chyba ją komus oddam bo już mi się nie chce z nią walczyć. Może tylko jakiś mały słoiczek soczku. Setunia -- poćwicz, poćwicz. Takie dobre ciasta jak pieczesz to na pewno nic nie zostaje tylko wszystko znika :) Lubiś -- u Ciebie padało ? Ja nie mogę czekolady bo się źle po niej czuję :( Asiulka -- zima do Ciebie idzie :) Asiulka a z makiem to jakie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza...nie padało:) widocznie w tym roku zima idzie z zachodu..a nie ze wschodu... w nocy ma padac..juz jest min 1..... pewnie rano obudze sie wzupełnie innym krajobrazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś --jeżeli to prawda to będziesz miała -5 st. bo tyle u mnie było :) A jednak jest jakaś różnica w pogodzie :) Przed chwilą gadałam z moją siostrą i ona mówiła że rzeczywiście u nich nie padał śnieg ale że się robi coraz zimniej :) to tak jak piszesz :) Idę zrobić jakąś sałatkę na kolację. Z sera białego, tuńczyka, groszku, jajka, majonezu ... Będzie od razu na śniadanie, jak zostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza...ale ja chyba nie jestem Twoja siostra?;) czytałam....ale chyba lulu pojde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ w nocy spadł śnieg:classic_cool: nawet ...mnie to cieszy:D zobaczymy ...im dalej w zime...tym bardziej bede niezadowolona...ale poki co...jest:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) Jestem jeszcze przed śniadaniem :) zaraz zjem sobie wczorajszą sałatkę :) Lubiś -- chyba nie jesteśmy spokrewnione :O ale kto wie ? :O :D Wczorajsza kolacja trochę późno była ale oglądała długo film i się pewnie kalorie spaliły :O bo stresujący był :P Asiulka -- ale Ty fajny tryb życia prowadzisz, taki spokojny, luzio :) Lubiś -- niestety u mnie już śniegu nie ma :( :( tylko pada ale co innego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik..nie mam siostry...nie mam brata:o ale dlaczeko...na wspomnienie o naszym potencjalnym pokrewienstwie od razu taka mina:o?...he? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś -- bo ja jeszcze nie potrafię opanować tych wklejanych buziek :) nie pamiętam co która wyraża :O a ta kojarzy mi się z takim niby zakłopotaniem a tak dokładnie nie wiem co ona oznacza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie...zakłopotanie ..zmieszanie:o :D:p a bo to nigdy nie wiadomo KTO jest po drugiej stronie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×