Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

🖐️kobitki Setunia smacznego:) Hakuna...oni tacy juz sa...jak swiat swiatem:Dnie ma co sie denerwowac...:) wróciłam z roweru...wg. licznika przejechałam 28,6 km....ale wg. moich ud i posladków znacznie wiecej:D:classic_cool: zastanawiam sie...co by tu ...zjesc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padło na nalesniki...z jabłuszkiem...rodzynkami i odrobina cynamonu...zapiekane...i do tego polane słodka śmietanka:classic_cool: uwielbiam takie jedzenie:D jeszcze tylko potrzebuje kogos,kto by mi je przyrzadził i podał...ale jestem sama...wiec...chyba padnie na mnie;) odsapne troszeczke...i do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna nie ma czym sie przejmowac, raczej przywyknij do takich reakcji :D:) Lubis lal , ja lata juz na rowerze nie jezdzilam:o i smacznych nalesniczkow:) ja \"juz\" po obiedzie:P chbya sobie poleze albo pozajmuje sie troche soba;) Carino glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam juz dosyc tej pasty do zebow:o najadłam sie jak bączek:D po obiadku wybrałam sie sie jeszcze na spacer z psem...to moze troche kalorii wyparowało;) Stosunkowo udanego wieczoru i nocki;) ja to chyba z ksiazka je spedze....poszukam jakiejs ST dobrej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia->dzięki,spróbuje. ;) Wrocilam ze spaceru,teraz zerkam na program-jakdobrze wyglądać ngo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nago? ja chyba nigdy nie zadowole samej siebie pod tym wzgledem...mam zaburzony obraz postrzegania własnej osoby...podobno:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze przy komputerze czytam kafeterie i zaglądam jak smacznie spi chomiczek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna...co do nalesnikow...to spróbuje:D:D STOSUNKOWO;)ciekawe słowko;) a wracajac do Twojego pomysłu z habitem...to obawiam sie ,ze mozesz miec jeszcze bardziej natarczywych adoratorow....podobno to co zakryte jest bardziej pociagajace od odkrytego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadowalac sama siebie:D:D:)....co konkretnie masz na mysli:D:;)? bo ja pomyslałam.........ło matko:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkianiol
witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różowy kolorek moze ich tylko rozochocic....taka słodka rózowa landryneczka:D mięciutka do tego:D lol...co mi po głowie chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończe na dziś🖐️ pazurki musze jescze zrobić i wyprasowac sie na jutro ....koniec urlopu...niestety... do miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc i wiecej
czekam,czekam...i sie chyba nie doczekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś->tak,jak dobrze wyglądać nago,\"a\" połłknełam niechcąco,pewnie z głodu.No,ale jem właśnie kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)🖐️ koncze kawe i szykuje sie do zebrania... dlaczego ten pierwszy dzien po urlopie musi byc taki trudny???? Hakuna....przyznam sie do czegos...mam dres,gdzie bluza jest własnie rózowa...posiadam tez zajebisty błekitny polarek;) ot...to chyba tak...dla odmłodzenia sie:D;) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich COŚ ROBIĄCYCH W TEJ CHWILIIII... właśnie jestem pierwszy dzień w pracy... wczoraj wróciłam z tygodniowego wczasowania... Jestem spalona na brąz i boję się co powie szef jak mnie zobaczy :O Zaraz coś przekąszę bo nic nie jadłam... lodówka pusta w domu to i do pracy nie było co wziąć... :O Muszę się trochę oswoić z atmosferą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooozia
weszlam na chwile na kafe aby was pozdrowic:) dojechalam cala bede a czerwono bo tu nie ma u z kreska eeee milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hakuna -- zgadłaś :P a co do różowego koloru to może posłuchaj mamy bo brunetkom i na dodatek niebieskookim to naprawdę może być do twarzy :) może jesteś typem zimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zooozia :) Beza to super jak sie na brazik opaliloas!!!:) Szef pewnie laskawy bedzie pierwszego dnia po urlopie :) tego zycze!;) Hakuna ja tez brunteka jestem i mam tam cos rozowego:D ogolnie ostatnio lubie ubrania kolorowe , kiedys caly czas ubieralam sie na ciemno i szaro :o a to podobno brunetka nie sluzy :D bo tez wlasnie brunetka jestem:) ewentualnie lubie czern , a tak to jak najwiecej zywych roznych kolorow, roz jest ok i nie jest tylko przeznaczonych dla tych blondi z tipsami po solarce!!!!!;) a co do dresu to nie mam ale chbya jakis nabede:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia :) dzięki za dobre życzenia :P co do tych kolorków to jest różnie ... zależy jakim typem kolorystycznym jesteś to jest Ci do twarzy w odpowiedniej tonacji... ja sama dopiero niedawno się o tym przekonałam... całe życie myślałam że jest mi dobrze w chłodnych odcieniach kolorów i ubierałam się w szarości, granaty, fiolety... nienawidziłam rudych ludzi :O a jak się okazało to sama jestem typem takim rudym i mam się ubierać w jaskrawe kolory... szok ... ale jak się tak właśnie ubrałam do pracy i jeszcze włosy ufarbowałam na rudo do był drugi szok... bo każdy się pytał skąd ja widziałam że mi w tym ładnie ?... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza a gdzie sie o tym dowiedzialas :) poczytalabym sobie;) juz wiem , ze beze, brazy i jakies tak takie kolory nie sa dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×