Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Wielbiciel a co, nie widac?:P Ja tez w sumie mysle , ze o dołk ale rozumiem Wielbiciela sama nad odejsciem powazni sie zastanawiam:/ Asiulka bo ja wlasnie jadlam owoce na kolacje-dlatego lodna bylam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem sniadanie a pozniej chbya umyje okna, bo nie wszystkie przed swietami zotaly umyte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie odejde:classic_cool: mimo przyczepionego do mnie trolla...;) wiecie...to jest nawet zabawne...tak zalezc komus za skore...ze ten ktos spac nie może...bo obmysla jak mnie zdenerwowac:D a\\le..pochylam sie nad nim...bo chory(a)....ma problem ze soba...mhmmmm....smutne to.... ale wiosna pachnie..mhmmmm:classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti..mi też nie...to raczej...ktos...delikatnie mowiac...ma cos do mnie.....mhmmmmm....obsesje jakas na moim punkcie...chyba:D:p ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooziaaaa
siedze w mojej restauracji i mysle co by tu zjesc do jedzenia pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoziaaa
a tak poza tym u mnie wszystko ok :) w pracy fajniue chic jestem przemeczona, siedze tu sama z szefem mieszkam tu wiec jestem do dyspozycji non stop :) ale dzis mam zamiar pospac jak on wroci, cos zjemy to sie poloze, do tego dolega mi bol nog, odzwyczailam sie od stania, i ciaglego ruchu, ale jakos dam rade, najwaznkiejsze ze ludzie mnie tu polubili i ze sie dogaduje :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zóziaaaaa....z ta restauracją...to żart?;) oki...:classic_cool:..ze jesteś zadowolona:) czekamy na wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoziaaa
no moja w ktorej pracuje :) do tego dzis wpadla ex dupa mojego szefa i narobila jazdy posadzajac nas o to ze sypiamy ze soba, zdemolowala mu pokoj itd :D:D:D kretynka , on jest dzis strasznie zdenerwowany ciagle gdzies lata a ja siedze sama , gorzej bedzie jak ktos na jedzenie wpadnie bo ja tylko frytki umiem zrobic:DS:D:D lubis co z naszym tematem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoziaaa
siedze jem frytki i czekam na ludzi, wczoraj jak mi wpadli ok 21ej to 40 osob:D cos namieszalam z kasa bo z duzo bylo na wydruku o 1000chf, ale moj kochany szef mowi ze mam sie nie przejmowac, biedny tylko tyly ma przeze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zóziaaa...to niezla ta ex:D:D temat...zostal skasowany... poprosilam o kasacje moich postow...i...poszłooooo... chory troll sie ujawnil...nie podoba mi sie cos takiego...i dalam temu wyraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoziaaa
dzieki za info :) tu to sa jaja totalne :D:D:ale nie ma nudy hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wim...czy jaja...tak naprawde...to to nie bylo smieszne... ale wiesz...nudy nie ma...fakt:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoziaaa
jaja-mialam na mysli moja prace i klimat jaki tu mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaaa:D:D wiesz...to chyba dobrze:D lepiej jak jest wesoło..niz smutno;) szybciej zleci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoziaaa
no :) ale mi noga napierdziela:( jeszcze sie zylakow nabawie :o bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o losie! dopiero skonczylam myc okna i odkurzac:o traz przydalby sie masazk:classic_cool: ale w[ierw prysznic i obiad ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoziaaaa
moj szef mi obiecal masaz nogi ;) fajnie miec takiego szefa:D teraz siedze z paroma klientami i z szefem, tu jest fajnie gdy nic nie mam do roboty to siedze z nimi przy stole i sobie gadamy , taka domowa atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->:D:Pnie dalam sie nabrac:-) a jak tu dzis tloczno;-) Setunia--->jak juz TY odejdziesz to ja tez:-) Marcepan wcinam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel a ile literek przy tym zjadlam:D mam nadzieje, ze to nie byl zart :D;) Asiu ja za to zartowalam:D;) nigdzie sie nie wybieram:) pije piwo ogladam bruneta wieczorowa pora i pisze na gg ale sie dzis na pracoalam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×