Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

własnie...wiemy co piecze Wielbiciel...ale Seti milczy w tym temacie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->no widzisz jaka ja dobra kobita jestem;-)) P.S,to chyba cos brzydkiego co?:P Godziny Ci sie przestawily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim cos zegary nawalaja jak widze:D:p Wielbicielu...to co Ty bedziesz z ta babka robił?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie rozumiem...:D:p i dlaczego Twoje posty maja taki dziwny czas?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje skarby;-)) Jak sie czujecie ,jak sie macie?wszystko dobrze?:-)) Ja juz po pracy ,oczywiscie zla ..na kogo to dobrze juz wiecie:O Lubis-->i co wielbiciel Cie nie uswiadomil?hmmm,moze jak bedzie nas dwie to sie przelamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm mmm
a ja w tej chwili podbieram meza na gg ;p mysli ze pisze z jakas znajoma z innego miasta ;p piszac po lebkach , pytal czy nie zechce zostac jego kochanka :p ja mu kurwa zaraz dam kochanke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu....ktos musi mnie uswiadomic..padło na Ciebie...prosze nie owijaj nic w bawełne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś ---> a w jedwab może być? ;) Asiulka ---> witaj Skarbie ;)😘😘😘 czujemy się zmęczeni po ciężkim dniu :o setunia ---> Ty śpiochu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiielbicielu-->bo nikt tak do mnie nie mowi(po za jednym Panem,ktory u mnie zakupy robi,ale on jeszcz inaczej mowi:D),wiec sie dziwie:-)) Witaj.jak samopoczucie? P.S 👄👄👄:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> ale nie masz nic przeciwko temu? ;) Samopoczucie prawie ok, byłoby całkiem ok, ale muszę zasuwać z przedświątecznymi porządkami ;) a u Ciebie jak tam? p.s. 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->oczywiscie ,ze nie mam nic przeciwko:-)) U mnie \"sajgon\"duzo pracy ,czasami po godzinach musze zostac:O W domu nic nie zrobione ...lazienka tylko wypucowana:D,reszta czeka ...a najgorsze to ze jutro w niedziele i poniedzialek pracuje:O.Zakupy nie zrobione...szkoda gadac,a jak by tego bylo malo to dzis TV wymieniam:D. P.S 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jesli z jakiegos powodu nie moglabym tu zagladnac to juz dzis .... Życzę Wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt!:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka dopiero dzis zobaczylam jak y wczoraj wczesnie \"dzien \" zaczelas:D Hmmm ale jstes sprytna:D no pokaz tmu mzowi ale zey to sie najgorszym scenariuszem nie skonczylo:) Wielbiciel a dzis spalam do 11nastej😴 ni wiem co mi jest:p W SEN ZIMOWY CHBYA POWOLI ZAPADAM JSZCZE YLKO PRZEZ SWIETA ZGROMADZE ZAPASY I MOGE PRZESPAC ZIME I OBUDZIC SIE W \"EPOCE SPODNICZKOWEJ\" :classic_cool: sorki za capslocka:)🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka wzajemnie:) ale jednak mam nadzieje ze jedszcze tu zajrzysz nie raz 🌻❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->ja to ostatnio tak po nocach jestem jak wszyscy juz spicie.:D A szefowi to sie dzis zbierze....5-ty dzien czekam na przelew,a mial byc w poniedzialek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->czasami nad tym mysle,ale tu odpowiadaja mi godziny pracy i pracuje z kolezanka i to my same sobie grafik ustalamy,ale jak takie stytuacje beda sie nasilac,hmmm to sie zglosi do odpowiedniej instytucji:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka tomoze szefa trzeba zmienic na innego, np na taka sympatyczna Asilke:classic_cool::) cbya , ze on jest wlascicielem:o do tamtejszej inspekcji pracy?;) glowe sobie umylam, mam dzis takie jedno spotkanie oplatkowe, nie cierpie takich spedow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->wlasnie ,problem w tym ,ze on jest wlascicielem...ja bylabym lepszym szefem;-)) Tak setunia do tutejszej inspekcji:-)) Lubis--->gdzie bylas jak Cie nie bylo?:D I smacznego:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...własnie wrociłam ze spotkania opłatkowego;) Seti...prawde mowiac...tez za tym nie przepadam...wiec ...trzymaj sie dzielnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×