Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość boxerwoman
a ja wlasnie zrobilam obiad patrze na tvn 7 - szymon majewski rozmowy w tłoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WWW no nie lubie japonek...a kupilam:D nie wiem dlaczego ... moze polubie:D co za dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie kobiety...w jednej:classic_cool: to tłumaczy wszysko:classic_cool: :D:p pada deszcz...pierwszy deszcz od ponad miesiaca...super:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na wszystkie pytania otrzymujemy odpowiedzi;-) WWW 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pracy wrocilam. Lubis--->ja od 2 tyg.chce kupic buty,zwykle ,proste buty i nic mi nie pasuje:O,ze juz o kiecce nie wspomne ,chyba sobie chuste kupie :D P.S ja uwielbiam japonki:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wstalam ,po koszmarnej nocy:O Cos deszczowo dzis u mnie :-)) Milego dnia zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na płd zapowiada się świetna pogoda ale na razie jest po wczorajszych opadach chłodno. tak samo życzę udanego,wesołego i przyjemnego dnia.:classic_cool::D:D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej zimno diabli nadali taką pogodę.:P ale żeby smutno wam nie było dżwigniem; 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asiulka...pod jakim wzgledem byla ta nocka koszmarna? wrocilam od ogrodnika....z pelargoniami ...sztuk 50...bluszczolistne i rabatowe.... nie mam sily tego posadzic....poczekaja do jutra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6282510
na zajeciach jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik...ładna wklejka...sam ja wymysliles czy skopiowales?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy te flagi was nie denerwują? jeśli tak więcej tego nie uczynię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałem kiedyś skopiować niestety nie udało mi się.chyba jeszcze jestem za tępy:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie miala na mysli malutką chusteczke...a\'la figowy listek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa.... a juz myslalm ,ze czegos nie widze:D:p witaj🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ale miło WW wy się tutaj znacie jak ;łyse konie; coo:classic_cool: trafne określenie chusta przejmę to.:classic_cool: nie będzie to plagiat WW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie się skończył mecz, HSV - Werder 2:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×