Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Hakunka:D:) nic wlasciwie tylko po prostu sie martwilam , ze komus cos sie stalo i dlatego sie nie odzywa, wiec sie odezwalam i pozniej jeszcze z raz pierwsza sie odezwalam juz nie bede taka i wlasnie wczoraj mniedzy innymi o tym sobie rozmyslalam;0 a teraz mykam, bo sie w koncu doczekalam obiadu;0 z.w:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakunka to dobrze, ze juz lzej;) ja sobie teraz posjestuje czyli sjesta z trojeczka;0 ojjj bedzie burza albo przynajmniej popada u mnie;) do potem 🖐️🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam nicka dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🖐️ Pamietacie mnie jeszcze:D? Na nic nie mam czasu:-((,ale juz w sobote jade na urlop,powiedzcie ,ze bedziecie tesknic za mna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka pamietamy:D bedziemy tesknic:D:) Hakunka ja juz pod dawna nie spie!!!!!!!!! [a teraz se pocwicze bo mnie energia rozpiera:o:D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 15 moge opuścic stanowisko pracy:) jeszcze tylko jutro do pracy...a czwartek na urlop w gory:)...laba az do konca przyszłego tygodnia:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodna bardzo
zastanawiam sie co wszamac na obiadek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powóż mi z góry dziękuję
siedzę na kafe i czekam na wróżbę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka to wpadaj do mnie cos poradzimy na gloda:D Zozik sie nie spal;):) ide chbya sie przewietrzyc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->to milo z Twojej strony,ale na chwile obecna to niewykonalne ....to \"wpadanie \"oczywiscie:D P.S,a co masz dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti dalam rae:D wrocilam z solarki ide pozmywac :o i potem moze dokoncze moj pokoj sprztac bo juz tak sie mecze od 13te:) aha jeszcze musze cos zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iti goł hom
mysle sobie. o zyciu , ludzkiej glupocie , i takie tam. no i slucham sobie ukochanego tenora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochac to ja sie zakochałam
ale co z tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim🖐️ Wstalam ...tylko jakas taka zmeczona :O Milego dnia zycze:-))i slonecznego ,bo u mnie ulewa straszna:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dziewczyny ja za to na spanie nie narzekam, wyspalam sie sw koncu mam nadzieje, ze obejdzie sie bez popoludniowej drzemki czy innej meczarni i walki z opadajacymi powiekami:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 moze to dlatego, ze dzis pogoda nieco lepsza, sloneczko od rana! i calkiem inaczej juz sie mysli;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 pije druga kawke wlasnie milego,,,,,,,,,,🖐️;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagłosowałam....
🖐️ roboty mam tyle,ze nie wiem w co rece włożyc...wiadomo przed urlopem... nawet kawe pije tak chybcikiem...i chyba przez to mi mniej smakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda
Ja siedzę przy kompie i się nudzę czakjąc aż lunie deszcz bo nad Głogowem jest wielka szara chmura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a napij się, a jakiego?????? masz coś dobrego???? ja mam dwa, ale brakuje mi okazji :) ja oglądam BH90210 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała perełka
I'm singing with my moude and my heart:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×