Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciężaróweczka nowa

Zwolnią mnie?

Polecane posty

Gość ledwo zaczelas prace
fakt,moge pisac co chce jednak czy prowadzenie firmy robi mnie kims wiecej niz osoby pracujace na etat??? ja napisalam jak to wyglada z punktu pracodawcy niestety polacy sa niereformowalni jak ciaza to zaraz choroba i na zwolnienie gdybys panienko prowadzila firme,przejechalabys sie kilka razy na takich PRACOWITYCH pracownikach,zmienila bys zdanie ale latwo zawsze krzyczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledwo zaczelas prace
moje pracownice juz skonczylay prace pozatym zatrudniam kobiety w wieku poprodukcyjnym nie ufam naciagaczkom i obibokom aby do czegos w zyciu dojsc,trzeba byc pracowitym i uczciwym a przedewszystkim posiadac AMBICJE I ZAPAL DO PRACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazaj zebys sie nie
Ja przejechalam sie dla odmiany na takiej zmiji jak ty, ktora zwolnila mnie z pracy dokladnie miesiac po slubie. a, ze bylo to wiele lat temu i inaczej wygladal rynek pracy, nie zarzucisz mi, ze to przez, kombinacje i zwolnienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazaj zebys sie nie
Pewnie prowadzisz firme razem z mezem...tez bym na twoim miejscu zatrudniala kobiety w wieku poprodukcyjnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledwo zaczelas prace
no widzisz kobieto,ja tez nie zwolnilam nigdy kobiety w ciazy mam czyste sumienie,spie spokojnie widac nie spodobalas sie szefowej fakt sam za siebie mowi ze po miesiacu po slubie moze mialas niecne zamiary,a ona inteligentnie wyczula pismo nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledwo zaczelas prace
prowadze firme SAMA,moj maz zmarl na raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje młodej matce
Jesteś jakaś nawiedzona !!!!! Tylko firam i nic więcej ci nie trzeba ! Dzieci to dla ciebie problem - wysterylizujmy wszyskie kobiety i masz problem z głowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje młodej matce
To dzieci masz z głowy i pewnie jesteś sama bez faceta przyszłości i dzieci , które ci powiedzą mamo kocham cię ! Tylko firma i kasa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledwo zaczelas prace
dzieci to dla mnie nie jest problem mozna miec dzieci i studiowac i pracowac nie toleruje tylko takich sytuacji , jak w tym przypadku krotki okres pracy dziewczyny i ciaza po raz kolejny sie powtorze,ze takie przyklady nie ulatwiaja zycia i znalezienia pracy mlodym kobietom to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje młodej matce
To po co te ostre słowa ! Mam pytanie jak motywujesz swoich pracowników do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledwo zaczelas prace
chyba nie czytalas moich wpisow a moje dzieci czesto mowia mi "kocham cie mamo" bo maja tylko mnie zas moja firma jest dla mnie wazna,poniewaz spelniam sie to raz,a po drugie dzieki niej egzystuje z dziecmi na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledwo zaczelas prace
przedewszystkim ich szanuje,bo dzieki ich rekom zyje godnie jestem twarda szefowa wymagam ale i daje dzieki mnie takie kobiety po 40tce,ktore nie mogly znalezc pracy dzis sa szczesliwe dosyc sie nasluchalam ze nikt ich nie chcial przyjac do pracy[--bo byly za stare!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje młodej matce
Nie nie czytałam ! żal ni ciebie bo myśle , że bardzo jesteś nieszczęśliwa , choć pewnie zaprzeczysz . Zadowolenie z firmy to połowiczna satysfakcja owszem jest to motywacja , jakoś brakuje mi u ciebie radości z życia i dumy z dzieci . Gdzieś są ale chyba tylko połowicznie w twoim życiu i nie mówie o jedzeniu , praniu i wyjazdach . Mówie o radości z dzieci i faktu , że je masz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje młodej matce
Mylisz szacunek z motywacją . Co robisz by je zmotywować ? Proste pytanie - prosze o prostą odpowiedź ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledwo zaczelas prace
jestem zdania ze ciezko osobie z zewnatrz ocenic mnie nie potrzebuje twojego wspolczucia swietnie sobie radze i jestem w miare szczesliwa nie lubie litosci!!! czasem w zyciu bywa tak ze jedni sa bardziej doswiadczani,a drudzy nie ja do wszystkiego doszlam sama i jestem z tego dumna mam nowego partnera,no i oczywiscie ze wzglad na niego zatrudniam starsze panie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje młodej matce
