Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Jasne ,ze szkoda:D....moze innym razem;-)) Spij dobrze i smacznie👄:-)) Dobrnelam do konca...ksiazki oczywiscie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam....kolejna nocka na czekaniu spedzona...🖐️ WW 👄 milego dnia🌻 ide pozbierac slimaki z trawnika....moze mała sie obudzi wreszcie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim 👄👄👄 Wielbicielu--->trzymaj mocno;-):D Lubis--->pewnie jeszcze kilka dni sobie poczekasz:-)) Setunia--->no jakos nie chce nam tych zdjec wyslac;-) Deszczowo dzis u mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez nie pada...ale wietrznie sie zrobilo.... fotek z brzuszkiem nie wysylam w ogole...no tak mam;-) moze jak juz bedzie po...;-) Asiulka...a jaka Chmielewska czytasz? uwilbiam ja...wprawia mnie zawsze w dobry humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w dobrze s(u)krojonych spodniach w białym kolorze.Ale tylko albo aż 21 dni.takie ;perskie;oko. lubiś szykować się mam na kiedy...............kołderki i etcetera a tak wszystkim przesyłam ❤️ i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś-------->w/g ciebie nie jest to miś jak w dalszym ciągu na niego czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz powinienes sie szykowac:classic_cool: czekamy tylko na małą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa...miś.... przypomina misia....;-) moze byc...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś-------->tez tak uwazam .ujdzie jak na taki antysuper talent. nie będziemy sobie głowy zawracać tym jak powazniejsze zadania przed nami są.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba zromić małą przymiarkę a nuż będzie za małe lub za duże; 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻❤️❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjuy
siedze w necie w pracy, jem cukierka, czytam posty;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Lubis--->ok.to czekamy jak juz bedzie po......Przesadna jestes? p.s ale dzis 13-ty i nic Cie nie bierze?;-)) A Chmielweskiej ostatnio czytalam Kreta blada,Zabic mnie ,a teraz za Babski motyw mam do przeczytania :-)) Caly dzien dzis u mnie brzydki ,zimny i deszczowy. herbate z sokiem malinowym pije:-)) Milego wieczoru Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije browca
pije browca i siedze na necie,ale zgłodnialam ,trza jakiegos fastfooda przytargac do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna
siedzę i płaczę bo moje małżeństwo się rozpada a ja nadal kocham ,nie mam już siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna
a i jeszcze slucham mezo ,,zemsta''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie na wyczucie rynku podaży; Sposoby na ptasią grypę: 1. Nie chodzić spać z kurami. 2. Nie siadać na jajach. 3. Nie rzucać pawiem. 4. Nie wycinać orła w progu. 5. Uważać na wylatujące gile. 6. Nie pić na sępa. 7. Nie bawić się ptaszkiem. W środku nocy pielęgniarka w szpitalu budzi pacjenta. -Co się stało? Pyta zaspany chory. - Zapomniał pan wziąć tabletki na sen. U lekarza: - Pali pan? - Nie. - Pije pan? - Też nie! - Co się pan tak cieszy... I tak coś znajdę... - Dlaczego wypisujesz do domu tego pacjenta spod ósemki? - pyta psychiatra psychiatry. - Bo on już jest wyleczony! Wczoraj wyciągnął z basenu innego pacjenta który się topił! - Tak, ale potem go powiesił żeby wysechł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×