Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

płaczę i piję od rana bo mój maz mnie nienawidzi i wyjechał na kilka dni z kochanką.Boże zabierz mnie z tego swiata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhh...miało byc....🖐️ chyba zapomniałam jak sie emotki robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel---->👄:-)) P.S 👄 za kartke;-)) Lubis--->👄:-) Dziekuje Wam bradzo za zyczeni i za pamiec:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->moze i drobiazg,ale mily:-)) Milego weekenu,u mnie dlugi weekend ,abo w pon,wolne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo:)🖐️ Wielbicielu-----w Azji?... mhmmm...no cóż...Chinczyki sie mocna trzymaja....parafrazujac poete... ;) milej niedzieli🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj:D🖐️ Wielbicielu...a wiesz...chyba masz racje;) milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie chce sprawdzac swojego IQ..:) Setunia...żyje...wczoraj do pózna na gadulcu siedziala;) ale mam zapieprz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis Ty kablu:D ]szystkiego naj [bo widze ze jakies swinto mialas;)]🌻👄 a lubis teraz tz na gg siedzi i Asiulka tez a na top nie zajrza:classic_cool: :D wzielam se wolne ale musze sie uczyc:o ' p.s. dodaje top znou do lubionych bo kiedys wszystkie uluione temety mi sie wykaswaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D🖐️ setunia--->jak sie masz?:-)) Setunia sie zlitowala i podniosla;-)) Ja dzis mam tez wolne -ostatnio zmeczona jestem strasznie :O Milego dnia wszystkim zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASilka to tak samo jak ja-z tym meczeniem Lubis nie udawaj ze pracujesz:p okej spadam z tego forum bo zaardzo jest wciaajace-tak z rana:D mlego dnia i do potem🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->wszyscy dzis mnie do szalu doprowadzaja,szef,lekarz i pogoda tez;-)),a dzis i przez kolejne kilka dni jestem bardziej nadpobudliwa niz zwykle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nieco lepiej:classic_cool: ale muszem sie uczyc:( jakos muze sie przemeczyc przebrnac przez ten weekend i bedzie laba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pracy wrocilam i fajnie jest-jeszcze tylko jutro jeden dzien wolnego:-) Setunia--->piatek jest,co sie bedziesz uczyc;-)) Wielbicielu--->a co Ci dolega,grypa w takie upaly?:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aSIULKA nie denerwj mnie:D oglaam top gun i jem kanapczki zaraz piwko pojdzie w ruch:P no i nauka cha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×