Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

zaspalam i nie pojechalam do szklyczesc] no i w sumie to dobrze , bo mnie rzuzek boli troche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaspalam i nie pojechalam do szklyczesc] no i w sumie to dobrze , bo mnie rzuzek boli troche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaspalam i nie pojechalam do szklyczesc] no i w sumie to dobrze , bo mnie rzuzek boli troche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadadsadasd
wale konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja skonczyłam ubierac choinke...:classic_cool: moze to troche za wczesnie....ale juz ja mam:classic_cool: 2,70 wysoka...a w obwodzie...tzn.srednica....cos ok 1,30m...... czyli duza:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wietajcie:-))🖐️ Lubis-->ja tez dzis choinke juz ubrala..ale nie taka duza jak Twoja:-((i sztuczna mam w tym roku:O Setunia-->przyznaj sie ,ze wcale Ci sie nie chcialo jechac na te zajecia?;-) Ogarniam troche dom,bo pozniej to czasu mi braknie...muszeliste zakupow zrobic :O.Wszystko na ostatnia chwile:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem jablko i slucham listy trojkowej skonczylam pisac referaty w koncu:classic_cool: Asiulka oczywiscie , ze mi sie nie chcialo:D u mnie choinka jescze nie ubrana, pewnie sie sama wigilie ubierze, a jak bylysm [ja i siostry] male to prawie na poczatku grudnia ubieralsmy:P ak nie moglysmy sie tych swiatelek doczeka, no i prezntow :P zn Mikolaja czyli mojego Dziadka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisarka z jarmarka
Choinka 2,70? Ja mam taka około 50 cm., bardzo ładna, i takie migające lampki na okno, jak do kona takie cudo nakleic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisarka z jarmarka
Okna , a nie kona - to był zwykły błąd czyli pospolicie zwany byk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Wielbicielu-->oczywiscie ,ze sie cieszymy;-) Witaj-->👄wszystko zalatwiles? Ja dzisiaj wolne i z tej oto okazji wybieram sie na spotkanie \"zielonych\":-))-a konkretnie na przedstawienie choinkowe dzieci:-)) Milej i udanej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)🖐️ okien nie dekoruje...ale za godzine idziemy dekorowac drzewka....ja bede przytrzymywała drabine...coby dekorator sobie jakiejs krzywdy nie zrobił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm..juz znalazłam...i chyba nawet sie domyslam...kto topik załozył...ła:D:p juz 5000 za nami...a ja dopiero teraz to zauwazyłam;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->ktos Ci bardzo lubi:-)) Generalne czyszczenie dzis w lazience robilam i chyba od tych wszystkich domestosow glowa mnie boli:O. Jeszcze liste zakopow musze zrobic i zastanowic sie co bede piec na swieta...:-)) Aaa jeszcze sie nie chwalilam,ze na Swieta do Londynu jade,bo jeszcze nie mialam okazji go zobaczyc:D Co powiecie na lampeczke wina,ciasto tez sie znajdzie;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...w Londynie spedziłam 4 tygodnie na kursie jezykowym....dawno...dawno temu....stryj mojego taty...tzn.brat mojego dziadka mieszka jakąś godzinke drogi od Londynu...w kierunku na połnoc;) mieszka tam od wojny.... na lampke wina i ciasto...zawze jestem chetna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem ciekaw :D Asiulka ---> 😘 :) Wszystko załatwione, ale mam teraz tyle roboty, że nie wiem w co pierwsze ręce włożyć :o do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-))w piekn mrozny poniedzialek🖐️ Wielbicielu--👄:-)).Widze,ze w koncu wstales o przyzwoitej godzinie:D To chyba dobrze ,ze ruch w interesach? Chyba poloze sie spac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->zle mi sie spalo ,bo za goraco bylo w nocy w domu i wstalam bardziej zmeczona niz sie polozylam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×