Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

u mnie tez zima🖐️ ale podobno od jutra wiosna...albo jesien;-) albo niewiedomoco... lekko padnieta jestem...ale cała hepi i w skowronkach...;-) Asiulka...trzymaj sie cieplutko👄 POZOSTALI tez👄 ps...wlasnie otworzylam sobie lody truskawkowo-smietankowe...jakk nikt mi ich nie odbierze....a jestem tylko z dogusem;-)....to cały litr moj:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WWW dziekuje , chbya juz calkiem wyzdrowialam a na pewno jes 100 razy lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze na kafe i raczę się moją energią w płynie na kolejną długą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻYCIE mnie Wielbicielu uszczęsliwia:) trzeba sie wszystkim cieszyc....najwet najmniejsza przyjemnoscia..radoscia....a tak jakos naszlo mnie;-) zjadlam 1/3 litra...wiecej nie dalam rady:D oczy by jadły...ale zoladek powiedzial nie:p kolorowych:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lubis--->co TY tak ostatnio tych lodow sie czepilas?;-)),moze jakas nowine chcesz nam wyjawic?:-)) Na urlop ide:Dsiostra do mnie na tydz.przylatuje ;strasznie sie ciesze:-)) Do pracy sie zbieram...ciagle zimno mamy i slisko. Milego dnia zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiiina
czytam forum, zamiast uczyc sie do egzaminu:((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmmmmmmmmmm.....Wielbicielu...chyba jestes na dobrym tropie;) wcinam kruche rogaliki z malinami...domowej roboty:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->tak cos czulam po jednym Twoim takim fajnym opisie na gg:-)) 👄👄👄🌼 Tez bym cos zjadla;-)) Udany dzien dzis mialam,buty sobie kupilam,bo u nas zima nie odpuszcza;-)) Setunia--->sliczny ten Twoj Czesio👄 Spijcie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasypalo mnie 😭;-))i ciagle pada. Szkoly znow zamkneli. Milego dnia i udanego weekendu Wam zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASiu dziekuje:) ale moj Czeso od srody troche chory to se dzieci pewnie ciesza jak sieg jest ferie musowe maja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotę:)🖐️ u mnie lekka odwilż...nie lubię takiej bylejakiej pogody...juz lepszy mróz min 10 i opadu sniegu.... za godzine jade do szpitala...znajomego odwiedze...ehhhh,rozne przypadki chodza po ludziach... milej soboty👄 Asiulka...korzystaj z zimy...moze jakies sanki albo co;-):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na szczescie juz ej chlapy nie ma:) jest suchutko i swieci sloneczko:) ja planuje dzis jechac o drukarke ale mi sie jakos nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Setunia--->mam nadzieje ,ze Czesiowi nic nie bedzie i szybko wyzdrowieje:-)) A dzieci to sie ciesza ,ze snieg maja .Tu ostatni snieg spadl 17 lat temu:-)) Lubis--->nawet nie wiem gdzie mozna tu sanki kupic chyba na necie:D Tortilli sie najadlam. ide sobie drinka zrobic;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×