Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Dzien dobry🖐️ Nie powiem,bo dziczyzne bardzo lubie,a moze raczej lubialam-teraz to nie przeszlo by mi przez gardlo:O Setunia--->przy plakach duzo roboty ,a ja dzis nie mam tyle czasu....:-(( Chyba lato na chwile do nas wrocilo:D Milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu sie mylisz wielbicielu:p nie wcinam... dlaczego ten dzien mi sie tak dłuzy??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to to wlasnie wcinam:D:p ale nie popadam w przesade...jakas buleczke czasami schrupie:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę w pracy i odliczam do 17.00 :-) :-) :-) Hehe...pewnie jestem oryginalna jak nikt inny na tym forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez odliczam🖐️ ale minuty do przyjazdu kierowcy:D jade na Litwe...delegacja...wracam we wtorek wieczorem....takze do srody...trzymajcie się🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu i jak tam karpatka? bo moje ciasto ze sliwkami przepyszne:classic_cool: a teraz pije drina i czkam na film z Hugh Grant\'\'em lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasquino
zaraz rob ie wypad na trastevere czyli roma by night z moimi wloskimi znajomymi . sory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->masz racje \"niektorzy to maja dobrze\";-)) Setunia---->karpatka wyrosla chyba na 10 cm:Dczekam tylko aby krem zastygl,. Ciasta ze sliwkami tez bym zjadla.:-)) czekam na znajomych,ale cos sie spozniaja😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia---->chyba fotke Ci wysle z ta karpatka,ale po imprezie nie wiele jej zostalo:D gasze ,ide lulu 👄 spijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki smak tych lodow?:-)) Ja wlasnie koncze ciasto;-) Oj ,jaka tam impreza-takie spotkanie w malym gronie ,ale bylo bardzo milo,tyle ,ze nie wyspalam sie ,bo na rano umowiona bylam na rolki ....jakos to wszystko zle zapanowalam;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano to jaszcze mam checi i sily ,bo wieczorem to juz czasami padam:D Nie ,nie nudzi mi sie ,czemu tak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×