Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Lahkoona a po co az wiadro??????:):) widze, ze pijesz kawe nawet przed polnoca:D ja tez moge pic ile wlezie i o kazdej porze, a i tak zasne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pecia79
..ja zaraz ide zbierac truskawki ...ale mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoziaaaaa
napisze tylko ze pogryzl mnie pies:o jestem po szczepionce przeciwko tezcowi buuuu to moja wina nie psa-cholera ale prawie mi lydke odgryzl:I teraz cos zjem i napije sie wnîna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zozia ojjjjjjjjjjjj no to cos zrobila psowi jedzeniie mu zabieralas:D;) polej mi tego winka bo z tydzien juz alko nie pilam !!!!!!!!!! Lahkoona no to tak jak ja:) ale masakrycznie spiaca jestem tytm czasem ide sie przespacerewac, a pozniej uzupelnie kalorie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoziaaa...współczuje.... mnie moj jeszcze nie pogryzł...i pewnie nie pogryzie..wpatrzony we mnie jak w obraz.... w tej chwili czekam....Mistrz sie spoznia...albo mnie olewa...hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoziaaa
moja wina bo wypuscilam 1 grupe samcow, a po ogrodzie chodzî l drugi z innej grupy no i sie 3 pogryzly:o ja tego jednego na rece a kolojn ymysla ze moja noga to pies i zaje...scie wbil kly w moja chud ladke:o i trzymal narobilam krzyku na cala ulice, zyliczylam 2 lekarz itd uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezle Zozia masz z tymi psami;) ja wrocilam wlasnie pochodzilam boso po lace i wianek ogromny uplotlam:classic_cool: teraz m jak m i kolacyjka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia zazdroszcze Ci tej laki i swiezych truskawek;) Ja sobie dzis kupilam i sa ohydne- cierpkie i nadmuchane. Do tego kupilam sobie cif w sprayu na brudy, do ktorego sie przymierzalam juz jakis czas i co? nie dziala spryskiwacz:D:D:D mam pecha dzis bo jeszcze kupilam koncowke mopa, nie wiem co za czort mnie podkusil, ale nie pasuje to mojego drazka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoziaaa...trzym sie:):):):):):) ja mam dookoła las...jeziora...na taka pogode ...super:) a...i doczekłam sie tych fot od Mistrza...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ...co do koncówek od mopa...to moje sa wciskane...a ja zawsze kupuje te wkrecane...:o i mam cała kolekcje niepasujacych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja niestety tez nie mam swoich truskawek, tez kupne dzis jadlam:( i kwasne jakies , takie:o pani a co Ty za prace piszesz? Powodzonka:) Ide myju , myju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena89
:)wrocilam z basenu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmmm...poziomki w puszczy dojrzewaja....jutro sie wybieram...:) a teraz to lulu...jakos oczy mi sie kleja... miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś o to też zazdroszczę:) a ja mam tak z mopem, że miałam w ogóle cały nowy kupić, a dziś zobaczyłam koncowke za 2,50zl to sie skusilam, ale moze mi moj mily to jakos zmontuje, chociaz tymczasowo:) Pani Sedzina a ja sie nie moge zmotywowac:/ a czas goni... wlasciwie to mam 2 prace do napisania, z tym ze jednak troche obszerniejsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ja spadam bo jutro w\\czesnie wstaje i znowu troche mnie nie bedzie:( powodzenia Dziewczyny w pisaniu:) udanego tygodnia🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooooooro
Dłubie w nosku od paru dni aż mnie nosek boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeste w pracy...koncze poranna kawe...troszeczke zaspałam.... klienci juz czekaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoziaaaa
ja sie chce przywitac i napisac ze zyje:D ide sprzatac i tak w kolko, ale za 31 dni do domu na 3.5tyg huraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×