Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Witaj Wielbicielu👄 Dziekuje ,udala sie -bylo milo...tyle ,ze wczesnie musiala sie zakonczyc,bo praca dzis wzywala;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja za chwilę otwieram trzecią
butelkę ŁOMŻY EXPORT. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> kanapa jest mała i niewygodna, więc z pewnością większe niebezpieczeństwo czai się w okolicach łoża :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->TY opanowany facet jestes ,wiec chyba wszystko bylo by jak trzeba;-)):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiądz Dziekan
Idę zwalić konika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ,pozory czesto myla;-)) Zmykam spac,bo oczeta moje piekne:D;-))juz zmeczone. Spij dobrze i snij kolorowe sny👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...co sie stalo? u mnie goraco...za goraco... siedze z lapem na werandzie i buszuje po merlinie...moze cos m wpadnie w oko... Asiulka trzymaj sie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze na pliszki biegajace po trawniku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh,bo u mnie to juz tak chyba bedzie ,nie tak jak trzeba.....,ale moze jeszcze kiedys bede szczesliwa i moze ktos ze mna bedzie szczesliwy:-)) Lubis---->no juz nie dlugo na \"bocianowke\" Cie wywioza:-)) Denerwujesz sie? Wielbicielu---->👄 Jak mija niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denerwuje sie...nawet bardzo.... juz chciałabym aby bylo po....:) pospalam sobie 3 godzinki...teraz pewnie w nocy nie zasne:D Asiulka....pewnie ,ze bedziesz szczesliwa...juz jestes....tylko tego nie wiesz;-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis---->masz racje ,moje szczecie to moja corka,ale perspektywa samotnosci jakos mnie dobija.:-( Tez pamietam jak przed porodem sie denerwowalam,jeszcze bylam tydz.po terminie....probowali wywolac porod,ale jakos nie bardzo im to wychodzilo,Mlodej nie spieszylo sie na swiat;-))ponad 10h jej to zajelo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ Asiulka...jaka niespodzianka ...dla mnie przynajmniej... juz ze dwa lata jak tu sobie razem klikamy...a Ty chyba dopiero pierwszy raz wspominasz o corci... chyba bym nie przeoczyła ?;-) jest z Toba na Wyspach czy została w PL? opowiadaj...jesli to nie tajemnica oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->wydaje mi sie ,ze wspominalam o corci:-) Setunia i Wielbiciel wiedza i kilka jeszcze osob na kafe;-)) Jasne ,ze jest ze mna tu ,bez niej bym nie wyjechala:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym topiku chyba jednak nie... albo czegos nie doczytalam:( echhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W po prostu interneta nie mialam:o ale juz jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedz na pytanie z tematu to chyba zawsze jest \"piszę post na kafe\", czyż nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×