Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

No nie ,musialam je pierw zlapac,co nie bylo latwe i umiescic w odpowiednim dla nich lokum-co bylo jeszcze trudniejsze,ale udalo sie -zadomowily sie i juz robia tunele:D Zmykam spac🖐️ Spokojnej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)🖐️ Asiulka.....awans byl..stad to zapracowanie;) Hakuna...ooooooooo...przypomnialas sobie o nas:D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis---->i Ty nic sie nie chwalisz?😠;-)) Moje gratulacje 🌼🌼🌼 Nalesniki robie ze szpinaiem i feta:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEN45
BIJE SIE Z MYSLAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEN45
JA JESTEM MENEM Z PRZASZLOSCIA A ONA KOBIETA PO PRZEJSCIACH I STRASZNIE BOJE SIE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Pogoda na bakier...dobrze,ze do pracy musze isc:O Setunia--->a co bola stopki,ze moczysz?czy tak dla zdrowia?:-)) Udanego weekendu:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️nocna zmiana sie klania;-)) Jakas zmeczona dzis jestem ,bo w pracy cos slabo mi sie zrobilo:O,kniecznie musze odpoczac. czeresnie wcinam i popijam winem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny wieczor🖐️:-) Lubis--->chyba wszyscy gdzies sie szlajaja;-)) Ja juz po pracy odpoczywam i oblewam sprzedaz domu w PL:-)) Milego wieczorku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ O ,i znow cisza;-)) Lubis--->no jak widac na stary topik trafic cos nie moga:P A TY co w delegacji? U mnie gorac straszny -jak bylozimno tak dzis ukrop ,ze oddychac nie bylo czym,ale fajnie jest w koncu sloneczko tego lata zawitalo:-)) Milego wieczorku🖐️:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asiulka...w pracy jestem.... a pracy w pracy ma baaaaaaardzooooooo duzo...na urlop z koncem przyszlego tygodnia sie wybieram..:classic_cool: wszystko chce wiec zostawic w jak najlepszym porzadku;) silny...gorac...suchy wiatr ze wschodu wieje...znak ze upaly nadchodza..taka mam nadzieje...troche lata w lecie jeszcze nkomu nie zaszkodzilo:D milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rodzynka👄 Lubis--->to w podobnym terminie zaczynamy urlop;-)),aby tylko nam pogoda dopisala. U mnie od kilku dni upal straszny,ale jak to bywa w UK to tylko chwilowe zjawisko,ale dobre i co.;-)) Lubis--->tak zawsze jest ,ze chce sie zostawic w pracy jak najlepszy porzadek,a po powrocie jest taki balagan ,ze nie wiadomo za co sie wziac:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A PISZE DO WLADZ MIASTA BY ZROBILI WRESZCIE PORZADEK Z DZIURAWYMI CHODNIKAMI I ZEBRAMI MOZE TO COS POMOZE BO RECE OPADAJA KIEDY SLYSZE GDY BEDA PIENIADZE A PIENIADZE UNIJNE MAJA WIEC NIECH COS PORZADNEGO WRESZCIE ZROBIA ulomna na wozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj🖐️ upaaaaaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłł......chyba ze 100 st w cieniu........[wachluje sie gazetą]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie dzis w nocy burzowo bylo i dobrze ,bo nie bylo czym oddychac. Ciasto robie....ciekawe czy wyjdzie ;-)) Udanego weekendu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×