Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Ty pomaranczko to masz dziwne upodobania kulinarne:) Lubis picie na pusty zoldek:o taka duza a taka nierozsadna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...bo taka zasada obowiazuje...duza jak brzoza..a głupia jak koza:o jutro bede umierala...ale teraz jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza:D;-)) dzien dobry -wstawac spiochy;-)) U mnie znow pada:O i nic mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziwo- druga!!!!!:D chcialabym zeby u mnie popadalo;) chyba nawet zacznie;)se zjadlam obiad i ogladam m na s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[czekam na kominiarza] [przybedzie w tradycyjnym stroju] [guzik sobie ukrece] milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciagle pada ,chyba dzis jakies oberwanie chmury:O;-) Nic mi sie dzis nie chce. Lubis--->ja juz wieki kominiarza nie widzialam:-)) P.S i szczescia zycze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem fajny ten kominiarz;-) dwa guziki sobie ukreciłam;-) szczescia nigdy za wiele;-) pozeram lubisia mlecznego...za słodki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto robie -siedzi juz w piekarniku,ale jak na moje oko cos malo rosnie😠 Lubis---->czy to byly guziki od spodni?:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka Vitaminka
ja dotrałam prawie do setki:P jejcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo czytasz ten topick?:D Asiu jakie ciasto?:) ide farbowacie mamie wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->krolewiec robie,jeszcze krem i bedzie gotowe-mam nadzieje,ze zjadliwe;-)):P Setunia--->przylec do mnie tez mi farmniesz wloski;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylecialabym na konsumpcje tego krolewca i przy okazji moglabm pofarboac wloski:) myslalam ze ie fabujsz! tak naturalnie wygladaja:) a teraz musze sie troche,,,,,,,\"oporzadzic\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ A co to nikogo w poniedzialek nie ma ?wszyscy zapracowani ....jak zwykle;-)) Pozdrawiam i zycze udanego poniedzialku .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka:)🖐️ jak zwykle;) a jeden z guzikow byl od spodni....skad wiedzialas?;-) :D miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ gdzie Was wsyslo? w pracy nie mam czasu zagladac...a w domu popoludniami rozmyslam jak wykonczyc i urzadzic 86 m kw... kredyt juz dostalimy na wykonczeniowke,teraz trzeba to rozsadnie wydac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Lubis--->ja jestem-jak zawsze;-)) Zegnam sie od rana z kolezanka . wypilysmy po drinku,po wspominalysmy mile chwilei przysedl czas rozstania:-( Zbieram sie do pracy. pogoda koszmarna. od jutra mam dwadni wolnego. Lubis--->gratuluje mieszkania i zycze wielu ciekawych pomyslow ,jak go urzadzic:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...dziekuje:)🌻 siedze wlasnie nad dwoma projektami kuchni....osiolkowi w żłoby dano...nie mogę sie zdecydowac.... to samo z łazienka... jedynie o wie jak bedzie wygladal jego gabinet...co do reszty stwierdzil,ze polega na mnie i sie wtracal nie bedzie....a ja chce aby sie wtracal....wygodnicki:o nabralam ochoty na szarlotke...mam trzy skrzynki wlasnych antonowek...chyba sie za nia zabiore;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ o żesz...taki zamotany dzień mialam,ze nawet nie zauwazyłam jak te 8 gdz w pracy minęło.... Asiulka...jak tam?...lepiej?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×