Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Asiu ---> hm, ale w jakiej konkurencji nie mam szans? :D ano swojej roboty, pysssssznee :) to za sesję... |_| |_| |_| |_| |_| |_| też idę na fajeczkę brb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->bo co dwie glowy to nie jedna;-)):P To ja poprosze takiego rogalika ....najlepiej od razu dwa;-)) Nie pal ,bo bedziesz kaszlal i bedzie Ci zle;-)) To za sesje ...do dna:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t sie dzis upije wirtualnie: teraz ja staiam sesyjno-urodzinkowe:) \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ Asiu a tu ziolko do palenia 🌻:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->jasne ,ze do palenia:D Wielbicielu---->oczywiscie ,ze nie pale ....cos Ci tez przyszlo do glowy:P to sto lat Seti i za pomyslnie zdane egzaminy.... zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo:D🖐️ jeszcze spicie po wczorajszej balandze?:D:P ciekawe czy cos dla lubiś zosrało z tych słodkosci?;-) miłego...popołudnia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->u mnie tez sporo zostalo:D Wielbicielu--->jak to tak chodz do mnie?;-):PLadnie sie zaprasz!:D kawke pije ....pelen relaks;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy w polfinale...YES...YES...YES...:classic_cool::classic_cool::classic_cool: zjadlam pol litra lodow truskawkowych...taaakie emocje;-) Wielbicielu..kuś...kuś...moze sie skusze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->uwazaj,bo sie trzy zjada na raz:D;-)) Lubis--->nie zemdlilo Cie?:D Ide pod prysznic i spac:-)) Wam tez zycze spokojnej nocy👄pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...no wlasnie nie zemdlilo:classic_cool: to pewnie przez te emocje;-) kolorowych:classic_cool:🖐️ pa👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×