Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

🖐️ w koncu nie pada,ale wieje strasznie:-) sniadanie jem i na wieczor do pracy. milego i udanego poniedzialku Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mróz był w nocy🖐️ sniegu by sie troche przydalo do tego;-) gosci bede miala w weekend...cosik tam przygotowac musze.... udanego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczyłam pisac kartki swiateczne:)🖐️ sztuk 14...... deszcz ze sniegiem zaczal padac.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam:-) Wielbicielu--->dziekuje👄u mnie wszystko dobrze.odliczam dni do urlopu,juz nie moge sie doczekac;-) dni mi szybko uciekaja,duzo pracy przed wietami i jeszcze ta moja szkola...a malo czasu dla siebie:-) a co u Ciebie ?wszystko dobrze? lubisia--->ja jeszcze zadnej kartki nie napisalam....w sumie w tym roku malo wysle ,bo swieta spedzam w pl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ podobno najfajniejszy jest czas oczekwania na cos...samo to na co czekamy juz nie jest takie 'fajne' ;-) okazalo sie ,ze musze jeszcze 3 kartki dokupic.... wczoraj zapowiedzieli ,ze swieta nie beda białe...a szkoda.. Asiulka...na dlugo przybywasz do PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry lubisia--->troche plany mi sie zmienily. mialam jechac 18.12 i wracac 03.01,a teraz wyszlo na to ,ze lece 20.12 i wracam 30.12:-(,co zrobic ...dobre i to. zbieram sie na zajecia ,a pozniej do pracy:-) ciumki dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu...ale to i tak fajnie ,ze rodzinke mozesz odwiedzic:)🖐️ wybralam juz sobie choinke...jeszcze rosnie w lesie.... zawsze mi szkoda wycinac drzewko,ale akurat zawsze wycinam z miejsca z ktorego wczesniej czy pozniej taka choinka zostalaby wycieta....no i na jej miejscu za pare lat wyrosnie nowa...a plastik bedzie zalegal..i zalegal... jak ja ubiore...to postaram sie fote wkleic;-) ale to za kilka dni dopiero... udanego sobotkowania👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...mamy...mamy;-)🖐️ jak pogoda w UK? bo do nas zima zawitała:classic_cool:...taka z mrozem i ze sniegiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też sypie od samego świtu :o Lubiś ---> z okazji nadchodzącej zimy, tak na rozgrzewkę ;) Asiu ---> no ja nie mam spania ani wczoraj, ani dziś... musiałem robotę skończyć i dopiero się zbieram. znów obiad będzie na śniadanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ u mnie sniegu jeszcze nie ma ...cos niby ma sypnac w okolicach Londynu i podobno w moim rejonie...moze jeszcze doczekam;-) w niedziele wylatuje do pl (mialam jechac 18 autem),a Wy mi piszecie ,ze ciagle snieg pada:O,juz sie boje- aby tylko samolot wyladaowal na wlasciwym lotnisku:-) Wielbicielu--->Ty to masz ta prace dzien wymieszany z noca -noc z dniem;-) milego dnia ,ja dzis ostatni dzien w pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...tyle samo startów i lądowan;-)🖐️ Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowgo Roku:):classic_cool: Baw się dobrze i wracaj do nas cała i zdrowa:) 👄❤️🌻 ...no i fajnego Mikołaja:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziekuja Wam bardzo za zyczenia👄 i ja Wam zycze Wszystkiego najlepszego ,zdrowych i pogodnych Swiat spedzonych w gronie bliskich Wam osob:-),Szczesliwego NR bede Wam zyczyc jak juz wroce ,bo wracam jeszcze na starym roku:-) Lubisia--->a Mikolaj to juz byl taki ,ze lepszego nie mozna sobie wymarzyc...ale o tym innym razem;-) brzuch mnie boli ...chyba znerwow przed lotem...pewnie spac nie bede mogla:O Dla Was👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W. tak wlasnie mialo to wygladac, ale niestety nic takiego sie nei dzialo bylo baaaardzo grzecznie i spokojnkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×