Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Asiulka ---> dziękuje, wszystko ok. A u Ciebie? ;) Urlop za 1,5 m-ca... może :D Setunia ---> upały już się dawno skończyły :p chyba w ogóle lato już się kończy :o Lubiś 🖐️ Mikołaja pozdrowiłaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowiłam:classic_cool:🖐️ lato sie konczy...jaskolki odlecialy...bociany rowniez...nawłocie kwitna....wrzosy kwitna...antonowki prawie gotowe do zbioru...jesien znaczy sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Wielbicielu--->dziekuje,u mnie tez dobrze,szkoda tylko,ze juz po urlopie;-)) Lubis--->odpoczelas?zwarta i gotowa wrocilas do pracy?:D U mnie tez juz pogody jesienne ,szkoda tylko ,ze lata nie bylo w tym roku:O Milego dnia:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak...zwarta i gotowa...tylko lenia nie moge wygonic:D miłego dnia Asiulka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->nie tylko TY masz lenia:D Mnie na urlopie nachodzily takie mysli-\"ze juz chyba do pracy nie wroce\" -tak mi bylo dobrze:classic_cool: Szykuje sie do pracy....moze rowerem pojade.hmm,ale cos sie chmurzy,wiec moze lepiej nie bede ryzykowac:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meka
onanizuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby Ci to onanizowanie sie wyszlo na zdrowie:P;) ja pije zielona herbate dzis nawet se z siostra pobiegalam:classic_cool: chbya zaczne biegac regularnie;) szkoda , ze juz lato sie konczy😭 mam nadzieje, ze zima bedzie lagodniutka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleriana to takie ziolo
na poprawe libido tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waleriana to raczej na uspokojenie calkowite:D\\ pije se kawe jutro juz do domu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tez kawe piję...z mlekiem...a właściwie mleko z kawa;-) długasneeeeeeeeee zebranie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktoto
Kłócimy się.... ://///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałem , przyznaję dość pobieżnie ten topik, zadziwiające jak wiele ludzi potrafi robić wiele rzeczy jednocześnie, mając do dyspozycji zaledwie dwie ręce i dwie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M...większość z tych ludzi to KOBIETY:classic_cool: a my jak powszechnie wiadomo mamy nieograniczone mozliwości:p czekam na kolege...pojechal na stację benzynowa w celu zakupienia dal mnie loda :D:p tzn po cos innego pojechal...ale moze przy okazji da rade kupic tego loda:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja taka glodna jestem ,ze konia z kopytami bym zjadla:D I mysle co jutro na obiad zrobic? Macie jakies pomysly?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem na co miałbym polować, może na kaczki i kaczory? :classic_cool: :D Chociaż w sumie... przydałoby się upolować jakąś fajną łanię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz oszczedz lanie i zpoluj na jelenia:classic_cool: albo na jelenia to ja lepiej zapoluje:P dobra zbieram sie spac bo jutro juz koniec laby:o to kolorowych 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj🖐️ mój mąż i tesc to mysliwi:o az chciałoby sie napisac...mordercy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×