Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Dzien dobry🖐️ Wielbicielu---->a co TY robiles do tak pozna?:P Wolne dzis mam,wiec troche dluzej wczoraj posiedzialam:-)) Pozdrawiam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej porze juz dawno spalam;) udanego dnia...chociaz drugiej jego polowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->masz zdrowie:-)),chyba dzien z noca Ci sie pomieszal;-) Ale fajnie miec tak dzien wolny:D,odpoczelam i duzo rzeczy tez zrobilam,jeszcze tylko prasowanie mi zostalo:O Truskawki \"pije\";-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->wiem,ze TY to po nocach tak lubisz;-)):P Oczywiscie ,ze wyprasowane i jeszcze obiad na jutro zrobiony:-)) Obiecalam sobie ,ze dzis wczesniej poloze sie spac....wiec 🖐️ i spokojnej nocki Ci zycze i kolorowych snow:-))👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:)🖐️ telewizja klamie....mialo byc slonce...a chmury sa:p mimo to...udanego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->a u mnie dzis bardzo goraco:-)),a ja musze w pracy do wieczora siedziec:O😭,moze piatek tez bedzie cieply ,bo mam wolne:D Smigam do pracy.papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->jakie znowu:P,ten tydz.tylko mam taki luzny,ze juz nie wspomne ,ze od 3.08 na urlop ide:P:D-tylko tydzien ,ale zawsze to cos;-)) ciumek;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->no dawno ,dawno,ale fajnie,ze w koncu sobie przypomnialas;-)) Co tam u Ciebie ?wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu hej:) moze znowu zaczne tu pisac jak zawszze:) caly czas o Was pamietam mam top w ulubionych ide zaraz spac dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> nie dość, że co chwile masz wolne, to jeszcze tydzień urlopu... i Ty narzekasz? :p;) Dzień dobry 🖐️ miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->jakie co chwile wolne?:P;-))raz na jakis czas mi sie tak trafia:D,a urlop.....to juz inna sprawa;-)) Smigam do pracy. Milego dnia Wszystkim zycze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego:)🖐️ zawalona jestem praca... ale urlop juz za dwa week:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->co TY ostatnio taka zapracowana?jakis awans sie szykuje czy co?:-)) Odpoczywam sobie i obserwuje;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->podgladam i obserwuje,ale cos innego,a tam to tak z ciekawosci;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hakuna--->u mnie troche zmian,oczywiscie na pozytywnie. oczywiscie ciagle na obczyznie i chyba tak juz zostanie(do emerytury-jak dozyje:P) Ostatnio troche wiecej obowiazkow,ale w sierpniu biore urlop,chce troche odsapnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×