Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Czekam na gości ... zjadłam gołabki na obiad i kawał sernika ... ale mnie zapachy dochodzą z pokoju obok jak z perfumerii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właśnie puściłam
śmierdzącego bąka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moninika
nudze sie jak szlag. siedze w pracy( tak tak w niedziele) pracuje w domu wczaswym i jestem na recepcji. goscie powyjezdzali a ja nie mam co robic. a musze siedziec do 22. szlag...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z kościoła, postanowiłam się przejśći wracać do domu na nogach zeszło 50 minut szybkiego marszu ale dobrze mi to zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa mnie boli, ząb mnie boli, jestem zmęczona ale przezwyciężę to bo musze dokończyć tą dyskusje do magisterki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kobitki wrociłam z wyjazdowego week:) zaliczyłam trzy imprezy w tym mecz ...JAGA:classic_cool:.... przywiozłam kilka słoikow miodu gryczanego ..mniammm..... i było jednak ST udane;)...zycie bywa jednak nieprzewidywalne:D;) Zóziaaa...seks na gg bywa mhmmmmmm.....;)ale na dłuzsza mete to frustrujace.... ide pod prysznic.... a potem...zobaczy sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodolot
walę konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko !!! nie ma to świeży powiew młodości ... a ja się spiłam znów szarlotką :O i znów widzę wokól siebie nie to co bym chciała ... mimo że jest więcej niż bym chciała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna ja tez siedze ...w łózku...w bardzo grzecznej pizamce...;) nie ma to jak zycie na odległosc...i weekendowe zabawy w dom... Beza...czesto widze wokół siebie nie to co bym chciała:D a zóbrowke z sokiem jabłkowym wyjatkowo dobrze toleruje przy swojej ogolnej złej tolerancji alkoholu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie...żubrówka*;) tyle sie wczoraj napatrzyłam na reklamy piwa pod ta marka...ze teraz byki sadzę;) gardło mnie troche pobolewa...to od dopingowania piłkarzy...chyba za bardzo wczułam sie w role...nawet mam gustowny szaliczek w pomaranczowo-zółte pasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja tez chyba lulu....jeszcze chwila a zasne z lapem w objeciach.... jutro przeciez pon...i kołowrot zaczyna sie od poczatku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Hakuna:D trzy...cztery....ostatnia gasi swiatło...:D kolorowych snów:) moga byc ...erotyczne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bawię się jak co dzień pod wieczór w slówka na kafeteri ale już kończe bo się zasiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro spicie....to Was obudzę...:D:p zapalam światło...;) miłego dnia:)🖐️ dotarłam do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem sniadanie...kanapki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to smacznego:) tez chyba powinnam cos zjesc....bo kawusia juz zaparzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie śpiochy :D ja jestem dzisiaj nieprzytomna a tu już od rana na mnie wszyscy czekali ...bo się spóźniłam :P dzisiaj wysiłek psychiczny i fizyczny miał nie wchodzić w grę a tu tyle roboooty :O teraz jest wymuszona przeze mnie przerwa na śniadanie ... nic nie mam ale jagodziankę więłam ze sobą to chociaż z herbatką zjem... i winogronka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest Bezik ...po szarlotce;) oparzyłam sobie jezyk kawa... zadnego smaku teraz nie wyczuwam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze, pisze, pisze już sama nie wiem a o preparatch mikroskopowych, słoneczko za oknem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia...o tym co piszesz...to ja sie nie znam w ogole...;) jem jabłuszko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja sie dopiero na tym poznaje :) jem czekolade bakaliową i siadam do komputera poczytać coś cudownie glupiego ... może pudelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie powinnam sie do tego przyznawac...ale kasuje bez czytania wszystkie linki do snobek...pudelkow itp...jakie znajduje w poczcie o2.... pije herbate z midem i cytryna...gardło nadal pobolewa...chyba za bardzo wczułam sie w to sobotnie kibicowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmmmm...a ja nabrałam ochoty na campari... mam chyba jeszcze...to se przed snem....mhmmmm....wypije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×