To tylko potwierdzasz moją opinie że jesteś nieszczęśliwa i nie wieżysz w siebie skoro zatrudniasz starsze kobiety , bo obawiasz się że młode odbiją Ci partnera !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledwo zaczelas prace
kochanie moje drogie odwieczna motywacja byly i sa pieniazki ludzie sa w stanie dla nich wiele zrobic,nawet nie zdajesz sobie sprrawy co dla takiej 40tki znaczy praca i godziwe wynagrodzenie pozatym w parze oczywiscie dobre slowo,aby czuly sie dowartosciowane nie skonczylam psychologii,ale potrafie wykorzystac swoja madrosc zyciowa przez 35 lat zycia wiele sie nauczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężaróweczka nowa
Ludzie skąd w Was tyle jadu???!!!! Czy ja gdzieś napisałam, że taka biedna jestem, że zasiłek mi zostanie? Nie! Nie jestem biedna i nie zależy mi na żadnym zasiłku! Mój mąż zarabia wystarczająco, żeby utrzymać i mnie i dziecko! Chciałabym, żeby mój pracodawca przedłużył mi umowę mimo ciąży, bo po macierzyńskim mam zamiar od razu wrócić do pracy, którą bardzo lubię, a i pracodawca jest ze mnie zadowolony! Nie sądzę też, żeby moja ciąża była w pracy takim strasznym problemem, bo pracuję w jednostce budżetowej, gdzie są same kobiety!!! Głupio mi jednak, że tak się zdarzyło, że zaraz na początku zaszłam w ciąże, bo pracodawca faktycznie może pomyśleć tak jak co niektórzy tutaj, ze było to celowe zagranie, ale jaki to ma sens skoro mam umowę na czas określony!!!! Pracodawca nie ma obowiązku jej przedłużyć. Chciałam otrzymać tylko radę, czy mimo ciąży pracodawcom zdarza się przedłużać mowy pracownicom. A w zamian dostałam masę jadu! Dziękuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje młodej matce
Bardzo jestem ciekawa jaka jesteś zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym . Myśle , że nie jesteś wcale taka jak piszesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledwo zaczelas prace
kochanie ja zazartowalam w ktoryms wczesniejszym poscie dziewczyna pisala ze to pewnie powod tego ze zatrudniam starsze panie pieniadze daja wladze,poczucie spelnienia nie musze byc miss world,aby czuc sie seksi i byc szczesliwa a co to jest szczescie??? kochanie,to drobne chwile,ulamki sekund szczesliwa jestem gdy lece z dziecmi na wczasy,gdy syn odnosi sukcesy sportowe,gdy dzieci przynosza dobre oceny,kiedy ugotuje smaczny obiad i smakuje mojej tesciowej takich chwil moge wymieniac mnostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje młodej matce
Tak jak pisałam pracodawcy doceniają dobrych pracowników , jeżeli jest z ciebie zadowolony to nie ma co się martwić . Możliwe ze sam się odezwie po macieżyńskim ;))) Jeszcze raz gratuluje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężaróweczka nowa
Życzliwym dziękuję za miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledwo zaczelas prace
no widzisz ciezarowka-WSTYD CI czyli nie jestes taka zla jak cie ocenilam posiadasz nawet poczucie wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje młodej matce
Nareszcie moja prowokacja podziałała !!! Wiem kiedy żartujesz ! Widzisz wkońcu napisałaś to co chciałam ! BARDZO PROSZE NIE PISZ MI KOCHANIE - BO CZUJE SIę SKRęPOWANA :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona moze i posiada
ale ty raczej nie:( Ciezaroweczka...niczym sie nie przejmuj i ciesz sie swoim szczesciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje młodej matce
A ty znowu swoje - czemu ma się wstydzić - po prostu jest jej głupio , że tak się stało na początku i , że może to być różnie odbierane . Niezrobiła niczego złego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledwo zaczelas prace
jestem jaka jestem to moje zycie i moje decyzje ty na szczescie ze mna nie spisz-kochanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje młodej matce
Tak na szczęście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna się załamac
a czego dziewczyna ma się wstydzic? że jest w ciazy? to powód do wstydu??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje młodej matce
Nie wszyscy rozumieją pojęcie wstydu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×