Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Lubis a ja wypila pol litra pia:D nooo emocje nie z tej ziemi normalie:D spijcie smacznie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek:)🖐️ mysle ,ze Wielbiciel nie bedzie mial nic przeciwko jak mu sie we trzy zjawimy;-) :D słoneczko probuje sie przedrzec przez chumry...trzymam za nie kciuki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tej chwili jestem w domu;) Lubis a u mnie chyba dzis sloneczka nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien🖐️ Lubis--->u mnie podobnie ,sloneczko cos kombinuje i 7 stopni na plusie:-)) ...trzy na jednego:D;P Jak tam dziewczynki po nocy?;-)) Ja do pracy za 10 min wychodze. Milego dnia Wam wszystkim zycze🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu słoneczku cos slabo to kombinowanie wychodzi...ehhhh.. trzy na jednego...mhmmmm...powinien byc zadowolony;-) kombinuje nowe umowy z kontrahentami....nie chce mi się😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu....nakręcaj się ....nakręcaj...:classic_cool: a co z tego wyjdzie...zobaczymy;-) uciekam doma...do potem;-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..kurna ,ze ja musze miec tak do Was daleko;-)) Z pracy wrocilam...stopy mnie dzis bola ;tak sie po schodach nabiegalam:O Obiad zjedzony,odpoczywam przy herbacie ,jakies nawilzanie pije:D,a na wieczor kupilam herbate \"grzaniec slodki i wytrawny\":D Jeszcze 3 dni pracy... Mysle co zrobic z urlopem ,do konca marca musze wykorzystac,a w maju znow urlop;-))...rok pelen urlopow bedzie ;-) Milego wieczoru👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->pracoholikiem chyba nie jestem ,wiec spokojnie: tesknic nie bede!;-)),moze uda mi sie troche nadrobic zaleglosci towarzyskie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->a chcesz wytrawnego czy slodkiego? Wielbicielu--->bardzo ladny,kiedys taki mialam tzn.podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Wielbicielu--->wybacz,ze wczoraj juz nie odpisalam....nie zagladalam juz na kafe po moim wpisie:-)) Lubis--->slodki to bedzie jak cale Ptasie Mleczko zjem;-)) Znow pada,gardlo boli....cos ostatnio malo optymistyczna jestem;-) Milego i slonecznego dnia Wam zycze i udanego weekendu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje nawet niezłe;-)🖐️ to samopoczucie... za godzinke do domciu...a tam mam zamaiar uskutecznic błogie lenistwo;-) lenia mam...i tyle.... a na dodatek...naszła mnie ochota na truskawki;-) miłego poniedziałku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×