Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość maly pytajnik
czekam na wazny telefon ktory wszystko zakonczy... i sie stresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooooziaa
fajny no nie a teraz to ja skonczylam piwo i koncze cos co sie jeszcze nie zaczelo:o i ide szczeniaczki polozyc do snu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooooziaa
to dzisiaj dzien zakonczen ehhh :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoziaaa....jak cos sie konczy...to i cos zaczyna...:):):) moze lepsze od tego zakonczonego...:):):):) nie jestem przesadna optymistka...taka raczej umiarkowana....ale moze bedzie dobrze...:):):):)...bedzie i juz...uszy do góry:) a egzamin....zdasz...:) [obiecałam,ze przez dwa nastepne dni do kompa nie siade...moze sie uda...jutro na grilla jestesmy umówieni...no i rodzice przyjezdzaja...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoziaaa
e tam lubis du..a i tyle :o a mi od jutra konczy sie urzedowanie na kafe itd bo wieczorem wracaja ... dupa kurna ja tu sie zanudze na smierc i strace majaek na komorke:o a do domu dopiero za 40dni ps. chwilowo nic nie robie tzn to co zawsze gora-dol i psy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoziaaa
pije kawe z bita smietany:) patrze jak bylskawice gdzies smigaja i nadal delektuje sie cisza teraz tu posiedze do 2ej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cane nie warta
ogldam top trendy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoziaaaa
teraz podnosze temat jem sniadania kiepskie bo nie kupilam chleba i jemjakies kanapki z chlebem wasa:o i jak mam sie tym najesc ehh po sniadaniu musze sprzatac :o buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede szczera...222222
zaraz jade na wycieczke roweroewa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoziaaaaa
znowu podnosze skonczylam sprzatac:o zjadlam i dalej bede sprzatac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie z e r o silnej woli....:o wrocilismy z roweru...a ja do kompa...:o a mowiłam ,zeby modem schował...prosiłam..:o ide pod prysznic... potem grill...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie z e r o silnej woli....:o wrocilismy z roweru...a ja do kompa...:o a mowiłam ,zeby modem schował...prosiłam..:o ide pod prysznic... potem grill...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoziaaa..a co Ty tak ciagle sprzatasz...? kiedy zdazyłas nabałaganic...jak na kaffe siedzisz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoziaaaa
zamieszkaj z tyloma psami to bedziesz wiedziala jak to jest:o sprzatam tu codziennie oprocz niedziel:o bleeee ale teraz jade do sklepu a jak wroce to tylko szafki w kuchni pomyje i luz , no prawie bo bande trzeba nakarmic ok 16tej :o a wieczoren juz wracaja..... i dupa skonczy mi sie siedzenie na kafe buuuuuuuuu bede tu tylko sporadycznie ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicaaaaaaaaaaaaaa
Słucham muzyki, konkretnie... "I will remember you!"- Elvisa Przepiekne.. A poza tym, na nic nie mam ochoty ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ...rozumiem...ja mam jednego belfegora...a tez potrafi nabrudzic... trzym sie Zoziaaa:) do zobaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myje zęby
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me84
pisze prace licencjacka , na jutro:| ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoziaaa
wrocilam z zakupow jechal tylko po chleb i jogurt a kupilam kemy anty no wiadomo i jescze musze dokupic drugi bo kupilan na dzien i pod oczy a o noc zapomnialam :o tyle kasy bleee dokoncze kawe i ide gotowac potworom jedzenie i takie to moje zycie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka teria
smażę kotlety i musze co chwila biegać do kuchni, żeby się nie przypaliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szykuje sie na tego grilla i wyszykowac nie moge... nie chce mi sie tam isc:) ale musze....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozooziaaaaaaa
a ja latam gora-dol , gora-dol :o lubis udanego grillowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam za soba szafe otwarta...ale mi sie nie chce tam isc...:o wszyscy starsi ode mnie...i sami znajomi osobistego... najmłodsza bede... o czym ja tam z nimi bede gawedziła...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Zoziaaa:) [chyba sie upije...tylko tak dyskretnie...zeby sie osobisty nie zorientował...] [czy to w ogóle mozliwe?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozaaaa
wziemal prysznic , nakarmilam zmory teraz siedze i pije piwko czekam na Mrrrrrrrrrrrrr i napawam sie ostatnimi spokojnymi godzinami przed kompem i na kafe:o lubis a schlej sie , najwyzej bedzie cie nosil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×