Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość EurynikaMarynika
Ja proszę Was abyście weszli na ten topik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3742187 i przeczytali o piętnastomiesięcznym Kacperku, który musi przejść trzecią operację serduszka. Przystańcie na chwilę i wspomóżcie. Pomódlcie się za Kacperka i dobrych ludzi, którzy nie przechodzą obojętnie. Miłej nocy Was, dobre duszyczki życzę. I z góry dziękuję za pomoc okazaną Kacperkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mi przykrooooo
a co mu sie stało ???? qurwa i to tak z nienacka przychodzi ;/ o kazdej porze i w kazdym miejscu ;/;l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ ....a co mu sie stalo;powiesil sie:-(( Wszyskiego sie spodziewalam,wypadku itp,ale nie takiej smierci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo,witaj Wielbicielu👄-moge? Dziekuje,jest dobrze.Ciagle jeszcze smutno,ale wszystko minie z czasem:-)) U Ciebie tez takie upaly? A jak juz tu jestes,to jeszcze zapytam jak tam Twoj bum?wszystko dobrze sie skonczylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz, możesz, nie krępuj się :) Owszem, bardzo ciepło jest od kilku dni. Nie wiem o jakie \"bum\" Ci chodzi? Nic nie pamiętam, więc chyba źle nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa, no cóż, udało się naprawić, ale niedawno trafiła się okazja i \"wymieniłem\" na lepszy egzemplarz. p.s. dostałaś mail\'a ode mnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to fajnie,ze tak sie wszysko dobrze skonczylo:-)) maila?dzis ;nie .ostatni byl z fotkami-na ,ktorego to odpisalam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale ,a wcale.....no moze troszeczke ,ale tylko czasami;-)) I ,oczywiscie za tamtego maile dziekuje👄.co juz zrobilam w @ do Ciebie,ale skoro przoczyles lub moze przez przypadek skasowales;-))to robie to jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry;)🖐️ bo chyba jeszcze spicie i snicie;) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Lubis-jak sie masz? Nie ,nie spimy.Ja dzis i jutro mam wolne ,wiec troche w ogrodku bylam i na miescie-jakas sukienke sobie kupic -bo ciagle w spodniach chodze,a upaly u nas ostatnio ,wiec nie wygodnie:-)) Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham wspaniałej muzyki , wolne trzeba jakos wykorzystac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z uczelni (ależ gorąąąco) i za 40 minut czas na aerobik się przejść. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 dni swiat
siedze w pokoju i przyzwyczajam sie do zycia w polsce po powrocie z erasmusa :/ buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatj Wielbicielu,dobrze,ze jeszcze Ty sie czasami odezwiesz,bo dziewczyny to chyba strasznie zapracowane:-)) P.S mam nadzieje,ze u Ciebie wszystko dobrze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj:){czesc] podniose...bo opadł:) udanego week....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba śpiewa ryba
czekam na wiadomość od NIEGO:O od wczoraj go nie ma na kompie i już powoli wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×