Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eragegr

do tych które brały cywilny a za jakis czas kościelny slub

Polecane posty

Gość eragegr

mam takie pytanie. Otóz ja bralam rok temu slub cywilny. A za 4 mies biore koscielny. I nie wiem co sie teraz na slub zanosi ksiedzu. Czy tylko akt slubu cywilnego czy jeszcze akty urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
ja mam podobnie; do protokołu zanosisz akt ślubu cywilnego, wasze dowody osob. , świadectwa nauki religii, akty chrztu (jeśli był w innej parafii niż wasza "ślubna" ) i tyle; potem tzreba doniesć zaświadczenie z poradni małż. i karteczki do spowiedzi ale to już inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eragegr
o dziekuje ci bardzo :) bierzemy slub w mojej parafii, wiec ja nie musze nic donosic procz aktu slubu. Tylko mąz bedzie musiał sie wystarac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
proszę bardzo :) tylko pamiętaj o tym świadectwie z religii bo my się sporo naszukaliśmy tego po domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eragegr
jako to? to cos takiego sie dostaje? ja nie dostałam! myslałam ze ksiadz jak mnie uczył to ma gdzies to odnotowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eragegr
a swiadectwo maturlane nie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shift alt
A czy jest aż tak ważne to świadectwo z religi? bo ja mojeg wogóle nie mam bo się gdzieś w mojej szkole zawieruszyło. Czy nie starczy świadectwo ukończenia szkoły tam przecież mam ocenę z religii wiec widac że na nią uczęszczałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shift alt
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shift alt
jeszcze raz podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mnie to interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszyjka
a ja z innej beczki ile sie czeka jak sie złoży dokumenty do usc o slub cywilny a pozniej koscielny wiem że trzeba mic dowód i akt urodzenia ile sie czeka z adokumetanim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
spokojnie, jeśli macie religię na swiadectwie maturalnym to powinno wystarczyć; mój mąż takie dał i było ok. Natomiast ja dostałam osobne zaświadczenie od księdza który miał z nami religię w liceum- wszystkim takie cos rozdawał pod koniec roku szkolnego; ale wiem że nie w każdej szkole to było praktykowane jeśli chodzi o czekanie w USC to musisz się tam zgłosić co najmniej miesiąc i dzień przed planowanym terminem ślubu. a do Kościoła w celu spisania protokołu niby powinno się zgłosić trzy miesiące przed terminem, ale myśmy przyszli dwa tygodnie później i też wszystko było w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj/
a bierzmowanie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co jestes
3 mies przed musza sie zgłaszac chyba ci co biorą konkordatowy slub. A my bierzemy sam koscielny, wiec ksiadz nie musi nic załatwiac w usc. Pewnie starczy mies przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
jeśli to było do mnie- to tak, mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
my też bierzemy sam koscielny i powiedziano nam że niby trzeba było 3 m-ce przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jag-a
tak naprawde to wszystko zalezy od ksiedza w parafi. My zglosilismy sie 4 miesiace wczesniej i zalatwilismy wszystko przy jednej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w parafii o świadectwo z religii nikt nie pytał musiałam mieć akt chrztu z informacją o bierzmowaniu, no i później zaliczyć nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×