Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

skonczylam pisac pierdoloną recenzje na angielski zaraz ide poscielic lozko i poczytac Wladce Pierscieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś-------------------> nie takie proste jak myslisz,nie znam tej techiki ale wkrótce poznam.Misio nie był mój.Plagiacik. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desznik dzis wypilam 3lechy to jest chyba najmniej lubiane piwo przeze mnie:o Asiu co czytasz?? ide spac zaraz;) 🖐️ p.s. Wielbiciel odezwij sie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->dzien z noca Ci sie pomylil;-)):P Dzien dobry Wszystkim👄 Setunia---->Chmielewska czytam obecnie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄Wielbicielu--->jeszcze nic nie spakowane:D,musze liste zrobic co mam zabrac;-)):D W sobote ostatni dzin do pracy i w sobote lece....tzn.najpierw musze na lotnisko do jechac:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszczowo🖐️ Asiulka...to super;-) a ja ciagle czekam;-) na misia tez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wlasnie...gdzie desznik?;-) wczoraj wieczorem i w nocy burza u mnie szalala...nie spalam do 3 nad ranem.... dzien mam przez to jakis taki dziwny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to z nogami mial problem;-) rece podobno w porzadku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Z pracy wrocilam. W koncu buty sobie kupilam i spodenki;-)) Lubis--->na dzis termin mialas i co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis----->lepiej 13-go niz 14-go:D Wielbicielu---->nic sie nie powieksza;-)):D,na wyjazd chcialam sobie \"cichobiegi\" kupic;-)) Jak sie masz?👄 Ogolnie to nie mam glowy do pakowania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->to co TY robisz o takiej godzinie?dziwne to wszystko:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> ano dziwne, jak i cały ja ;) p.s. to nie wiesz co się robi w środku nocy? (o ile się nie śpi) :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->no nie wiem co sie robi w nocy i tylko w nocy,bo ja spie:-)) Wiec ciekawi mnie to bardzo!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->blogo to raczej mi nie bedzie -przeciwnie;-)) Ale nie bede naciskac;-)) p.s idz spac,abys jutro byl wypoczety:-) 👄 Ide Chmielewska sie zajac,moze dzis dotre do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×