Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Idę do domu... to znaczy będę jechać przez najbliższe 1,5 godziny do domu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ta stopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakunka dzieki:) ta druga wersje biore oczywiscie, bo sklejonej to i ja nie lubie:D kurcze ale dzis daje to slonce:o juz chbya pojde ostatni raz, posiedze do MnS i kmoniec z tym na dzis:D jutro chbya tez bedzie duzo slonca;) to do potem🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ulewa była ... teraz dopiero można oddychać... zjadłam placki ziemniaczane i spać mi się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik tez bym chciala ulewe,,,,,,,,,,,,no i placki tez bym zjadla!!!!!!!mmmmmmmmmmmmmmmmm,,,,,,,,,,,smaka mi narobilas;) ja tymczasem udaje sie do sklepu po pomidory🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem🖐️ ale parnoooo mialam cwiczyc ale cos mi sie nie chce:/ hmmmmm Amelie dzis ogladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już kończę pisanie na dzisiaj... idę spać... ale jeszcze się wykąpię... oj !!! spać spać spać... dobranoc... 💤 💤 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam przerwę
pije kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny jetsem w pracy i śpię... chyba już jestem meteoropatą :) :P setunia czy Ty jesteś na urlopie ? hakuna -- włosy odrosną a następnym razem idź do dobrego fryzjera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam przerwę
obejrzałam sobie fote tej pani bez retuszu.... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3538348 i lepiej sie poczułam we własnym ciele:D a drogo i z ładnym ...reklamowanym wszedzie szyldem nie zawsze znaczy lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki🖐️ Wstalam w koncu:D I do pracy za 2 godziny smigam ,a taka piekna pogoda(matko nie moge sie doczekac urlopu) Setunia🖐️-okna nie uciekna :D Hakuna🖐️ Beza🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zrobilam wpis na kafe i ide sie opalac :) nie mam ochoty lezec na sloncu, ale do solarium tez mi sie nie chce jechac:) wiec poleze troche-moze sie zaczerwienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza mam wakacje:) Asiulka ale juz bede miala je za soba:D hakuna nie przejmuj sie fryzura:)przeczytaj moja stopke raz jeszcze:D;) udanego wypoczynku u dziadkow:)moze na dluzej sie zostan!!!!!;) Mam przerwe hehehe:) jestem ciekawa jak ja wygladam w takim bikini:o musze powiedziec sobie taka fote strzelic i zobaczyc sie;) bo lustro to nie to samo , zreszta nie mam takiego duzego:D Zozia ja dzis nie moge sie opalac , bo cos slonce nawala:o ide myc kolejne okno💤a myslalam, ze to mnie rozbudzi troche:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej co Wy chcecie od tej kobitki bez retuszu ? :) przecież tak wygląda normalna kobieta... oj.. żebym ja tylko tak wyglądała ??? :O nie mam dzisiaj obiadu i co będzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze tylko pół godzinki
i do domu:) tez nie mam obiadu...ale musze te 3kg zrzucic...to nawet dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze tylko pół godzinki
tez siedze na kaffe:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze tylko pół godzinki
a u mnie dzisiaj zero słonca...burza burze pogania.... ale i tak jestem w pracy ...to nici z opalania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik ja tam nic do niej nie mam:)nie wiem ile ona ma lat ale mam nadzieje, ze w jej wieku tez bede miala przynajmniej rtaka figure jak ona;) mnie sie fasolka gotuje ,,,,,,,,,cos stara juz bo ciagle twarda:D pozniej do kolezanki;0 w sumie juz jestem gotowa do wyjscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ske
siedze od samego ranka w hawirce bo straszny upal na zewnatrz ale niedlugo wynurzam sie,biore rower i smigam nad rzeke bo ile mozna tak siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A*nna
tęsknimy.. tak ałtwo obudzic wspomnienia, obrazy wiedzinikna.. pytane tylko po co.. bardziej sie teskni, kocha a marzenia sie nigdy nie spełnią, bo.. no własnie bo facet stoi i patrzy albo na obiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaaa
a ja mysle co by tu robic na tym kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudze sie strasznie
a jutro to dopiero sie wynudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×