Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KLEMEEEEENTYNA

W BIODRACH mam tylko 93 cm ....czy jest tu ktoś jeszcze kto ma tak malo??

Polecane posty

Gość KLEEMEENTYNAA
no własnie mam duzo latek:( 24 niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do k8
ale grubas z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusszyczkaa
ja mam 175 w biodrach ok 89 lub 90 dokladnie nie pamietam a w talii ok 65 i waze niecale 50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLEEMEENTYNAA
do k8 :)chyba kpisz ..marna prowokacja..jak ona jest grubas to ja tym bardziej ..smieszna jesteś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ja wiedziałam że napiszes
z iż masz 24 lata:D:D:D no tak... pora umierać taka stara jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 29 lat...
a w biodrach 89cm przy tym samym wzroście co Ty i na pewno to nie są małe biodra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam 24 lata i tylko 94
w biodrach i pisalam wiele razy tutaj na tym topiku kurcze o mym problemike a laski mi mowily ze ciagle to samo pisze a widac wiecej jest osob z takimi problemami.ot co!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych co mają więcej niż 90c
m w biodrach przy wzroscie 169cm: macie dupska jak chałupska i wbijcie to sobie do swoich łbów! a wasz wzrost to żaden wysoki tylko normalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inia164
wg. mnie J.Lo ma za duzo w biodrach,109 czy 122,jak na jej szczupla talie to stanowczo za duzo,za duza roznica,i powiem wam jeszcze,ze na zdjeciach zostaje ona komputerowo wyszczuplona.Stala sie ikona XXI w?Duze tylki nigdy nie byly ladne,pomimo tego,jak kto mowi,a i wiekszosc facetow woli jednak ladniutkie,malutkie tyleczki,najwazniejsze zeby nie byly plaskie,tzw.odchudzone na szybkiej glodowce,polecam cwiczenia na posladki.Nie rozumiem jak mozna dazyc do tego,zeby miec rozmiarowke bioder J>Lo,ja przy 164cm mam talie 67,biodra 96,chcialabym miec w talii 64,a w bioderkach 94,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuu.. ludzie naprawde nie ma innych problemow? te kilka centymetrow to taka katastrofa? ja mam 177cm i 88 w biodrach. do tej pory raczej nikt mi nie zarzucal ze cos jest nie tak, mnie samej tez wszystko odpowiada, ale po takim temacie to naprawde, zaczynam watpic w siebie :P ludzie kochani, troszke dystansu do siebie a bedzie nam sie latwiej zylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inia164
nikt ci nie zarzucal,ze masz cos nie tak,bo jestes szczuplutka przy twoim wzroscie 88 w biodrach jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasiiaa
93 przy 169 to malo?? ja mam 85 przy 175 i tak normalnie moim zdaniem szczuplo ale nie tak bardzo:P nie masz si eczym przejmowac za malo to to na penwoe nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia a gdzie zmierzyłaś biodr
a? na kościach biodrowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzacie hehe
no ja mam 163 cm wzrostu i 95 w biodrach i mysle ze to jest ok ....no moze 93 byloby lepiej dlatego w planach mam cwiczyc bo juz na moj brzuszek zalczelam cwiczyc :) hahha ido autora topiku!! co za idiotka powidziala ci ze to malo?:??? hehhe ja bym powidziala ze w sam raz....to moze lepiej napisz ile kolezanka ma wzrostu i ile w biodrach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 166 cm wzrostu waze 55 kg w talii mam 60 cm w biodrach 93 cm. I wygladam bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Cię to jakoś pocieszy- pozdrowienia z linii moich bioder 83 cm calutkie do talii o (tutaj wymiary słonia afrykańskiego) obwodzie 53-55 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×