Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Asiulka nie no moze jeszcze raz sie z nim spotkam chociaz nie weim:o chcecie to Wam troche napisze co mi sie w nim nie podobalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz.... kawe pije...szaro i smetnie dookoła.... wiatr sie wzmaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez paskudna pogoda az nie chce sie wychodzic:/ a musze chbya do sklepu po pare rzeczy skoczyc :o no wiec tak , moze wymienie w pounktach, malo ich bedzie ale za to jakie:P -mial niektore paznokcie dluzesz od moich:o -przeklinal dosc czesto, chociaz wcale nie musial, ja rozumiem ze czasami mozna bo mi tez nie raz sie zdarza no ale on przesadzal -do tego mowi poszlem a nie poszedlem;) -i troche koles napalony byl! jak wracalismy w samochodzie ciagle bylo :ale masz fajne cialko i dotykal mojego uda:o ale nozki masz fajne, bla bla bla;o -opowiadal o bylych dziewczynach z ktorymi przypuszczam , ze lugo nie zwlekal i one byly pewnie cos pokroju Jagny z Chlopow;) i o kazdej : ta to byla agentka, a ta byla jeszcze lepsza agentka:o no sorry nie chce byc kolejna agentka:P -do tego mysli , ze ja \"polece\" na samochod i kase chbya:o bo cala droge \"w tamta strone\" opowiadal jakich to on samochodow nie mial:o , a teraz jego \"misiek\", czyli jakas terenowka jest u lakiernika;) no i to by bylo na tyle, takie najwazniejsze:D niezle co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti..skad go wytrzasełas? paznokcie mozna skrocic...ale dobrych manier i poprawnego wysławiania sie ..to juz troche trudno uczyc dorosłego faceta...no i w perspektywie..jak masz byc tak przez niego obgadywana przed kolejnymi panienkami...moze daruj sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis no no:D jak to skad z internetu:D spoko mam kolejnych kandydatow;0 i tego faktycznie chbya sobie odpuszcze w sumie nei wiem czy on nie cierpi na zespol Touretta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka podaj mi przepis na ciasto do pizzy ,🌻 jzu chbya kiedys pytalam ale chbya nie zauwazylas albo ja go nie przeczytalam:D bo moze bym dzis zrobila;) lece , bo jeszcze nnie jadlam sniadania🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przymierzam...do drugiego rogala z dzemem zurawinowym;) pychotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto drozdzowe mi nie wychodzi...od pizzy to o jest spejalista...hmmm..chyba poprosze go jutro o pizze...z podzielonkami...serem....mhmmm..pomidorki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam Nie miałam czasu wpaść tutaj bo cały czas byłam poza domem. Dzisiaj dalszy ciąg mojej renowacji :D :P Lubiś -- depilowałam sobie nogi gorącym woskiem, robiłam pedikiur i manikiur. Dzisiaj byłam u fryzjera i odnowiłam sobie kolor na bardziej intensywny czyli bardziej nasycony rudy :) Zeszło mi się wczoraj sześć godzin w gabinecie kosmetycznym, już myślałam że z głodu umrę. Ostani zabieg czyli manikiur to już nie był relaksem ale wsłuchiwaniem się w grajace kiszki :) a dzisiaj było trochę krócej :) Asiulka -- ale nam tu zwiastujesz pogodę :O pewnie to jakaś sroga zima od Ciebie przyjdzie do nas. :O Ale przynajmniej dobra pogoda na czytanie :) Setunia -- Ty znów te sroki łapiesz :D :D :P Wiesz co, a nie dałoby się poznać kogoś nie przez internet ? :) tylko tak przez koleżankę albo na dyskotece :) Od razu będziesz wiedziała z kim gadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooooziaa
hej pije piwo i siedze przed kompem-odpoczywam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik...ho ..ho...to cos sie szykuje skoro taka gruntowna renowacje przechodzisz:D;) nie wybierasz sie przypadkiem na urolpoki do ciepłych krajow?;) pije herbatke pod tytułem gunpowder poziomka...bardzo dobra ..z całymi suszonymi owocami poziomki:classic_cool: i odpoczywam.... po pracy musiałam odebrac firanki od \"krawcowej\"...nie wytrzymałam i je od razu powiesiłam... teraz czekam na o..pogoda paskudna...wieje i leje... za godzinke powinien być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik pewnbie masz i racje ale ostatnio nie mam okazji by tak poznawac:(:( no nic drugi jest okej raczej ide do wanny chbya kurde jaki dzien popierniczony dzis mam:o do potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś -- widzę że Ty przeprowadzasz renowację swojego pokoju :D Ja nigdzie nie wyjeżdżam ani nie urlopuję :O Robię to co powinnam zrobić dziesięć lat temu :) właśnie są to moje pierwsze dni na bezrobociu :D wzięlam się za dom i za siebie :) i na razie tak mi dobrze :) a co będzie później :O to strach pomyśleć :O Setunia -- poznawaj, poznawaj jak najwięcej :) ale bądź ostrożna !!! i nie szukaj na siłę :) samo przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha... zapomniałam :) Lubiś -- co to za herbatka ? bo brzmi smakowicie :) całe poziomki ? kupiłaś normalnie w sklepie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza...malutka renowacje...zmieniam po prostu firanki w dwoch pokojach na gorze ...w sypialni i w tym z ktorego teraz pisze....zwanego szumnie gabinetem:D mhmmm....ciepły wosk..nie lubie..brrr..ale efekt...gładka przez ok 3 do 4 tygodni....:classic_cool: w przyszłym tygodniu musze zapisac sie do fryzjera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam ja w centrum handlowym ..na takim stoisku\"Kawy i herbaty swiata\"...na wage... pyszna...przed zaparzeniem listki herbaty mocno skrecone...po...bardzo sie powiekszaja...do tego liscie poziomki..i całe suszone owoce...pychotka...a jak pachnieeeeeeee.....:) mhmm..ni to czarna..ni to zielona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey. Czytam szybko co napisalyscie,bo wrocilam z pracy i jeszcze nic nie jadla:-((,a humor mam dzis wisielczy:Oi plakac mi sie chce:-(( Beza->tez chce takiej odnowy:D,ale tu to drogo ,nawet fryziera zalatwiam w pl jak jestem na urlopie:-)) Setunia-->olej patafiana,niech sobie szuka innej napalonej:D Sorrki za ten przepis...wylecialo mi z glowy.Napisze dzis na poczte,ale nie wiem czy Ci bedzie smakowa moja pizza:-)) Lubis-->🖐️nie wiem czy w pl jest taka herbata jak Morning Detox z firmy Twinings,ale mowie Ci ..smaczna :-) Ide cos zjesc-do potem:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam tez pina colada...hibiskus...i owoce kandyzowane np kawałeczki ananasa...na taka ..spleenowa pogode jak znalazł..i smak i zapach:) zwijam sie... miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo...Asiulka🌻..trzymaj sie :) chyba nie ma tu takiej herbatki...przynajmniej z daleka od wielkiego swiata;) pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka -- widziałam herbaty Twinings w sklepie z oryginalnymi herbatami ale nie zwróciłam uwagi na detox :) muszę zobaczyć jak tam będę :) Tam u Ciebie fryzjer to dużo zarabia ? czy po prostu Ciebie nie stać bo mało zarabiasz ? A tak w ogóle to która u Ciebie teraz jest godzina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza-->:D stac mnie ale jak mam wydac 500-600 zl za farbowanie to mnie sciska w zaladku;-)) ostatnio za podciecie ,bez mycia ,modelowania ,w ogole nic tylko koncoweczki mi wyrownala zaplacilam 200zl:O-wiec dziekuje ,wole w pl to robic,ale rozgladam sie tu za polska fryzierka. A godzina u mnie jest 19.58 czyli godzinka do tylu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooozia
film piwo i komp odpoczywam po...................kolacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka -- :D :D ja myślałam że Ty jesteś w USA :) a Ty w Anglii urzędujesz ??? To dlaczego ciągle chodzisz do pracy wtedy kiedy my idziemy spać ? a wracasz jak my już śpimy... aaa chyba że to taka nocna zmiana... sorry, ale ja jakaś niegramotna jestem w tym temacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beza-->:D ale mnie rozweselilas:D Musisz chyba dokladnie przesledzic moje wpisy:P wstaje kiedy Wy juz jestescie w pracy ,czesto zaczynam tak ,ze Wy juz jestescie po pracy ,ale nigdy w nocy nie pracowalam(no moze kilka razy ):D Zaczynam 10-11 mojego czasu-(w pl 11-12)koncze 19-20 mojego czasu(w pl 20-21),juz wszystko rozumiesz? Ide maseczke zmyc,bo nawet smiac sie nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Asiu nic mi na poczte nie przyszlo:( slalas na ta co mam w stopce?? kurde no taki mam humor:o taki dolek w sumie pije drugiego browara Zozia to razem pijemy:D:) A czytala moze ktoras z Was Elfriede jelinek \"pianistke\"??????? bo ja sobie dzis wypozyczylam jak bylam pooddawac ksiegi naukowe:D i kolezanka skrzywila sie na widok tej ksiazki , powiedziala ze ta pisatrka ja meczy:P itp:P no cos po filologii polskiej o specjalnosci dziennikarstwo jest to moze sie zna ale co mi po jej subiektywnej opcenie:P mzoe mi sie spodoba ja tam lubie taki naturalizm w sumie;) bo tam chyba tak jest opisywane a nei ma owijania w bawelne;) nie jestem znowu az taka \\delikatniutka n ajaka pozornie wygladam;) no nic poczytam to sie dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka teraz Ty mnie ta maseczka rozbawilas:D:D ja ostatnio sobie takie maseczki robie ktore nie trzeba zmywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooziaa
to co wczesniej piwo i net na dole we wsi:) na polu rozbili namiot i tam sa jakies dyskoteci:) disco de lux:) czy jakos tak ale za daloeko i za zimno aby isc na pieszo:) discozelt to sie zwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->wyslalam jeszcze raz:-))Teraz m byc git. Hakuna-->🖐️czym taka zapracowana? Zoozia-->u mnie dzis karnawal,cale miasteczko sie bawi ,a ja w domciu ,herbata,ciasto...tu mi dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×