Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Czekam na pizzę i umieram z głodu :o powiedzieli,że czas oczekiwania to 1.5 godz :o tyle zamówień mają. Dziś postanowiłam nie robić obiadu i to chyba był bląd :o Oglądam kryminalnych z kumpelą i popijamy whisky z colą i czekamy na tę pierdzieloną pizzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobie wszystko
dla miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel a dlaczego???:D Sikstinajn dlatego wlansie wole spbe sama pizze zrobic:P aczkolwiek nei wykluczone, ze dzis bede w pizzerii:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywiezli,ale nie to,co zamawialismy.Pomylili zamowienia.Ja pierdziele Nie polecam pizzeri "skrzypek" :o w Gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to leniuchuje. Siedzę na kompie, oglądam TV: zaraz będą leciały Mamuśki i cieszę się wakacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikstinajnt wiem:P ja tez w "eter" zarlam pizze dzis i w pizzeri musilam czekac 45mnut:P Wielbiciel juz powiadomilam o tm otka:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahooo
czytam głupoty i dłubie w nosie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->nie wywialo,ale ostatnio malo siedze przy kompie:-)) Jeszcze kilka dni urlopu mi zostalo a tu ciagle pada...chyba sie nie opale tego lata:O Ciumeczki dla Wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->🖐️👄 jak sie masz?wszystko dobrze? A kiedy TY idziesz na urlop? Meble przestawialam,ale sie zmachalam;-)) Pokrzywy pije i jem ciacho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel u mnie podobnoie jak u Asi czesto leje a w pl takie upaly pokrzywy??fuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->a Ty tez na wyspach? a pokrzywy nie takie znow fuj:Dkwestia przyzwyczajenia....ja rozne dziwne rzeczy pije,jak bylam mala to nawet je jadlam :D Kiedy w koncu zaswieci sloneczko😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam:classic_cool:🖐️ ale praca wzywa...ehhhhhhhhhhhhh.... pokrzyw...a raczej gnojowki z pokrzyw uzywam do nawozenia kwiatow:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady Rice made in POland
walczymy o POslkę, Europę i pokój na świecie:):) i wywalczymy:) Szkoda, że rok temu nie zapisałam sie do Stowrzyszenia...żal mi było 20 zł.. Dziś bym trabiła do mikrofonu i opierałby mnie miliony kobiet na świecie!!!!:D:P pokój!!!!!!! Nie lubię Rice;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×