Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Lubis-->kolega mowisz;-))mi sie jeszcze nie zdazylo,aby facet poczestowal mnie ciastem domowej roboty w pracy:-(( Lubis -->fajnych masz kolegow:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściowa kolegi piecze takie pyszne ciasta;) a kolega..i owszem...dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka -- ja jadłam ciasto od kolegi ale na jegi imieninach i kupione w sklepie :D Lubiś -- co to jest to pamelo ? a schabik to sama nadziewasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, chyba zrobiłam straszną głupotę :O zamówiłam przez internet sztućce które mi się podobały. Nigdy nie zamawiałam w taki sposób. Było tam coś takiego - wrzuć do koszyka - więc wrzuciłam i się zalogowałam. Zamawiałyście kiedykolwiek coś przez internet ? W razie coś to mozna się wycofać i anulować transakcję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamelo...to taki duzy cytrus...jakis mieszaniec...gragefruit ....ale taki słodki... schab...najlepiej \"gruby\"...hmmm...ostrym ...cienkim ...długim nozem...drąże...przez srodek wzdłuz....i upycham w otwór sliwke kalifornijska lub suszona morele...albo i to i to na zmiane....sole..pieprze...majeranku troche....do lodówki na godzine...dwie...a potem do piekarnika....najpierw w folii aluminiowej...a potem odkrywam aby sie troche przyrumienił... sama to robie...to było moje pierwsze mieso,ktore nauczyłam sie piec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza..a byłas juz przy kasie...\"zapłaciłas\"...dostałas maila z potweierdzeniem zakupu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jak nowo narodzona..wzielam kapiel w wannie z olejkami :-))ale pieknie pachne:D Beza--->czemu juz nie chcesz tych widelcow?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->wiec troche Ci ulatwie ,bo widze,ze masz maly problem :Dpachne lawenda:P p.S a mnie sie wydaje ,ze mnie sledzisz:Dprzyznaj sie bez bicia:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->:D w tym przypadku musi wystarczyc Ci wyobraznia :-) P.S ,az tak jest intensywny?;-)):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humorzasty---w pozytywnym tego solowa znaczeniu:-))(dowcipny). P.S nie asz co robic ,tylko na kafe przesiadujesz i ludzi sledzisz?:D;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że się tak wetknę :D nie mogłam od razu pisać :O Lubiś -- nie zapłaciłam jeszcze. Dopiero teraz przed tym jak napisałam do Was to szukałam w necie sztućców które od dawna mi się podobały. Znalazłam tę firmę HEFRA ale to nie była ta firma tylko jakiś sklep wysyłkowy który te sztućce sprzedawał. Ja na razie tylko zamówiłam - nacisnęłam wrzuć do koszyka - i się zalogowałam, podałam swoje namiary a oni mi odpowiedzieli że wyślą w ciągu 2 - 10 dni. A teraz ktoś mnie nastraszył że moga mi przysłać zapakowaną cegłę i też zapłacę. I na dodatek dopiero teraz się dowiedziałam że u mnie tam gdzie mieszkam jest sklep z tymi rzeczami, to pomyślałam sobie że może w sklepie taniej jest niż w necie. A ja już zamówiłam :O Nic nie wiem o takim kupowaniu, nie mam żadnego doświadczenia. Lubiś -- z tym schabem to Ty tak na siłe wpychasz tę śliwkę do środka i czy ona pójdzie tak wzdłuż przez cały schab ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza--->jak nie zaplacilas to sie nie martw.przyjdzie to nie odbierzesz przesylki i juz .nie ma co sie przejmowac glupotami:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza...Asiulka ma racje...na poczcie...albo jak listonosz przyniesie lub kurier...po prostu..popros o odesłanie....i juz...nie daj sobie wcisnac...ale wiesz....mysle,ze Ci tam \"cegły\"nie wsadza..... śliwki w schabie upycham...przepchnac trzeba ..przez cała długosc schabu i juz.....zabawy jest troche z tym..i z \"żywym\"mieskiem powalczyc trzeba;) jakby tam nie patrzec..nie wypada mowic ,ze za kobieta zapach sie ciagnie....niewazne jaki...nawet jakby to feromony były:o miłego dnia:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza...Asiulka ma racje...na poczcie...albo jak listonosz przyniesie lub kurier...po prostu..popros o odesłanie....i juz...nie daj sobie wcisnac...ale wiesz....mysle,ze Ci tam \"cegły\"nie wsadza..... Beza...kupowalam juz rozne rzeczy przez net...ksiazki...kosmetyki...ubrania...i jak mi cos nie pasowało...odsyłałam...i niespodzianek nie było.... śliwki w schabie upycham...przepchnac trzeba ..przez cała długosc schabu i juz.....zabawy jest troche z tym..i z \"żywym\"mieskiem powalczyc trzeba;) jakby tam nie patrzec..nie wypada mowic ,ze za kobieta zapach sie ciagnie....niewazne jaki...nawet jakby to feromony były:o miłego dnia:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza...Asiulka ma racje...na poczcie...albo jak listonosz przyniesie lub kurier...po prostu..popros o odesłanie....i juz...nie daj sobie wcisnac...ale wiesz....mysle,ze Ci tam \"cegły\"nie wsadza..... Beza...kupowalam juz rozne rzeczy przez net...ksiazki...kosmetyki...ubrania...i jak mi cos nie pasowało...odsyłałam...i niespodzianek nie było.... śliwki w schabie upycham...przepchnac trzeba ..przez cała długosc schabu i juz.....zabawy jest troche z tym..i z \"żywym\"mieskiem powalczyc trzeba;) jakby tam nie patrzec..nie wypada mowic ,ze za kobieta zapach sie ciagnie....niewazne jaki...nawet jakby to feromony były:o miłego dnia:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ ...jakmi sie wstawac nie chcialo:O,takie zimno -wszystko na szybko,prysznic ,sniadanie ido pracy-dzis nie bedzie luziku:O Lubis -->Ty to jestes ranny ptaszek :-)) Milego dnia wszystkim zycze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :D Ale u mnie mroźno :O tzn. śnieżno bo mróz to jakoś tak nie bardzo :O Dzięki za wyjasnienie tych procedur z zamówieniami :) ktoś mnie nastraszył że jak się zamówi towar to już nie można zrezygnować bo to jest podpisanie umowy itd. Ale ja już dzwoniłam tam do tej firmy i wszyscy grzeczni byli. Zmieniłam sobie te sztućce na tańsz bo dopiero teraz zobaczyłam że zapłaciłabym 200 zł drożej za opakowanie. A ja chcę te sztućce dla siebie do domu więc po co mi opakowanie. Jeszcze nie wiem ile by kosztowały u mnie w sklepie ale już dam sobie spokój :) Lubis -- ktoś Ci powiedział o tym zapachu ? że się ciagnie ? Asiulka -- jaka u Ciebie pogoda ? bo u nas biało, bałwany można lepić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×