Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

w tej chwilim to jestem po urodzinach 3 mego syna adriana był krzyk i gwar wszyscy padli a ja nie ./....i siedze na kafe popijając winko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->a ja myslalam ,ze mi w tym pomozesz;-)) Dzien dobry🖐️ Milej i udanej niedzieli Wam zycze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima wraca🖐️ snieg pada.... a ja za bliny sie biorę....gryczane;-) zobaczymy ja mi pojdzie:D udanego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj🖐️ MGŁA....MGŁA...MGŁA....wszedzie;-) Seti i jak tam?:classic_cool:...pochwal się nam;-) herbatke sobie zaparzę.... miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Setunia--->mow szybko,jak poszlo?kiedy szampana pijemy?;-)) Lubis--->juz bym wolala ta mgle :D,bo u mnie 2 tydz.deszcz:O Wielbicielu--->jeszcze napisz przez kogo wyprodukowane to moze to produkt zagraniczny? Dzis to juz glos stracilam,a i kaszel zaczyna mnie atakowac:-(😭 Milego i slonecznego dnia Wam zycze👄;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj:D ano bardzo szybko poszlo:P wrecz blyskawicznie:) ale nei tak latwo:P w smie jeszcze mi brakuje wisu z seminarium;) no a szampana mozemy pic juz dzisiaj:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:DSetunia---->u mnie \"praszki\" nie spiewaja;-))brzydko i chlodno :O,ale na plusie 4 stop. Setunia,to cos na wieczor trzeba z chlodzic;-)) Wielbicielu--->dzieki za linka .szkoda ,ze wczesniej nie wiedzialam ,bo znajomy do pl pojechal to by mi kupil....coz,ale mam jeszcze resztki Tantum Verde,moze cos pomoze:-)) Do pracy sie zbieram. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i gdzie jestescie? Ja juz po pracy ,kawe pije ,a raczej mleko z kawa;-)) chyba za ksiazke sie wezme :-) Milego wieczoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu hehe oczywiscie pTaszki spiewaly:D no mozesz schodzic co chcesz:) na co masz ochote:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->dzis wszystko mi jedno byle bylo:D Mam do wyboru:wino biale i czerwone i jedno wytrawne ,jakis likier czekoladowy i zaladkowa z miodem ....szampana brak:-((,moze Wielbiciel ma cos fajnego;-) p.s i eklerki mam jeszcze ,a galaretka z truskawkami sie chlodzi i ptasie mleczko smietankowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu no to pijemy wszystko po kolei:) i ja sie poczestuje ptasim ja mam princessy dwie duze jak cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WW od tej degustacji amej bysmy sie juz poupijaly:P i co bys wtedy zroil z nami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->to moze na poczatek cos mocniejszego ? Setunia--->wodeczka moze byc? Princesse chetnie spalaszuje;-)) Czestujcie sie ptasim i eklerkami:D ...a co sie bedzie dziac pozniej.....setunia poradzimy sobiez NIm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> jak najbardziej :classic_cool: to siup! |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| a ja mam rogaliki z dżemem śliwkowym :> no nie wiem, czy byście sobie poradziły, nie byłbym taki pewny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo,jestescie:D czy zwidy mam?:P Wielbicielu---->z nami....nie masz szans:P Rogalikow to juz wieki nie jadlam,a to takie swojej roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×