Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

dopadłam do żelków🖐️ ale sniadanie nie ma co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lus Ty sama jak bananowy zelek:classic_cool: Asiu zazdroszcze❤️ a co teraz czytasz?:) ja czekam na nowa dostawe ksiazek chociaz starej jeszcze nei zdazylam przeczytac:P teraz ma mi przyjsc "Ciało obce" i "Ta ksiazka utratuje Ci zycie" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...też czekam na świeża dostawe ksiazek...z merlina i ze śk...chyba w sumie sztuk 8 maja mi dostarczyc...ale bedzie uczta:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to glownei z śk zamawiam bo tam mam srebrna karte czy jakas z merlina czasami tez bo w sk to jest maly wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nawet katy vip doczytałam:classic_cool: ale wybór mały i czesto wydaja to co juz jakies inne wydawnictwo wydalo wczesniej... w merlinie jakos tak lepiej mi sie zamawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ obecnie czytam Bikini ,a pozniej 188dni i nocy:-) Setunia--->az sama sobie zazdroszcze;-) do szkoly z mloda za chwile smigam ,a pozniej do pracy ,jeszcze jutro i 2 dni wolnego mam:-)) milego dnia Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ patrzę na ptaki za oknem...dopadły do karmnika;-) juz sie ze mna oswoily...jak niose im zarełko to nie odlatują:D udanej niedzieli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ ja mialam wczoraj wolne ,ale dobrze mi bylo ...jeszcze dzis i jutro znow do pracy . za 3 h jade do fryzierki ....cos by zmienic chyba ;-) pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkalu
czesc.ja dzis 2 dzien cpam amfe i siedze w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja najarałam się słoneczkiem na spacerze:classic_cool: lepsze od amfy...tansze i nie szkodzi na mózg:classic_cool::p Asiulka..i jak tam zmiany?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry w poniedzialek:-) do pracy sie szykuje ....cos u nas deszczowo-podobno zima ma wyspy jeszcze zaskoczyc;-))zobaczymy. Lubis--->troche rozjasnilam i podcielam-osobisty mowi ,ze za krotko;-) calosc jest ok:-) milego poniedzialku zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem głodna...ale już koncze prace i powoli się zbieram do wyjcia:D chyba tez sobie rozjasnie te swoje piorka;-) udanego popołudnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszę bo trafić nie możecie🖐️ :p piję kawę... udanego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i po...ale zaczynamy odliczanie do nastepnego:classic_cool: oby nam szybko zleciało:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po weekendzie ten tydzien i mam 3dni wolnego:) wowowowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja mam dzis tez wolne... sprawy na miescie zalatwione. wacham perfumy ,ktore zamowilam i obiad ide robiec-pierogi z serem i mieta. za 3 tyg.mam urlop .tylko tydzien ,ale bardzo sie ciesze;-) pozdrawiam Was serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka🖐️ jakie perfumy?;-) jak przeczytałam o tych pierogach to zgłodniałam:D dobrze ,ze już za chwilke do domu uciekam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->znalazlam taka strone gdzie sa tansze markowe perfumy jakie tylko dusza zapragnie;-) kupilam adidasa ,bvlgari-duzo taniej niz w sklepie. koktajl pije. spokojnej nocy zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatke białą dopijam...prezentacja mi się szykuje;-)🖐️ Asiulka...daj lnka;-) moze to wyspiarska stronka..jak tak to sobie choć popatrze...ceny porównam.... a Ty ciągle te koktajle owocowe? ja jeszcze nie do konca moge sobie pozwolic na wszystkie owoce;-)szczególnie cytrusy bo mogą mała uczulić ale mam ochote sobie taką owocowa dietke zafundować;-) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lubis--->tak ,ja ciagle te koktajle owocowe;-)uwielbiam je a zwlaszcza z mlekiem sojowym i miodem:-) kuknij na @;-) z miasta wrocilam,szynszyla chcialam kupic i pani klucza do klatki nie znalazla:D,moze to jakies ostrzezenie......? chyba swinke kupie dla modej. milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia gienia
dłubie w nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...dzieki...odebrałam...jak bede miała chwilke to sobie jeszcze w pracy polukam:classic_cool:🖐️ a może jakiegos pieska lub kotka?;-) o szynszylach nie mam bladego ale swinki sa podobno oki... pamietam ,zejako szescioletnia dziewczynka mialam chomika...Pimpek mu było;-) bardzo przeżyłam jego odejście...potem długo nie chcialam nic miec,zeby nie musiec ponwnie tego przezywac... zaliczę herbatkę i do roboty:classic_cool: miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tAK ucichli?? Lubis rozumiem tamto, wiesz co:D wiec spoko🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×