Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

setunia---------> dzięki:classic_cool: masz rację. Lubiś-------------> niestety to był mój ostatni akt dobrej woli dla was Oj ja nieszczęsny antytalent rysunkowy i tu mi się odbiera moją pasję będe musiał iśc na piwo.aaaaaaajjjjjjaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjj.:P nie mogę słuchać z you tub nie wolno rysować co to będzie szok,klops,lacie,ćma.bbbbbbuuuuuuuuuuuu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...kto by sie tam przejmowal jakimis zakazami;-) przynajmniej jest kolorowo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś---------------> nie ma sprawy podpiszesz cyrograf i w razie czego bierzesz za mnie bana.oki.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa... Seti powinnas jeszcze ortografow u nas pilnowac i skladni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis taaaaaaaaaa jak ja sama pelno robie ortografow, literowek, i pisze nieskladnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z j.polskiego b.dobra.:classic_cool: jestem przekonany że zna minimum język obcy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby setunię udobruchać i nie tylko wręczam; ………………… ….{`--..-.\'_,} …………………… {;..,__...-\'/} ....._.;_\'.-._ …{..\'-`.._;..-\'; ...{`--..-.\'_,}…`\'--.._..-\' ....._.;_\'.-._ .{;..,__...-\'/}…._.;_\'.-._ ...{`--..-.\'_,} .{..\'-`.._;..-\';.{`--..-.\'_,}.{;..,__...-\'/} ....`\'--.._..-\'.{;..,__...-\'/.{..\'-`.._;..-} ........,--\\..,-\"…`\'--.._..- .....--.._..- ...... ....._.;_\'.-._..... ||......// ..........{`--..-.\'_,}.,-\"-.....//.,-\"-.. ........{;..,__...-\'/....\'-..// (..\'-... ………..{..\'-`.._;..-\'. ,/. // ;---, ......../....-\'.)\\......... /.,-\"-.... ........,---\'`...\\.......//. (..\'-..... ....................\\....// ................../_\\Y//_ .................(_,-}={-,_) ..................._//((_/ .....................//))( ....................(/..))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZARAZ IDE ZROBIĆ KUPE
SERIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka do ZARAZ IDE ZROBIĆ KUPE--------------->ne ser czyli nie sr.......j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog ( poród i prawa Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrzemnęłam się;-) Asiulka...zazdroszczę Ci tego bika:) desznik...sliczne:D mozesz cos w kształcie misia ulozyc?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu fajnie , a u nas pada:) zaraz se piwko otworze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti co ty w czechach mieszkasz,że bez przerwy piwko:classic_cool: a jakie piwko jak już:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś------> chyba nie doczytałaś ale misia powiadasz mhhhhhhhhmmmmm w tym stanie się nie odmawia pomyślę nad tym. czy taki lub inny.innego nie da rady dwa samce:D $$$$$$$$$$$$$$$$$???$ _ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$?? __ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____$$$$$¶¶¶$$$$$$¶¶¶$$$$ $ ____$$$$$$¶¶¶$$$$$$¶¶¶$$$$ $ ____$$$$$$$$???¶¶¶???$$$$$$$$ ____$$$$$$$????¶¶¶????$$$$$$$ _____$$$$$$????????????$$$$$$ _______$$$$$$???????$$$$$$$ _____$$$*****$$$$$$$$******$ _$$$$***********$************$ $$$$$*****DLA************WAS**$ $$$$$$$$$*********************$ $$$$$$$$$$$**********$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$********$$$$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$*********$$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$***********$$$$$$$$$$ _____$$$$************$$$$$$$$ __$$$$$$$$$************$$$$$$$$ _$$???????$$$**********$$????????$$ $$???????????$$$*****$$$??????????$$ $$????????????$$$$*$$$$$??????????$$ $$????????????$$$$$$$$$$?????????$$$ $$$?????????$$$____$$$$$???????$$$ _$$$$$$$$$$_______$$$$$$$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niucham tabake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niucham tabake--------------------------> w rzici:D:D:D:D:D:D:D:D:D:P:P:P:P:P:P:O:O:O:O:O:O:):):):):(:(:(:\"(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik...fajny ten mis...tylko troche niedorobiony:D moze cos poprawisz?;-) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×