Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Siedzę sama jak palec w pracy bo wszyscy sobie już poszli do domu a ja jak zawsze zostaje tu najdłużej ;) miło ale cóż. Piję kawę i z nudów czytam co wypisują znudzeni ludzie na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w deszczowy ranek:-)) Oooo,w koncu ktos sie pojawil:-)) Ja jeszcze w domu,ale za godzinke tez smigam do pracy. Milego dnia wszystkim zycze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo:)🖐️ jestem...jestem...ale na nic nie mam czasu... mam tyle pracy w pracy...ze zapominam jak sie nazywam;) milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgj
a ja sie nudze a jestem wpracy.i nie moge sie juz doczekac 15 kiedy to bede w domku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ ja juz dawno po pracy-odpoczywam ,pije herbate i wcinam batona:-)) Lubis--->a co to tak duzo pracy masz?obowiazkow Ci przybylo? Pozdrawiam wszystkich serdecznie 👄 Setunia--->a TY to gdzie?;-)) P.S ....\"napisz prosze chociaz kilka slow\"...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu w pracy nie nie mam dostepu do internetu😭 pierdolona instytucja musze rozgladac sie za czms nnym chbya;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seta gdzie robisz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->toz to smutne wiesci:-((...tak tu cicho bez Ciebie,Lubisia tez ma pracowity tydz......ech😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak by ktos tu czasami zajrzal to : Zycze Wam udanego,milego i spokojnego wypoczynku w dlugi weekend.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zagladam tez zycz udanego weekendu ja spedzam go radcyjnie w domu:P P.S. wczpraj upieklam zebre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Setunia:-)) A ja do pracy wlasnie sie wybieram i w poniedzialek tez pracuje:O,taki mam dlugi weekend. A ciasto tez wczoraj pieklam z malymi przygodami z mikserem ,ale sie udalo;-)) Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu to wspolczuje tej pracy dzis:( mojego ciasta juz polowy nie ma;) od poludnia marynuje karkoweczke ale nie wiem czy sie nie rozpada i bedzie po grillu:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tej chwili załamuję się patrząc na stertę książek obok mnie. za szybko minął ten 'długi' weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka -spiochu:D ide spac chyba jutro pobudka po 5tej😭 dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->spalam dlugo,bo pozno sie polozylam ;-)) A co TY tak wczesnie wstajesz? Ja za 2 godz.do pracy smigam:O Milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj:)🖐️ milego dnia.... echhh..na nic czasu nie mam...zawalona robota jestem..i w pracy..i w domu...i wogrodzie...niedlugo z tego wszystkiego zapomne jak sie nazywam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ jak sie macie?u Was tez tak dzis slonecznie i cieplutko?:-)) chetnie w ogodku bym sobie poleniuchowala;-)) Lubis-->urlop sobie wez.:-)) Zawsze w pracy masz takie urwanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa pora zabrać się za siebie i na pilates powyginać się nieco :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++++++++++++jj++++++++
kk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry czesc i czolem \"kluski z rosolem:P:D Ale tak naprawde to mi smutno :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->wczoraj sie dowiedzialam (na NK)przeczytalam,ze moj kolega nie zyje....i ciagle dostaje wiadomosci o tej tragicznej smierci od znajomych:-(( Ciagle nie moge uwierzyc,2 tyg temu rozmawialam z nim....a jutro pogrzeb:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×