Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

dzien dobry🖐️ Wielbicielu--->juz swieczki chcesz mi palic?:-(( przykre to bardzo.:-)) Setunia--->wybacz ,ze sie tyle nie odzywalam,nawet nie wiedzialam ,ze tyle dni juz minelo:O ....i oczywiscie ,aby nie bylo watpliwosci ,to musze napisac ,ze bardzo Was lubie👄:-)) Milego dnia zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ciesze sie , ze powrocilas🌻👄 i nie rob nam wiecej takich psikusow[nu nu]:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec obiecuje przed kolejnym zniknieciem Was o tym zawiadomic :D Wielbicielu--->jak tak sie bardzo martwiles o mnie:P to moglej napisac na @,a nie od razu ,ze zaginelam;-)) Lanie mile widziane ,ale jak wyzdrowieje:-)) Moje wczesniejsze przeziebienie powrocilo i to zwieksza sila :O Cala klatka piersiowa mnie boli i piecze:-((,glos stracony:D ...normalnie zyc nie umierac:P;-)),a do pracy musze chodzic:O Szykuje sie do pracy....napisze wieczorem:-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> bardzo się martwiłem :p Mogłem napisać, ale jakoś nie pomyślałem :o Nie piszę, że następnym razem tak zrobię, bo mam nadzieję, że już nie będziesz znikać na tyyyyyle czasu ;) p.s.1. zdrówka życzę 😘 p.s.2. bój się! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pracy wrocilam...troche padnieta. Choroba mnie atakuje ze wszystkich stron😭,najgorsza bedzie noc;kaszel mnie chyba udusi:O Pogody brzydkie ,zimne i deszczowe. Muzyki slucham:-)) A Wy co robicie?:-)) Wielbicielu--->jeszcze mam sie bac?czy juz Ci przeszlo?:P;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->a co Ty dzis taki tajemniczy?:-)) P.S teskniles troszeczke za mna ?:D;)) Co U Ciebie ?wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> odrobina tajemniczości jeszcze nikomu nie zaszkodziła, chyba ;) p.s. oj wszyscy bardzo tęskniliśmy :D;) Tradycyjnie nie wszystko, ale jest ok, i idzie ku lepszemu myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ladnie wymigales sie od odpowiedzi:P:D ...chyb juz zmykam;nie zawaracam Ci wiecej glowy:-)) Spokojnej nocy Wielbicielu:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze jak milo:-)),jeszcze tylko Lubisi brakuje-gdzie Ty malutka jestes?😭 Goraczka mnie atakuje;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:)🖐️ jak miło ,ze pamietacie:):):):):) ehhhh....wczoraj miałam pokrecony dzien:D jakos trafic na kaffe nie dalam rady... miłego dnia👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Wielbicielu--->tak zrobilam jak kazales;-)):D Lubis--->noce sa tragiczne spac nie moge przez kaszel i 3 dzien goraczka sie utrzymuje. Ale kiedys w koncu musi sie to skonczyc;-)) Ide na spacerek ,bo piekna mrozna pogoda za oknem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->najbardziej goraczkuje na wieczor,rano nie jest zle ,jakies 37.5 st.Nic mi nie bedzie ...chyba;-)) Jeszcze 3 dni pracy mnie czeka:O Spadl u Was juz snieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jestem ,a myslalam,ze znow mnie nie bedzie przez jakis czas,bo neta mi dzis na kilka godzin wcielo;jakies dziwne rzeczy sie dzieja... wiec jak by co to prosze mi swieczki nie palic:P Brzuch mnie juz od tego kaszlu boli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj:)🖐️ Asiulka...a lekarza bylas? slizgawica...czy tam gołoledz u mnie...dobrze,ze wczesniej wstalam....ehhhh milego....zdrowego dnia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Lubis--->u doktora nie bylam,bo wiem co mi zaleci\"paracetamol\";tu na wszystko \"dobry\"jest paracetamol...nawet na ciaze pozamaciczna :O w koncu troche slonecznie dzisiaj i cieplej:-)) Goraczka troche mi opadla ,ale ciagle szczekam jak pies:D Milego dnia i udanego weekendu🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×