Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Lubis---->nic z tych rzeczy i chyba sie nie zapowiada,a szkoda:-(( Z pracy wrocilam. odpoczywam:-)) Milego wieczoru👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry . Nie wyspana jestem.....tel.obudzil mnie ze snu;-)) Deszczowo dzis u mnie . Milej i udanej niedzieli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonecznej i suchej pogody ciag dalszy:)🖐️ tylko wieje mocno.... wcinam michę salaty z jogurtem naturalnym,pomidorkiem i koperkiem;-) salata od sasiadki...bez nawozow;-) koperek moj wlasny... tylko pomidory ...ano nie wiem....ale wygladaja pysznie i tak smakuja pomidorowo;-) milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na pomysł odswiezenie pokoju kominkowego i godcinnego obok...;-) i mam wlasnie pana malujacego:D do wieczora bede miala nowiutkie sciany;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochaanawnimonm
w tej chwili mysle sobie o macku ktorego kocham i che o tym wszytskim wam powiedziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry czlowieki;-)) jak sie macie? spicie,bo jakas taka cisza :-)) Odpoczywam po pracy,robie zakupy w necie i jem loda z migdalami ...mmmmm Buziaki dla Was👄👄👄 Lubis--->poczta ciagle pusta;-)):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bujam sie na fotelu bujanym... tez mysle o Macku;-) nie mialam ost bliskiego kontaktu z aparatem...dlatego poczta pusta:( padam z nog...kolorowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :Oja jeszcze 3 dni pracy i 2 dni wolnego,wiec nie jest w tym tyg.az tak zle;-)) Pada deszcz i zimno sie zrobilo...brrrrr Udanego dnia Wam zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAWALNA
Zasypiam w pracy....nad kawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie afrykanskie upaly;-) troche za goraco jak na mnie w tym stanie...ale daje rade;-) 2 ha lasu sie u nas spalilo...chyba podpalacz:( 😭 echhhhh..... mam ochote na placuszki ziemniaczane... milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wi-Olka_Demolka
udaje ze pracuje :D całkiem nieźle mi idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sernik robie,bo jutro u mnie impreza;-)) Szef mnie zalamal:O,mam tylko jeden dzien wolnego,a mialo byc tak pieknie ....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam co w Kafeteri piszczy...:) dyskusja o seksie analnym rozbawiła mnie do łez....A chłopina moja walczy z PIT-em :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam co w Kafeteri piszczy...:) dyskusja o seksie analnym rozbawiła mnie do łez....A chłopina moja walczy z PIT-em :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu kochany--->ty jeden o mnie pamietasz;-)👄 Ciasto juz prawie gotowe,czekam tylko aby galaretke wylac. Nogi mnie bola po calym dniu chodzenia:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> jakoś nie wierzę, żem osamotniony w tej pamięci ;) Właśnie wróciłem z koncertu, na który zupełnie przypadkiem trafiłem. Jacyś kolesie grali kawałki Jean Michel Jarre\'a, kolorowo było... pełno laserów, telebimy i z 10 minut tak nawalali petardami, że aż się ziemia trzęsła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->no nikt inny mi stop nie masuje,ani w realu ani w necie i nikt na pocieszenie buziakow nie wysyla procz Ciebie:-)) Piekny dzien dzis mamy.....mysle ,ze to bedzie udany i mily dzien-mam nadzieje.;-) Przygotowuje jedzenie na impreze. Udanego i slonecznego dnia Wam zycze🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wręcz przeciwnie
piję czwarte piwo i onanizuję się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...a ja Ciebie przytulam;-) masowanie stópek zostawie WWW...;-) mam problemy ze schylaniem sie:D:p ide poczytac na sloneczku:) echhh...gdzie te pochody pierwszomajowe?;-) trzymajcie sie:) Asiulka...udanej imprezki:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×